Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12
TEMAT: czy to dobry wybór
czy to dobry wybór 7 lat(a), 3 mies. temu  
Moje kolejne pytanie z serii ''praca''...

Mam dwie propozycje pracy na dzien dzisiejszy - jedną , o którą staram sie od kilku miesięcy i którą praktycznie dostałam (a nie jest tak fajna jak się spodziewałam niestety) i zupełnie nową - oferta sprzed 2 dni.
Jako że załatwianie tej pierwszej jest w toku, postanowiłam odrzucić drugą. Pytanie brzmi - czy dobrze robię rezygnując z tej drugiej oferty

Horoskop.

Ja - Wenus w Wodniku, praca (ta druga wstepnie przeze mnie odrzucona)- w tym przypadku Księżyc na początku Wodnika. Obydwa sygnifikatory w neutralnym położeniu, bez recepcji. Księżyc zasuwa w strone Wenus i uscisla z nia koniukcję, zanim ta zblizy się do będącego w upadku Słońca...Nie za bardzo wiem, jak przy takim układzie odpowiedziec na moje pytanie. To tak, jakby ta druga, nowa oferta miała mnie dogonić i uprzedzić koniukncję z niekorzystnie połozonym Słońcem, tj pierwszą ofertą.
Nie wiem, może coś w końcowej fazie załatwiania nowej pracy nie wypali i będę zmuszona skorzystac z nowej oferty, całkiem niezłej..?
Plik załącznika:
Nazwa pliku: pytanie.gif
Wielkość pliku: 108883
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: czy to dobry wybór 7 lat(a), 3 mies. temu  
Pisz do pierwszej pracy, że masz drugą lepszą ofertę. I zobacz co Ci odpiszą. Może polepszą swoją ofertę. Jeśli nie, to możesz wziąć tę drugą.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

W tej pierwszej to zatrudniają mnie ''z łaski'' więc albo tam idę albo nie. :(
Lisiecka
graphgraph

Do tej pory było z łaski, a teraz sytuacja się zmieniła ale oni(1 praca) tego nie wiedzą.

Lisiecka napisał:

Jako że załatwianie tej pierwszej jest w toku, postanowiłam odrzucić drugą.

Im ktoś jest lepszy, tym więcej ofert pracy dostaje. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz tego wykorzystać? Kompletnie nie rozumiem Twojej motywacji w powyższej wypowiedzi.
Bona
graphgraph

Bo to jest bardzo specyficzna praca, związana z kształceniem , praca m.in związana ze środowiskiem naukowym. Ja mam tam dalej się kształcić pracując, chętnych na moje miejsce jest dużo. W pierwszym miejscu przyjęto mnie tylko dlatego, że zostałam jedyną osobą, która mogła sobie ''poczekać'' na zatrudnienie 4 miesiące, bo już miała posadę. W drugim powitano mnie z otwartymi ramionami (taki szef) ale tu natomiast jest gorzej z finansami.. stąd moje rozterki.
Lisiecka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/02/09 20:05 Przez Lisiecka.

Ps zanim Ksiezyc dobiegnie do Wenus ztrygonizuje najpierw Jowisza
Pani Świstak
graphgraph
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

Hej tam :-)
Odnosze wrazenie, ze plyta sie zaciela ;-) Mi sie dzis zaciela na Josephine ;-) Ciekawi mnie cd, sa jakies newsy?
Tak sie zastanawiam, czy ta I i II propozycja nie powinny miec innych sygnifikatorow niz sygn. Twojej obecnej pracy?
Pozdrowionka.
Pani Świstak
graphgraph
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

Do góryStrona: 12