Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Astrolog horarny odpowiada na pytania o pracę – cz.1
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Astrolog horarny odpowiada na pytania o pracę – cz.1
horarna - pytanie - planeta w retrogradacji? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Witam, artykuł świetny, mam jednak pytanie doprecyzowujące - co jeśli planeta kwerenta jest w swoim władztwie i tworzy aspekt aplikacyjny z planetą pracy, ale jednocześnie retrograduje? - jak dalece osłabia to szanse na pozytywną odpowiedź?

Szukam pracy i ostatnio - tuż po zobaczeniu fajnego ogłoszenia - zadałam sobie pytanie, czy dostanę tą pracę: 19.10.2010, 12:56, Sopot.

Asc w Strzelcu, MC w Skorpionie.
Jowisz w Rybach w 3 domu w trygonie aplikacyjnym (1 stopień) do Marsa w 11 domu.

Mars w swoim władztwie i żywiole, w ruchu prostym. Jowisz w swoim władztwie, ale w żywiole Marsa i w dekanacie Marsa (to dobrze, że jest tego rodzaju powiązanie, czy źle?), no i w retrogradacji.
Pierwszy aspekt, jaki utworzy Mars to trygon z Jowiszem. Pierwszy aspekt Jowisza - to ten z Marsem, ale jednocześnie kwadrat aplikacyjny do Asc.

Czytałam gdzieś, że patrzy się także na Księżyc. Tu jest on również w Rybach, w 3 domu (KOch) - domu radości tej planety - i tworzy kon. aplikacyjną do Jowisza.

Wszystko wygląda nieźle, ale umiejscowienie Jowisza w domu upadającym, w retrogradacji wydaje się burzyć sielankę. I o to właśnie pytam.
Rachcik
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/10/25 12:58 Przez Rachcik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: horarna - pytanie - planeta w retrogradacji? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Rachcik napisał:
Szukam pracy i ostatnio - tuż po zobaczeniu fajnego ogłoszenia - zadałam sobie pytanie, czy dostanę tą pracę: 19.10.2010, 12:56, Sopot.

Mars w swoim władztwie i żywiole, w ruchu prostym. Jowisz w swoim władztwie, ale w żywiole Marsa i w dekanacie Marsa (to dobrze, że jest tego rodzaju powiązanie, czy źle?), no i w retrogradacji.

to pokazuje że Ty (Jowisz) jesteś zainteresowana pracą i jest to praca w Twoim żywiole... natomiast ze strony pracy nie ma odwzajemnionego "zainteresowania" w recepcjach ... a Księżyc który również reprezentuje kwerenta jest w upadku w Skorpionie, czyli tam gdzie przebywa Mars (praca) ... czyli innymi słowy wydaje mi się że Mars (praca) uważa że nie za bardzo nadajesz się na to stanowisko ...

Pierwszy aspekt, jaki utworzy Mars to trygon z Jowiszem. Pierwszy aspekt Jowisza - to ten z Marsem (...)Czytałam gdzieś, że patrzy się także na Księżyc (...) i tworzy kon. aplikacyjną do Jowisza
z tego co wiem szuka się również pierwszego aspektu ... tu pierwszym aspektem (o ile dobrze zauważyłam) jest trygon Księżyca do Marsa, a potem koniunkcja Księżyca do Jowisza ...

tu mam nadzieję że nic nie pomieszałam, ale nie zachodzi tzw. translacja światła ... istniałaby gdyby Księżyc tworzył aspekt separacyjny z jednym z sygnifikatorów i tworzył aspekt aplikacyjny z drugim sygnifikatorem ... w tym przypadku tak sie nie dzieje

Wszystko wygląda nieźle, ale umiejscowienie Jowisza w domu upadającym, w retrogradacji wydaje się burzyć sielankę. I o to właśnie pytam
ja stosuję do horarnej domy wg Regiomontanus ... tu wypada Jowisz w końcówce II domu ... tu raczej retrogradacja oznacza w jakiś sposób powrót do tematu pracy ... tudzież może oznaczać również Twoją gorszą kondycję (?)

pozdrawiam Lucy

ps. mam nadzieje że nic nie namieszałam ;) jak namieszłam to prosze mnie poprawiać :D
lucy
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

lucy napisał:
. natomiast ze strony pracy nie ma odwzajemnionego "zainteresowania" w recepcjach ... a Księżyc który również reprezentuje kwerenta jest w upadku w Skorpionie, czyli tam gdzie przebywa Mars (praca) ... czyli innymi słowy wydaje mi się że Mars (praca) uważa że nie za bardzo nadajesz się na to stanowisko ...

Lucy, ja tu nie widzę Księżyca w Skorpionie, tylko w Rybach... - dołączam kółko na dowód, że to nie halucynacje :)
fotoforum.gazeta.pl/photo/3/rb/ic/rlqa/fPkiWEM1tPcPTbUq1X.jpg

z tego co wiem szuka się również pierwszego aspektu ... tu pierwszym aspektem (o ile dobrze zauważyłam) jest trygon Księżyca do Marsa, a potem koniunkcja Księżyca do Jowisza ...
tu mam nadzieję że nic nie pomieszałam, ale nie zachodzi tzw. translacja światła ... istniałaby gdyby Księżyc tworzył aspekt separacyjny z jednym z sygnifikatorów i tworzył aspekt aplikacyjny z drugim sygnifikatorem ... w tym przypadku tak sie nie dzieje

- to już dla mnie wyższa szkoła jazdy, niemniej - znowu według mego kółka - trygon apl. Mars Jowisz jest pierwszy, kon. apl. Księżyc - Jowisz druga

ja stosuję do horarnej domy wg Regiomontanus ... tu wypada Jowisz w końcówce II domu ... tu raczej retrogradacja oznacza w jakiś sposób powrót do tematu pracy ... tudzież może oznaczać również Twoją gorszą kondycję (?)
- fakt, w kondycji najlepszej nie jestem zawodowo, ale - jeśli dobrze zrozumiałam (i prawidłowo wykreśliłam kółko, z Księżycem w Rybach), to retrogradacja Jowisza nie przekreśla szansy otrzymania tej pracy?

ps. mam nadzieje że nic nie namieszałam ;) jak namieszłam to prosze mnie poprawiać :D[/quote]

Bardzo dziękuję za odpowiedź, proszę sprawdź tego Księżyca, bo jestem zdezorientowana, może ja coś nie tak zrobiłam?
Rachcik
graphgraph

natomiast ze strony pracy nie ma odwzajemnionego "zainteresowania" w recepcjach ... a Księżyc który również reprezentuje kwerenta jest w upadku w Skorpionie, czyli tam gdzie przebywa Mars (praca) ... czyli innymi słowy wydaje mi się że Mars (praca) uważa że nie za bardzo nadajesz się na to stanowisko ...

Lucy, ja tu nie widzę Księżyca w Skorpionie, tylko w Rybach...

to wytłuszczone trzeba przeczytać jednym tchem :D ... recepcja pomiędzy Księżycem a Marsem ... Mars jest w Skorpionie ... jak spojrzesz na tabelkę w artykule Beaty Kibil to zobaczysz że Księżyc w Skorpionie jest w upadku ...

- to już dla mnie wyższa szkoła jazdy, niemniej - znowu według mego kółka - trygon apl. Mars Jowisz jest pierwszy, kon. apl. Księżyc - Jowisz druga
która planeta z tych trzech jest najszybsza? która planeta zrobi pierwsza aspekt? zerknij w efemerydy ;)albo pokręć kółkiem

fakt, w kondycji najlepszej nie jestem zawodowo, ale - jeśli dobrze zrozumiałam (i prawidłowo wykreśliłam kółko, z Księżycem w Rybach), to retrogradacja Jowisza nie przekreśla szansy otrzymania tej pracy?
wg mnie jest szansa na pracę, ale nie daltego ze jest aspekt Jowisz- Mars tylko dlatego że Księżyc jako kwerent robi aspekt z Marsem (pracą)

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/10/26 13:09 Przez lucy.

OK, teraz rozumiem o co chodzi z Księżycem :)

Natomiast jak w kontekście tego wszystkiego wygląda odpowiedź - dostanę tą pracę, czy nie? Księżyc w upadku, Jowisz retrograduje, ale aspekty są. To jak? Na dwoje babka wróżyła? :)
Rachcik
graphgraph

Rachcik napisał:
OK, teraz rozumiem o co chodzi z Księżycem :)

Natomiast jak w kontekście tego wszystkiego wygląda odpowiedź - dostanę tą pracę, czy nie? Księżyc w upadku, Jowisz retrograduje, ale aspekty są. To jak? Na dwoje babka wróżyła? :)

oj z tym Księzycem w upadku to tak nie można szafować ;) ... bo on jest w upadku tylko w odniesieniu do Marsa ;), w recepcji z Marsem ... sam z siebie Księżyc jest peregrinum

odpowiedz tak jak dopisałam wczesniej
wg mnie jest szansa na pracę, ale nie dlatego ze jest aspekt Jowisz - Mars tylko dlatego że Księżyc jako kwerent robi aspekt z Marsem (pracą)
pozdrawiam Lucy
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/10/26 13:19 Przez lucy.

Dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi! :)

Mam jeszcze jedno pytanie - odnośnie "jakości". Załóżmy, że pracę dostaję, ale jest ta niefajna recepcja Mars-Księżyc i retro Jowisz - jeśli dobrze zrozumiałam (a chciałabym uściślić), te dwie zmiennie wskazują, ze w tej pracy najfajniej mi nie będzie, czy tak?

To ważne, bo zdesperowana nie jestem. Teraz jestem freelancerem i ta praca właśnie byłaby dla mnie gigantyczną zmianą - przeszłabym na etat. A etat wchodzi w rachubę jedynie jeśli praca będzie tego warta - czyli rozwojowa i z fajnymi ludźmi wokół mnie. Co o tych 2 kwestiach mówi moje kółko?
Rachcik
graphgraph

Do góryStrona: 1234567