Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Jak czytać horoskop o przetarg firmy w której pracuję?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Jak czytać horoskop o przetarg firmy w której pracuję?
Jak czytać horoskop o przetarg firmy w której pracuję? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Pracuję w firmie graficznej. Pracujemy w grupie tworząc projekt na przetarg. Czy zleceniodawca w ogóle go zaakceptuje (czy użyje swoich projektów lub innych firm)?

Warszawa
11.11.2011 12:09
Stosuję tradycyjne domy równe znakom, bo znaki tropikalne pokrywają się w tym wypadku ze znakami syderycznymi.

I mam problem z dopasowaniem domów. Czy mam być tam ja (AS) i drugi dom od szóstego.
Czy jako praca (szósty, ew. siódmy lub dziesiąty) i drugi dom od któregoś z nich?

Nie znalazłem w książkach i internecie (po polsku i angielsku) nico przetargach w horarnej.
Wacham się nad zestawem domów:
1 i2 (6-ty od siódmego i jego 2. dom)
6 i 7
7 i 8

Pars Fortuna jest w domu 7, więc wskazywała by, że pytanie dotyczy innych ludzi, lub po prostu umów (umowy przetargowej). Ale jest też po prostu w znaku lwa - co może po prostu pokazywać że dotyczy to rynku reklamy.
Syderycznie byłaby w Raku w domu szóstym - oznaczając wtedy pracę wykonywaną dla mas, która będzie blisko ludzi, w sklepach, nie na billboardach - i to też się zgadza.

Lepiej jednak czytam ją w znaku lwa (czyli tradycyjnie wg astro zachodniej) - bo męczy mnie czy mam się starać o to kosztem prywatnego czasu czy odpuścić bo przetarg prawdopodobnie przegramy.

Nie mogę zdecydować się na domy, więc nie wiem jak dalej analizować.

Poproszę o jakąś pomoc
Pozdrawiam
O.
Odo
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Warszawa (Inflancka) Urodziny: 10/28
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Jak czytać horoskop o przetarg firmy w której pracuję? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Nie patrzyłam w horoskop, ale może trzeba przyjąć V dom jako twórczość (projekt)i X dom jako zleceniodawca?
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/11/11 18:39 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Jak czytać horoskop o przetarg firmy w której pracuję? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Moim zdaniem :

Wy jako grupa - władca ASC, Księżyc

zleceniodawca - władca domu VII

wasz projekt - moim zdaniem władca domu V, ale nie zaszkodziłoby spojrzeć też na władcę domu X

ewentualne zyski z projektu - II dom od V.

Dom VI nie dotyczy pracy, tylko zagadnień związanych ze zdrowiem. Sygnifikuje też osoby, które zatrudniasz.

P.S Bardzo sympatyczne oko ;).
Lisiecka
graphgraph

Odo napisał:
Pracuję w firmie graficznej. Pracujemy w grupie tworząc projekt na przetarg. Czy zleceniodawca w ogóle go zaakceptuje (czy użyje swoich projektów lub innych firm)?

Warszawa
11.11.2011 12:09
Stosuję tradycyjne domy równe znakom, bo znaki tropikalne pokrywają się w tym wypadku ze znakami syderycznymi.

I mam problem z dopasowaniem domów. Czy mam być tam ja (AS) i drugi dom od szóstego.
Czy jako praca (szósty, ew. siódmy lub dziesiąty) i drugi dom od któregoś z nich?

Nie mogę zdecydować się na domy, więc nie wiem jak dalej analizować.

Poproszę o jakąś pomoc
Pozdrawiam
O.

W astrologi pytaniowej stosuje sie domy Regiomontanusa.
Przetarg ma charakter rywalizacji-kto zrobi leszy projekt.
Pytajacego reprezentuje dom 1 a jego konkurencje 7.
Teraz nalezy okreslic,który władca ma lepszą pozycje tzn. godnosci podstawowe i przygodne.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/11/11 16:17 Przez jagna108.

No właśnie teraz chciałam napisać to samo, co już napisała Jagna - łatwiejszy do interpretacji byłby horoskop postawiony dla pytania ''Czy wygramy ten przetarg? ''.
Pamiętaj, że w przypadku tego typu pytań najsilniejszy jest sygnifikator w egzaltacji a nie we władztwie. W ''pojedynku'' władca vs egzaltowana planeta ta ostatnia ''wygrywa''.
Lisiecka
graphgraph

Wydaje mi sie ze o projekt,o który pytasz wygra przetarg poniewaz:w godnosciach podstawowych saturn-(wł.domu1) przewaza bo jest we własnym zywiole nie liczac egzaltacji bo ksiezyc(wł.domu7) tez w niej jest,
w godnosciach przygodnych saturn ma gożej bo jest w domu 8,ale decydującą rzeczą jest to ,że saturn jest na SPICE-gwiezdzie stałej dobroczynnej,a księzyc na ALGOLU.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/11/11 16:35 Przez jagna108.

Lisiecka napisał:
No właśnie teraz chciałam napisać to samo, co już napisała Jagna - łatwiejszy do interpretacji byłby horoskop postawiony dla pytania ''Czy wygramy ten przetarg? ''.
Pamiętaj, że w przypadku tego typu pytań najsilniejszy jest sygnifikator w egzaltacji a nie we władztwie. W ''pojedynku'' władca vs egzaltowana planeta ta ostatnia ''wygrywa''.

Ale pytanie nie dotyczy tego czy projekt wygra. Pytanie brzmi:
Pracuję w firmie graficznej. Pracujemy w grupie tworząc projekt na przetarg. Czy zleceniodawca w ogóle go zaakceptuje (czy użyje swoich projektów lub innych firm)? [...] bo męczy mnie czy mam się starać o to kosztem prywatnego czasu czy odpuścić bo przetarg prawdopodobnie przegramy.

Zleceniodawca X dom bo płaci, zleca pracę.

Odo, mam prośbę, wklej horoskop z domami równymi. Chciałabym zobaczyć jak to działa wg koncepcji pytającego.
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/11/11 18:51 Przez lucy.

Do góryStrona: 12