Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Krytyka astrologii? Nie, dziêkujê
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...678910111213
TEMAT: Krytyka astrologii? Nie, dziêkujê
#10625
13 lat(a) temu  

Pragne dodac jeszcze pare slow od siebie, szczerze, jak zwykle. Wydaje mi sie conajmniej dziwne, ze tworca blogu astrologicznego wysuwa argumenty anty-astrologiczne. To troche tak jakby podkopywac fundamenty pod wlasnym domem, przynajmniej tak to odbieram. <
kruk
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10626
13 lat(a) temu  

Wydaje mi sie conajmniej dziwne, ze tworca blogu astrologicznego wysuwa argumenty anty-astrologiczne. To troche tak jakby podkopywac fundamenty pod wlasnym domem, przynajmniej tak to odbieram.[filozofii][...]

Karl Jaspers; Wprowadzenie do filozofii<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2011/04/07 20:17 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10627
13 lat(a) temu  


Pragne dodac jeszcze pare slow od siebie, szczerze, jak zwykle. Wydaje mi sie conajmniej dziwne, ze tworca blogu astrologicznego wysuwa argumenty anty-astrologiczne. To troche tak jakby podkopywac fundamenty pod wlasnym domem, przynajmniej tak to odbieram.


Oczywiscie, ze dystans jest jak najbardziej wskazany odnosnie wszelkich teorii i filozofii, dlatego wlasnie pisze o nie popadanie w skrajnosc. Zgodzilismy sie co do tego, ze astrologia nie jest wiara, wiec nie ma zagrozenia sekciarstwem. Co innego podkopywanie, a co innego krytyka. Nie wyobrazam sobie przedstawiciela danej np. partii podajacej do publicznej informacji przeciwstawne dla jej podstaw poglady. Takie wystapienia powinny miec raczej miejsce na nieoficjalnych wiecach. Widze w tej sytuacji trzy wyjscia : nieuczetniczenie w publicznych wystapieniach, likwidacje partii, wycofanie sie z partii. Podejmowanie dyskusji : religia kontra astrologia nie jest dla mnie w zaden sposob tworcza i nic nowego dla mnie nie wnosi.

Pozdrawiam

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#10629
13 lat(a) temu  

Co innego podkopywanie, a co innego krytyka. Nie wyobrazam sobie przedstawiciela danej np. partii podajacej do publicznej informacji przeciwstawne dla jej podstaw poglady. Takie wystapienia powinny miec raczej miejsce na nieoficjalnych wiecach. Widze w tej sytuacji trzy wyjscia : nieuczetniczenie w publicznych wystapieniach, likwidacje partii, wycofanie sie z partii.<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2011/04/07 21:04 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10662
13 lat(a) temu  


<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10664
13 lat(a) temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10667
13 lat(a) temu  



<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...678910111213