Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

astrologia horarna
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: astrologia horarna
#14505
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
a tak sie teraz zastanowilam , ze gdyby mnie nie bylo , to moj maz nidgy by nie szukal domu z ogrodem ani zadnego innego zreszta tez nie . Wolalby przetracic pieniadze na co innego .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14506
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  

a tak sie teraz zastanowilam , ze gdyby mnie nie bylo , to moj maz nidgy by nie szukal domu z ogrodem ani zadnego innego zreszta tez nie . Wolalby przetracic pieniadze na co innego .

Zapytalam, bo jesli zalozymy, ze VII dom reprezentuje Twojego meza, to wladca tego domu: Slonce (ktore jest z reszta czesto rowniez sygnifikatorem partnera/meza) jest w VI domu liczac od VII i w XII liczac od I. A wiec oba Wasze sygnifikatory sa w niefortunnych domach. Twoj maz kocha Ciebie i szanuje Twoj pomysl zakupu domu, ktory traktuje raczej jako inwestycje (Merkury w V liczac od VII), ale miedzy Saturnem a Sloncem jest aplikujaca kwadratura, wiec ma/bedzie mial watpliwosci co do kupna domu. Wracajac jeszcze do Wenus w I domu - jest ona wladca VIII domu liczac od I, jak i wladca II liczac od VII, a wiec finansow Twojego meza, wiec moze ona oznaczac inwestycje srodkow Twojego meza w zakup domu.

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/17 18:18 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14520
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Tak wiec biore wasza a raczej PaniSwistak odpowiedz jak TAK ! dom bedzie w tym roku , wiazac sie bedzie z klopotami i wyrzeczeniami ale bedzie . No coz , nie pozostaje mi nic innego jak czekac .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14522
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  

Tak wiec biore wasza a raczej PaniSwistak odpowiedz jak TAK ! dom bedzie w tym roku , wiazac sie bedzie z klopotami i wyrzeczeniami ale bedzie . No coz , nie pozostaje mi nic innego jak czekac .

Wlasnie nie czekac, tylko szukac i dzialac !

Jesli statek opadnie na mieliznie, to na pewno nie dotrze do wymarzonego portu!

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/18 04:05 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14525
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
tak tak oczywiscie, zle sie wypowiedzialam . Chodzilo mi o czas.Tak naprawde to juz od roku sie zozgladam , dzisiaj dopiero pierwszy raz jestem umowiona na obejrzenie domu . Kupno domu to nie taka latwa sprawa, albo cena za wysoka , albo za male okna , albo za duzo sasadow obok, albo numer domu numorologicznie nie odpowiada i ma zla energie. ... Pozdrowionka .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14527
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Bronek
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 04/02
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14528
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/18 13:16 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678