Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Co szczegolnego kocha dziecko
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Co szczegolnego kocha dziecko
#12359
Re: Co szczegolnego kocha dziecko 12 lat(a), 11 mies. temu  
Dzien Dobry Astrolabianie.
Bardzo cie ciesze ze macie tyle humoru i fajnych pomyslow, humor zawsze odzywia kazde forum.Tez piszecie bardzo ladnie , pieknym polskim jezykiem.
Dalam ten horoskop tego dziecka , bo na nim zrozumialam o co chodzi. Zanioslam horoskop na seminarium zeby sie zapytac dlaczego dziecko ciagle kaszle i ma zapalenie oskrzeli.
Nasz nauczyciel stwierdzil ze z nami niczego nie osiagnie i ze jestemy wszystkie
zwykle lenie i nieuki. ( zadna z nas nie wiedziala o co chodzie, pomimo nauki )
Dlatego ten horoskop zozswietlil moj umysl.Dlatego chcialam Was tez zainspirowac do pomyslenia, bo podoba mi sie z Wami.
Dziecko ma niesamowite zainteresowanie do lodu i sniegu , opusci kiedys swoj kraj i bedzie w tym kierunku pracowal w swojej doroslej przyszlosci i bedzie prawdopodobnie
dobrym specjalista.
Ci specjalisci , to dla mnie fanatycy , ale bez nich nie byloby postepu w swiecie.
Pozdrawiam wszystkich , i prosze uczcie sie pracowicie , bo w ciezkich czasach , jakie nas czekaja , najczesciej ludzie chodza do wrozki. Marianna

PS . to wszystko nie jest taka latwa nauka , ale byc moze niektorym z nas wszystkim przyniesie kiedys owoce.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12360
Re: Co szczegolnego kocha dziecko 12 lat(a), 11 mies. temu  
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/19 10:41 Przez mucha.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12361
Re: Co szczegolnego kocha dziecko, nasza przyszlosc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Kochani Astrolabianie.
Slyszalam prognoze dla niemiec i europy na ten rok od jednej pani super astolozki.
Poruszamy sie w kierunku kryzysu , saturn zbliza sie w kierunku koniunkcji z plutonem.
Jej ostrzezenia , to np. nie inwestowac w euro , tylko najlepiej w swojej krajowej walucie.
Euro spadnie i moga byc straty. Po za tym europejska wspolnota zacznie sie kiwac i bedzie zmierzala w kierunku razpadu. Zauwazylam ze tutaj mlodzi ludzie masowo wyjezdzaja za granice.Celem sa polnocne kraje , ale tez ameryka, azja, angla, ale tez wschodnie kraje.
Nie mam pojecia ile jest w tym prawdy , narazie wyglada jeszcze dobrze , ale mam wrazenie ze swiat zaczyna stawac na glowie.
Nie wezcie tego co pisze tak dokladnie , popatrzcie we wlasne horoskopy , piszmy tutaj troszke wiecej , bo jezeli bedzie wszystko bardzo dobrze to nie ma o czym mowic , ale jak nie?
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zapewniam ze pisze to dla nas , w naszym wspolnym interesie. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12363
Re: Co szczegolnego kocha dziecko, nasza przyszlosc 12 lat(a), 11 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Ostatnio zmieniany: 2011/05/19 11:06 Przez michael.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12364
Re: Co szczegolnego kocha dziecko 12 lat(a), 11 mies. temu  
Kochana Katarzynko , to Ty prosze rozjasnij moj umysl , bo nie wiem o co chdzi.
Czeski film. Mysle ze wybaczysz mi to pytanie , ale musze przyznac ze w szkole orlem nie bylam , okien nie trzebabylo zamykac. Przepraszam i prosze napisz prostym slowami , prostaczce. Wielkie dzieki Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12365
Re: Co szczegolnego kocha dziecko 12 lat(a), 11 mies. temu  

prosze napisz prostym slowami , prostaczce. <
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12366
Re: Co szczegolnego kocha dziecko, nasza przyszlosc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tak tez mysle , zwlaszcza ze ma juz teraz wiele roznych pasji. Ale to wszystko potrwa, po roku swiat sie juz zmienia , a co mowic o 10-15 latach. Ciagle mnie fascynuje ile rzeczy widac w horoskopie i jak przydatna jest astrologia, i poogladalam inne forum , naprawde Astrolabium jest super , nie zachacza sie , wszystko idzie pierwsza klasa.Pozdrawiam cie serdecznie Mischa , i napisz czasem cos fajnego. Marianna
Ps , jak wy to wszystko finansujecie , to dla mnie zagadka ( niektorzy tego wysilku nie doceniaja)
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12
Moderatorzy: panTo