Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Hildegarda z Bingen
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Hildegarda z Bingen
#6734
Hildegarda z Bingen 14 lat(a), 2 mies. temu  
Hildegarda z Bingen[1][2][3][4][2][2][2]
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6736
Hildegard von Bingen - Kyrie Eleison 14 lat(a), 2 mies. temu  
Hildegard von Bingen - Kyrie Eleison



lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12922
Re: Hildegarda z Bingen 12 lat(a), 10 mies. temu  
Witam cie lula322
Mozesz mi prosze napisac gdzie znalazlas taka dokladna date urodzenia Hildegardy?
Chce tylko jeszcze dodac ze najlepsze, co ta nadzwyczajna kobieta po sobie pozostawila to jej recepty , ktore sa do dzisiaj wykorzystywane, przez wielkich producentow lekowi innych produktow na bazie roslin.Zostawila duzo recept na bazie kasztanow , nie tylko owocow ale tez lisci , patykow , galazek i kory.
Pozdrawiam Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12924
Re: Hildegarda z Bingen 12 lat(a), 10 mies. temu  
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13187
Re: Hildegarda z Bingen 12 lat(a), 9 mies. temu  
Witaj lula322
Znalazlam inne daty urodzenia 17.08.1098 22.50 LMT
Niestety nie moze sie to zgadzac, ani twoje, ani moje daty nie sa zgodne.
Mamy przeciez date jej smierci i to musi byc widac w horoskopie , ale poza lilith nic nie jest zgodne , a lilith to za malo.
Po za tym mam ksiazke od jednego profesora: Eduard Gronau, rok wydania1985, o zyciu naszej Hildegard, ksiazka ma 447 stron i jest doskonale napisana , autor zadal sobie wiele trudu w poszukiwaniu roznych zrodel. A wiec on pisze, ze na jednym dokumencie , ktory egzystuje, na nazwisko ojca rodziny
akt urodzin z roku 1127 pochdzacy z zamku Merxheim im Nahetal, ze jego zona Mechthild urodzila jako 10 dziecko bardzo slabowite dziecko i nadano jej imie Hildegard.
Poza tym stoja w dokumencie imiona trzech braci i czterech siostr.Pozostale rodzenstwo nie jest wpisane. Hildegard byla bardzo slabym i chorowitym dzieckiem i pomimo to osiagnela bardzo dlugi jak na te czasy wiek.Ksiazka opisuje dokladnie o jej widzeniach i rozmowach z Bogiem, miala tez kontakty z wyksztalconymi mnichami , byli to szczegolni ludzie jak na te czasy. Moze mozna by bylo obliczyc jej dokladna date urodzin i tez godzine . Co ty nato ? To tylko mala propozycja, pewnie by sie przydala do dalszej nauki.
Pozdrawiam cie serdecznie . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13223
Re: Hildegarda z Bingen 12 lat(a), 9 mies. temu  
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13242
Re: Hildegarda z Bingen 12 lat(a), 9 mies. temu  
.....Wierze ci ze nie masz czasu , to tylko poczytaj, tak troche dla wspolnej nauki.A wiec ,jak poloze jej horoskopo , na te moje daty , czy tez twoje daty , i tranzytuje dzien jej smierci , nie dojde do ladu , bo widoczna jest tylko Lilith , a to za malo.
Przyznaje, ze troche mnie to fascynuje. Pewnie nie zgadza sie absolutnie jej data.
Sprobuje troche sie tym zajac , a jak cos madrego wymysle , to ci napisze.
Rob swoje sprawy i zycze ci oczywiscie wszystkiego co ty sobie zyczysz . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1