Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

astrologia horarna
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: astrologia horarna
#14529
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Bronek , tez sie zastanawialam na czasem wyznaczania h.horalnego, i to co napisales ma duzy i praktyczny sens . Jesli ktos przeczyta moje pytanie za dwa dni, rezultat moze byc inny. W kazdym badz razie miaszkam w miejscowosci ARSAGO SEPRIO ,wlochy , to jest mala miejscowosc , wiec nie wiem czy jest na astro.com w kazdym badz razie jest 40km od Mediolanu.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14530
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14531
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/18 13:45 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14532
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  

tak tak oczywiscie, zle sie wypowiedzialam . Chodzilo mi o czas.Tak naprawde to juz od roku sie zozgladam , dzisiaj dopiero pierwszy raz jestem umowiona na obejrzenie domu . Kupno domu to nie taka latwa sprawa, albo cena za wysoka , albo za male okna , albo za duzo sasadow obok, albo numer domu numorologicznie nie odpowiada i ma zla energie. ... Pozdrowionka .

Obawiam sie, ze bedzie Ci trudno spelnic wszystkie kryteria jednoczesnie odnosnie wymarzonego domu, byc moze bedziesz musiala z czegos zrezygnowac i wybrac priorytetowe dla Ciebie. Oczywiscie nic na sile, jesli myslisz, ze bedziesz czula sie zle w nowym domu z jakiegos wzgledu lepiej go nie kupuj. Mysle, ze Twoje nastawienie do pytania pokazuje dom VIII, Twoje watpliwosci co do spelnienia kryteriow odnosnie idealnego domu.
Jesli watpisz w zasady horalnej moze popatrz na tranzyty/progresje vs. natalny albo skorzystaj z innej techniki predykcyjnej.

Pozdrawiam

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14533
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  

<
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14534
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
nie PaniSwistak , nie watpie w zasady horarnej , ja poprostu jej nie znam,a nie mozna przekreslic przeciez czegos czego sie nie studiowalo i ma sie zbyt mala wiedze zeby wyrazic opinie . ufam osoba doswiadczonym w temacie . Czytam wasze wypowiedzi , mysle , wyciagam wnioski . Dlatego to co napisal Bronek wydawalo mi sie miec sens praktyczny , odnosnie godziny i miejsca . Tak jak w solariuszu wyznacza sie miejsce zamieszkania a nie urodzienia . H.horarny przeciez mowi o zyciu i sytuacji pytajacego , alstrolog go interpretuje . W wykresie nie ma "energi" ,tak jak np: w stawianym tarocie czy innym typie wrozbiarstwa, to tylko " zimny" uklad planet . Oczywiscie planety na nas wplywaja i daja nam energie .
Moze sie myle , nie wiem .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14535
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Astrologia horalna jest jedna z bardzo starych technik predykcyjnych i to, ze planety ustawily sie w taki, a nie inny sposob nie jest przypadkiem. Piszesz, ze h.horalny jest "zimnym" ukladem planet, a zaraz potem, ze planety na nas wplywa i daja nam energie. Czy mozesz przyblizyc o co chodzilo Ci piszac, ze w wykresie nie ma energii, a w np. tarocie jest takowa obecna?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
Do góryStrona: 12345678