Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Czy ktoś mi odpowie?
Re: Czy ktoś mi odpowie? 9 lat(a), 2 mies. temu  
kwerent (rozum, mysli)- władca ASC Słońce w 11*38' Byk w X domu, ale znak inny niż na wierzchołku

współsygnifikator kwerenta (uczucia) Księżyc w 1*39' Byk znajduje sie ównież w X domu ... oba sygnifikatory w X domu mogą sugerowac, ze kwerentowi bardzo zależy na pozytywnym zakończeniu sprawy

obie planety posadowione w X domu ale jednak nie w znaku MC ... czyźby kwerentka była zainteresowana bardziej tym co sygnifikuje X dom niż samą osobą (?)

ponieważ to pytanie z cyklu "relacja" współsygnifikatorem kwerenta jest również Wenus (kobiecość- seksualność) która jest posadowiona w 13*35' w Baranie w IX domu

osoba o którą pyta kwerent wg mnie reprezntuje X dom (król, osoba populana, na świeczniku) ... władca X domu - Mars w 23*15' Baran na szczycie X domu ... "on" jest u siebie

Słońce kocha oraz przyjaźni się ze swoją kobiecością ... również egzaltuje i lubi swoje emocje ...oraz co dziwne ... nienawidzi Marsa (?!)

podobnie mają się sprawy z Księzycem, który jest w tym samym znaku ...Księzyc kocha i przyjazni się i lubi swoją kobiecość ... nienawidzi Marsa... egzaltuje sam siebie

Wenus (kobiecość) kocha to co reprezentuje sobą Mars ... a poza tym jest całkowicie zainteresowana kwerentką ... przecenia swój umysł i przyjażni się z nim i lubi go ... lubi swoją kobiecość ... ale też jest w tu w detrymencie (w znaku władcy X domu) więc jest narażona na zranienie

co widać w recepcjach u Marsa ... kocha i lubi sam siebie ... egzaltuje Słońce i przyjazni się z nim ... troche lubi Wenus ale silniejszy jest detryment ... (pogardza kwerentką?)

suma sumarum ... silne recepcje poprzez egzaltacje sugerują coś "niebiańskiego" ;) przecenianego i coś co nie wygląda tak jak jest ...

ale w recepcjach też widać wzajemną niechęć...

wg mnie horoskop wskazuje że chodzi tylko o zaspokojenie swojej romantycznego uniesienia ... nie ma to nic wspólnego z realnymi oczekiwaniami ...

pozdrawiam Lucyna

ps. dziękuję Tiffany za niezwykle ciekawy przypadek horoskopu
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/02 12:36 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

"Sygnifikator ,niezależnie czy kwerent czy kwezytot dostaje zawsze Słońce, a Kobieta Wenus. Nie używaj Marsa zamiast Słońca ,nawet jeśli Słońce jest już zajęte .
1.Kwerent dostaje zawsze władcę 1 d i Księżyc
2.Osoba o którą się pyta wladcę 7 domu
3, Niezależnie czy kwerent czy kwezytor ,mężczyzna dostaje Słonce a kobieta Wenus. Chyba ,że są przypisane pod pkt 1 i 2"
Władca Id Merkury (14,53 Barana)władztwo(kocha) Marsa egzaltuje (wywyższa )Słonce ,terma (lubi) Merkurego w dekancie Słonca(lubi trochę) w detrymencie (nie lubi) Wenus i pogardza Saturnem
Jowisz władca VII domu(22,11) Barana kocha Marsa wywyższa Słońce ,terma Marsa-lubi,w dekancie Wenus-lubi trochę -
Wenus- 11,17 Barana-wywyższa i przecenia Marsa,lubi Wenus,dekant Słońca
Księżyc 9,10 Barana-wywyższa i przecenia Marsa,lubi Wenus,lubi Marsa,nienawidzi Wenus
Słońce- 9,48 Byka -kocha Wenus i przyjażni się z Wenus,wywyższa Księżyc,lubi Merkurego,nienawidzi
Marsa
Słońce jest w 9 domu,w którym dobrze się czuje jest u siebie
Punkt szczęścia 9,38 Lwa,punkt Małżeństwa 9,15 Lwa
genny19
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

genny19 napisał:
"Sygnifikator ,niezależnie czy kwerent czy kwezytot dostaje zawsze Słońce, a Kobieta Wenus. Nie używaj Marsa zamiast Słońca ,nawet jeśli Słońce jest już zajęte .
1.Kwerent dostaje zawsze władcę 1 d i Księżyc
2.Osoba o którą się pyta wladcę 7 domu
3, Niezależnie czy kwerent czy kwezytor ,mężczyzna dostaje Słonce a kobieta Wenus. Chyba ,że są przypisane pod pkt 1 i 2"

"Jednak jeśli pytanie dotyczy jakiś specyficznych uczuć osoby do kwerenta, musimy popatrzeć na inny dom. Na przykład, dla odpowiedz na pytanie "Czy sąsiad czuje do mnie mietę?" patrzymy na włądcę III domu" Frawley

w tym przypadku pytamy konkretnie o "Gwiazdę Muzyki" ... dodatkowo sygnifikatory wskazują dom o który chodzi ... więc w tym przypadku władca X dom wskazuje na osobę o która kwerent pyta ... na szczycie X domu jest Baran ... stąd Mars jako sygnifikator ...

no tak tylko to wynika z tego jak "astrolog zrozumiał" pytanie ... dla mnie gdyby nie gwiazdorstwo owej osoby to nie byłoby tematu ... gdyby ów człowiek był zwykłym chłopakiem - młodym mężczyzną wówczas nie przyciagnąłby by uwagi Tiffany i nie byłoby tego pytania ... wg mnie X dom odgrywa tu kluczową rolę ...

i ten horoskop TO pokazuje

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/05/02 15:16 Przez lucy.

zresztą w horoskopie z dnia 30.04.2011 godz 14:07 Ostrołęka antiscia sygnifikatorów kwezytora leżą w XII dom ... sprawy ukryte ... dlatego tez nie podejmowałam tematu ... bo widziałam, że coś zostało niedopowiedziane ... czekałam na resztę informacji by ustalić właściwe sygnifikatory
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/05/02 15:15 Przez lucy.

"zresztą w horoskopie z dnia 30.04.2011 godz 14:07 Ostrołęka antiscia sygnifikatorów kwezytora leżą w XII dom ... sprawy ukryte ... dlatego tez nie podejmowałam tematu ... bo widziałam, że coś zostało niedopowiedziane ... czekałam na resztę informacji by ustalić właściwe sygnifikatory'"
Antisicia Jowisza leży w 12d ale antisicia Merkurego 15,07 Panny-1 d
genny19
graphgraph

Lucy napisała:
zresztą w horoskopie z dnia 30.04.2011 godz 14:07 Ostrołęka antiscia sygnifikatorów kwezytora leżą w XII dom ... sprawy ukryte ... dlatego tez nie podejmowałam tematu ... bo widziałam, że coś zostało niedopowiedziane ... czekałam na resztę informacji by ustalić właściwe sygnifikatory

genny19 napisała:
Antisicia Jowisza leży w 12d ale antisicia Merkurego 15,07 Panny-1 d

sygnifikatory kwezytora
(inaczej osoba o którą pyta kwerent) = Jowisz (władca VII domu) i Słońce (sygnifikator mężczyzny w horoskopach o związki)
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/05/02 15:35 Przez lucy.

No to narobiłam bigosu:) Lucy nie masz za co dziękować cieszę się, że temat się spodobał:)
He he Michael marzenia nic nie kosztują kto wie może się pokuszę i kupię ten bilet:)
Tiffany24
graphgraph

Do góryStrona: 12345678