Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Bardzo proszê o pomoc
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Bardzo proszê o pomoc
#10990
13 lat(a) temu  

<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/21 17:59 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10991
13 lat(a) temu  
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10992
13 lat(a) temu  
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10994
13 lat(a) temu  







Lucy, Ty sie wolisz trzymac, a ja sie wole puszczac ;-) Lucy, czy uwazasz, ze astrolog, do ktorego udala sie Tiffany24 podjal probe rektyfikacji? Mysle, ze od tego trzeba zaczac nawet jesli w gre wchodzi szpitalna godzina narodzin. Jak ja lubie pelne minuty: 10h30 ;-) 5 minut do tylu i Asc przechodzi do znaku Wagi i Jowisz do VII...

Tiffany24 nie oczekuj, ze ktos Ci tu zrobi dokladna analize, no chyba, ze ktos ma czas i ochote to uczynic. Dostajesz pewne cenne wskazowki - poszukaj info w internecie, np. na portalach astro. Jak zadaje pytanie, to mam w tym jakis cel, wiec nie neguj prosze jego sensu od gornie :-)

Co do plodnosci i dzieci: nawet jesli zaistnialby u Ciebie problem z zajsciem w ciaze, czy jej utrzymaniem medycyna poszla na tyle do przodu, by sobie z tym poradzic.

Tiffany, mysle, ze kilka pozytywnych afirmacji Ci nie zaszkodzi :-)))

Pozdrawiam

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/21 18:27 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#10995
13 lat(a) temu  






Lucy, Ty sie wolisz trzymac, a ja sie wole puszczac ;-) Lucy, czy uwazasz, ze astrolog, do ktorego udala sie Tiffany24 podjal probe rektyfikacji? Mysle, ze od tego trzeba zaczac nawet jesli w gre wchodzi szpitalna godzina narodzin. 10 minut do tylu i Asc przechodzi do znaku Wagi i Jowisz do VII...

<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10996
13 lat(a) temu  
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10997
13 lat(a) temu  







Lucy, Ty sie wolisz trzymac, a ja sie wole puszczac ;-) Lucy, czy uwazasz, ze astrolog, do ktorego udala sie Tiffany24 podjal probe rektyfikacji? Mysle, ze od tego trzeba zaczac nawet jesli w gre wchodzi szpitalna godzina narodzin. 10 minut do tylu i Asc przechodzi do znaku Wagi i Jowisz do VII...




Lucy, serio tak myslisz? Bo ja nie, ale moge sie mylic...

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
Do góryStrona: 12345678