Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

astrologia horarna
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: astrologia horarna
#14488
astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Witam . mam prosbe. Czy ktos moglby odpowiedziec na moje pytanie metoda astrologi horarnej . ? " czy kupie dom w 2012 ? " Z gory dziekuje .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14489
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/01/17 14:31 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14491
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  



Witam,

Jagna108, a jaka miejscowosc?

ps. mysle, ze chodzi tu raczej o relacje wladcy I i IV domu, chyba, ze Bilancia jest juz w posiadaniu domu, wtedy bym patrzyla na kolejny znak po szczycie IV domu, o ile dom IV zajmuje dwa znaki.

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14492
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
dziekuje ! nawet nie wiem gdzie go sie robi i jak .Czytalam na tym forum wypowiedzi na ten temat to dlatego tez postanowilam sie zwrocic z pytaniem . Moze ja nie kupie , ale kupi moj maz ??? zmienilo by to cos ??? Moze powinnam zadac inne pytanie np: "Czy w 2012 roku czeka mnie przeprowadzka?" Jezeli sie przeprowadze , to znaczy , ze juz do wlasnego , a czy to bedzie kupione przez mojego meza czy na firme to juz dla mnie bez znaczenia .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14493
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
nie , nie posiadam zadnej nieruchomosci na moja wlasnosc . A miejscowosc sie dotyczy mnie ?
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14494
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  

nie , nie posiadam zadnej nieruchomosci na moja wlasnosc . A miejscowosc sie dotyczy mnie ?

Nie, pytanie o miejscowosc dotyczylo osoby, ktora postawila Ci horoskop, czyli Jagny108

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14496
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Brak odpowiedzi od Jagny108... zadalam pytanie w tym samym czasie, wiec mozemy popatrzec na horoskop ustawiony na moje dane geograficzne (swoja droga dziwnym zbiegiem okolicznosci horoskop przykladowo ustawiony na Warszawe daje tego samego wladce IV domu):

www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&...leDurcMw-u1326809606

Co prawda Saturn - wladca I nie tworzy aspektu z wladca IV: Merkurym, ale Ksiezyc zmierza z nim do sekstylu. Problem w tym, ze Ksiezyc jest via combusta : www.astrolabium.pl/forum/24-gwiazdy-stal...usta-a-gwiazdy-stale w upadku, jak i w niefortunnym VIII domu, podobnie jak Saturn. Merkury jest w XI domu, co oznacza, ze kupno domu jest Twoim ogromnym pragnieniem. Obawiam sie, ze takie polozenie sygnifikatorow moze uniemozliwic realizacje Twojego pragnienia mimo, ze Ksiezyc i Merkury laczy pozytywny aplikujacy aspekt. Nie podoba mi sie obecnosc wezla pld na szczycie IV domu. Ksiezyc jest w koniunkcji z trzema fortunnymi gwiazdami: www.astrologycom.com/fixedstars.html#Scorpio

Mysle, ze moznaby jednak zinterpretowac to pytanie tak, ze do kupna dojdzie, ale, ze bedzie to okupione duzym stresem i wyrzeczeniami.

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/17 16:25 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
Do góryStrona: 12345678