Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Bardzo proszę o pomoc
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Bardzo proszę o pomoc
#10929
Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Witam dopiero co zaczęłam interesować się astrologią. Chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego co mój horoskop natalny mówi o idealnym zawodzie dla mnie, ponieważ planuję wybrać się na studia a nie mogę zdecydować się na odpowiedni kierunek. Dobra jestem w dziedzinach psychologii ale i artystycznych.
Poza tym byłabym wdzięczna o pomoc w sprawie miłości czy jest szansa, że wyjdę za mąż mam już 24 lata i moje związki były porażką. Myślę, że pisane jest mi staro panieństwo:(W ogóle wątpię nawet, że w przyszłości będę miała dzieci...
Moja data urodzenia to 06.09.1987 godz ur 10.30 w Ostrołęce
Dziękuję za pomoc:)
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10938
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Jesli chodzi o zawod to tam gdzie bedziesz miala szeroki kontakty z ludzi, gdzie bedziesz mogla byc autorytetem i pokazac sie jako szef.
Zwiazki - ludzi pobieraja sie w coraz pozniejszym wieku, rodza dzieci takze w pozniejszym wieku - przyczyna zazwyczaj tkwi w warunkach ekonomicznych. Ludzie staraja sie skonczyc studia, zapracowac na mieszkanie i dopiero pozniej mysla o ustatkowaniu sie i dzieciach. Ty masz w swoim horoskopie kwadrature Wenus/Slonce do Saturna stad maga byc te niepowodzenia. Najpierw Ty musisz stac sie pewna siebie, wiedziec czego chcesz aby pozniej z ta swiadomoscia wkroczyc w zadowalajacy zwiazek. Nie ma w Twoim horoskopie nic co by mowilo o samotnosci czy braku dzieci w przyszlosci. Wiec spokojnie. Czesto takie polaczenia Saturna i Wenus albo Descendent daja wazne zwiazki po przejsciu calego cyklu Satuna czyli ok. 30 roku zycia. Poczytaj o tym jak w horoskopie urodzeniowym przejawiac moze sie kwadratura Slonca do Saturan i kwadratura Wenus do Saturna. Zapewne znajdziesz tam duzo wskazowek. W drugiej polowie roku czeka Ciebie tranzyt Jowisza po urodzeniwym Jowiszu i Descendencie. Zadbaj o siebie i usmiechaj sie do nawet nieznajomych przystojniakow:)
dagmara888
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10963
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
dagmara888 napisał:

Najpierw Ty musisz stac sie pewna siebie, wiedziec czego chcesz aby pozniej z ta swiadomoscia wkroczyc w zadowalajacy zwiazek. Nie ma w Twoim horoskopie nic co by mowilo o samotnosci czy braku dzieci w przyszlosci.



1. nie bardzo rozumiem dlaczego musimy stac sie pwenymi siebie i wiedzieć czego chcemy by wejśc w związek ?

2. a co w horoskopie mówi o samotności?
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10964
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Wiem że kwadratura słońca do saturna oznacza kompleksy i brak pewności siebie co się u mnie sprawdza tym bardziej, że dzieciństwo moje nie było usłane różami niestety:( A kwadratura wenus do saturna oznacza późne małżeństwo ze starszym statecznym mężczyzną i rozwody.
Nie wiem czy to coś zmieni ale byłam u astrologa i powiedział mi, że wyjdę za mąż za człowieka bogatego prawdopodobnie mojego szefa lub kogoś znanego w otoczeniu na wysokim stanowisku,że będzie despotyczny pod względem pieniędzy wytłumaczył mi to tym że mam jowisza w ostatnim stopniu barana prawie na moim descydencie i jowisz w sekstylu do mojego księżyca. Co wy na to?
Poza tym o dzieciach nic mi nie chciał powiedzieć dlatego się przeraziłam bo myślałam, że nie będę matką i tak myślę nadal niestety... Co do zawodu powiedział mi, że mam szansę na spore pieniądze i sukces.
Podejrzewam, że ma to związek z pozycją mojego jowisza w 6 domu, który jest władcą mojego 2 domu no i moje słoneczko w domu 10 kariery, pozycji i reputacji.
Podsumowując całe moje życie będzie podporządkowane pracy czy tak?
Dziękuję za odpowiedź:)
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10965
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
godz urodzenia jest dokładna? co do minuty?
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/21 10:40 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10968
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tak jest dokładna
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10969
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tiffany24 napisał:
Nie wiem czy to coś zmieni ale byłam u astrologa i powiedział mi ...

nietypowa droga ... wydawało mi się że zwykle poszukuje się "pomocy - informacji" na forum a gdy nie dostanie się tego czego szukamy "uściślamy " swoje poszukiwania i udajemy się do astrologa ... tu chyba astrolog nie spełnił Twoich oczekiwań co do informacji na Twój temat ... stąd zapewne dalsze poszukiwania

... że wyjdę za mąż za człowieka bogatego prawdopodobnie mojego szefa lub kogoś znanego w otoczeniu na wysokim stanowisku,że będzie despotyczny pod względem pieniędzy wytłumaczył mi to tym że mam jowisza w ostatnim stopniu barana prawie na moim descydencie i jowisz w sekstylu do mojego księżyca. Co wy na to?

jeżeli spojrzymy na DSC to jest na samym poczatku Byka ... więc władca DSC - Wenus w 17* Panny jest w swoim żywiole i dekanacie ale też w swoim upadku ... dodatkowo spalony ... więc ja bym chyba jednak skłaniała się ze to może być osoba która jest blisko "króla- szefa" ... przez swój upadek w znaku Panny może doświadczyć jakiegoś dyshonoru


Jowisz ... prawie ... dobrze powiedziane - prawie ... Dsc jest w innym znaku, więc Jowisz jest w IV domu i nie ma nic wspólnego z VII domem ... dodatkowo Jowisz jest w retro i w progresjach odsuwa się coraz bardziej od DSC ... za doczesnego zycia nie przekroczy progu VII domu ...


Co do zawodu powiedział mi, że mam szansę na spore pieniądze i sukces.
Podejrzewam, że ma to związek z pozycją mojego jowisza w 6 domu, który jest władcą mojego 2 domu no i moje słoneczko w domu 10 kariery, pozycji i reputacji.
Podsumowując całe moje życie będzie podporządkowane pracy czy tak?


Poza tym o dzieciach nic mi nie chciał powiedzieć dlatego się przeraziłam bo myślałam, że nie będę matką i tak myślę nadal niestety...

wg mnie władcą Twojego II domu jest Mars (no chyba że wpisałam złe dane lub stosujesz inny system domów) ... natomiast Jowisz jest władcą V domu i robi aspekt aplikacyjny z Księżycem więc wg reguł to daje wskazówkę, że dzieci będą ... prawdopodobnie jedno

pozdr Lucy
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/21 13:35 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678