Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Bardzo proszê o pomoc
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Bardzo proszê o pomoc
#10998
13 lat(a) temu  
a ja tutaj i bez zagladania w horoskop CZUJE bardzo silna panne..krytyknactwo i czarnowidztwo :) kochana wrzuc na luz, wenus w pannie ( mam to samo w dodatku wenus w siedzi za kratami -znaczy sie w 12tym)absolutnie nie skazuje na samotnosc. pamietaj ze horoskop jest czyms flexi, czyms co jest w ruchu. nie jestesmy tacy sami cale zycie, nasze doswiadczenia i swiadomosc zgodnie z prawami natury i wszechswiata rozwija sie z czasem. zaufaj naturze.nie panikuj PANNO PANNO :)wiem co mowie, masz wygorowane wymagania co dod facetow (slonce, mars w pannie) , nic dziwnego wiec ze borykasz sie z "PROBLEMEM" samotnosci. ja uwazam ze po piwerwsze to nie problem, wysoka poprzeczka to nic zlego. wreszcie ..KIEDY BEDZIESZ NA TO GOTOWA to pojawi sie ten WLASCIWY. z twoimi wymaganiami pewnie bedzie on z wyzszej polki. ja z reszta mam cos podobnego, mars w pannie, wenus w pannie, slonce w skorpionie.. i nawet znajomi mi zwrocili uwage ze otaczaja mnie same meskie OSOBISTOSCI..a to piloci, pisarze, milionerzy.. z toba moze byc bardzo podobnie. skoncz z czarnowidztwem bo to nie pomaga a szkodzi, badz dumna z tego kim jestes i czego chcesz i ABSOLUTNIE nie rob nic wbrew sobie abvyt tylko zmienic stan cywliny. nie warto. wszystko w swoim czasie. zaufaj wszechswiatowi, on nie chce cie skrzywdzic, chce zebys sie rozwinela, nie bedxziesz sie rozwijac jesli bedziesz non stop skupiac sie na jednym aspekcie swojego zycia. wrzuc na luz, odpusc sobie dylematy panny, korzystaj a asc w wadze aby zjednac sobie nowe znajomosci, flirtuj, baw sie.. twoje znieciepliwienie tlumaczylabym ksiezycem ktory znajduje sie teraz w koziorozcu i chcialby miec wszystko poukladane, z drugiej strony sloneczko w wadze ,w dawdzie strzelca ma parcie na relacje..to wszytsko ma sens, tak mialo byc. nie popedzaj natury bo satrun, pluton albo uran da ci kiedys po lapach :)
Phoenix
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta goseeah Miejsce: Wroclaw Urodziny: 10/25
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10999
13 lat(a) temu  
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11000
13 lat(a) temu  



Jak popracujesz nad niesmialoscia, trema, cierpliwoscia, pewnoscia siebie to czemu nie :-) Jestes wrazliwa, inteligentna mloda osoba :-) Do odwaznych swiat nalezy !!! Moze wartoby zaczac od warsztatow teatralnych/artystycznych?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#11001
13 lat(a) temu  
a ja mam descendent w d***. ;) why so serious ?! po to sa aspekty wyzwaniowe w horoskopie aby je przepracowac aby sie czegos nauczyc, a nie aby pograzyc biedna dusze raz na zawsze. glowa do gory. daj se spokoj z tym astrologiem, bo sie niepotrzebnie nastawiasz. to TY KREUJESZ SWOJA RZECZYWISTOSC, wykorzystaj potnecjal horoskopowy i zdobadz ksiecia swoich snow z zamkiem.. ze zlota.. :) bedac dama. damy sie nie boja, damy sa pewne siebie :) good luck!
Phoenix
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta goseeah Miejsce: Wroclaw Urodziny: 10/25
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11002
13 lat(a) temu  
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11003
13 lat(a) temu  
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11004
13 lat(a) temu  
no skoro to jest asc w skorpionie..to absolutnie NIE wroze ci porazki.albo ty wykreujesz siebie i swoja rzeczywistosc albo pozwolisz rodzinie aby to zrobila .. wybor nalezy do ciebie ! :)
Phoenix
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta goseeah Miejsce: Wroclaw Urodziny: 10/25
Ostatnio zmieniany: 2011/04/21 18:58 Przez Phoenix.Powód: uraniczna literowka :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678