Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Gdzie jest mój portfel ?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345
TEMAT: Gdzie jest mój portfel ?
Re: gdzie są moje okulary słoneczne ? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Kuba, mail dotarł. Wielkie dzięki !
Czas zabrać się na poważnie za horarną. Zaczęło mnie wciągać :)

...a okularów jak nie było tak nie ma.
Dziś sprawdziłem kilka miejsc, które skojarzyły mi się po Waszych sugestiach.
Niestety "im bardziej ich szukam, tym bardziej ich nie ma" :(

Może ktoś ma pomysł na to, co oznacza kwadratura Księżyca do Wenus w 12. domu ?
unj
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A

Re: Gdzie jest mój portfel ? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Nie ma to jak liczenie na piechotę. Mój komputer robi co chce. :(
Zauważyłam już wcześniej, że nie pokazuje mi wszystkich aspektów do osi. Teraz nie pokazał mi trygonu między Księżycem a Słońcem. Ktoś mi może wytłumaczyć to zjawisko? ręce mi opadają.

Jeszcze raz sprawdziłam na astro.com

Następny aspekt to trygon za 15°40', a kwadratura za 44°8'(a nie za 47°- w zależności od tego jakie planety zaznaczę wychodzi mi inna wartość, nie kapuję tego)
W takiej sytuacji naprawdę pi razy drzwi na ekliptyce jest dużo szybsze.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Pani Świstak napisał:

Aspekt separacyjny Slonca z Jowiszem 2°40' temu : 2,5 - 3 m-ce temu

Dokładnie to było 1 maja 2012, po godzinie 14:00 - kiedy zaginęły te okulary

Coz, okularki rzeczywiscie ladne ;-)
Po czym wnosisz ? :)

ps. podejrzewasz kogos konkretnego?
Nie mam na myśli nikogo konkretnego, ale podejrzewam obcokrajowców. Tubylcy nie mają raczej lepkich rąk. Moja żona od razu rzuciła podejrzenie na Chińczyków, których się tu trochę kręci.. lol

Ciekawa historia z tego wyszla ;-) Nie daje gwarancji, wiec zbadaj dobrze teren zanim przejdziesz do dzialania :-p
Dzisiejsze działanie nie przyniosło skutku. Przeszukałem prawie całą trasę z 1 maja 2012. Nawet na dach uczelni wszedłem, bo tam też kręciliśmy się feralnego dnia.. Dach - najbardziej nasłonecznione miejsce, wysoko - tak mi się skojarzyło. Nawet sobie przypomniałem, że wtedy miałem je na sobie po raz ostatni kiedy to pamiętam. Niestety na dachu ich nie było.
Nie było też w szafkach, ani na balkonie z którego często patrzę na zachód słońca.
Poszedłem też i na obserwatorium, z którego widać z kolei wschód słońca, a na którym to byliśmy z innymi studentami 1 maja. Niestety nie ma śladów zbrodni...

p.s. a tak wygląda to narzędzie zbrodni, którego usilnie poszukujemy :-)

(zdjęcie zrobione w dniu moich urodzin, kiedy dostałem ten prezent, tj. o 19:15 2012.01.15)
unj
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/08/07 17:55 Przez unj.
Pozdrawiam
A

Wenus w horoskopie jest władcą 5 domu- dzieci,młode kobiety,rozrywki,hazard,sport,stare podręczniki,zwierzęta. 5 dom jako dom 4 od domu 2-twojej własności wskazuje na zakończenie spraw związanych z tym domem.Na szczycie 5 domu znajduje się Saturn(Księżyc podąża od Saturna do Wenus).
Wenus znajduje się w 12 domu -dom sekretów i rzeczy ukrytych .12 dom ma związek z przeszłością i zawarte w nim planety pokazują zdarzenia ,które zaistniały przed zadaniem pytania.Jako 3 dom od 10, włada krewnymi ze strony matki.W 12 domu znajduje się także Jowisz władca Księżyca oraz 6 i 10 domu.

Kuba ,ja jestem zadwolona z książki K.Konaszewskiej.
genny19
graphgraph

genny19, dzięki za kolejne podpowiedzi :)

genny19 napisał:
Wenus w horoskopie jest władcą 5 domu- dzieci,młode kobiety,rozrywki,hazard,sport,stare podręczniki,zwierzęta.
dzieci,rozrywki,hazard,zwierzęta odpadają - tego nie ma na mojej uczelni
sport i stare podręczniki - muszę sprawdzić halę sportową i bibliotekę, tam mogłem zawieruszyć okulary, to fakt.
5 dom jako dom 4 od domu 2-twojej własności wskazuje na zakończenie spraw związanych z tym domem.Na szczycie 5 domu znajduje się Saturn(Księżyc podąża od Saturna do Wenus).
Jak to rozumieć ?
unj
graphgraph
Pozdrawiam
A

unj - podaj dane punktu szczęścia.
Ja na początku roku szukałam okularów.Księżyc i wenus(moja własność znajdowały się w 12 domu. Znalazłam po pół roku na balkonie. W czasie mycia okien ,zostawiłam je na balkonie a ona wpadły do kosza.
genny19
graphgraph

genny19 napisał:
unj - podaj dane punktu szczęścia.
Mój osobisty Part of Fortune = 6 stopień Bliźniąt
Part of Fortune dla horariusza = 18 stopień Skorpiona
unj
graphgraph
Pozdrawiam
A

Do góryStrona: 12345