Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Książki dla początkujących
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Książki dla początkujących
*
Re: książki dla neofity 12 lat(a), 4 mies. temu  
No tak panTo, tak ;D
atma
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Bardzo szukam nauczyciela astrologii z Poznania

Re: książki dla neofity 12 lat(a), 4 mies. temu  
> No tak panTo, tak ;D

Zawadzki w którejś z Ariadn pisał, że jest zainteresowany badaniem prawdziwych a nie fikcyjnych horoskopów. Jakoś nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że odnosił to do opisywanej przez Ciebie książki.

Pzdr.
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Książki dla początkujących 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ja lubię książkę Weresa ( miałam kiedyś nawet przyjemność kłócić się o jej zawartość z autorem)- jest zabawna, myślę że Weres miał sporo radochy pisząc Homo Zodiacus- troszkę kpi z traktowania astrologii zbyt serio i ze stereotypów. Według mnie własnie przez ogólnie przekazaną wiedzę o znakach i humor może być dobrą książką dla adepta astrologii ( i nie tylko).

Pozdrawiam:)
lula322
:)
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/02/20 00:08 Przez stargazer.

Re: Książki dla początkujących 12 lat(a), 4 mies. temu  
Toż mówię, zabawna, może nie nazbyt serio pisana, a pozwala się w pewnych archetypach odnaleźć :)
atma
graphgraph
Bardzo szukam nauczyciela astrologii z Poznania

Re: Książki dla początkujących 11 lat(a), 11 mies. temu  
witam ciekawi mnie co sądzicie na temat książek Hrabia Sergiusz Aleksiejewicz Wroński tego oto pana kilku tomowy zbiór książek na temat astrologi klasycznej wydane przez ''ars skript 2 '' przeczytałem pierwszy tom lecz niestety zawiodłem się na tym że niema dokładnego opisu jak wyliczyć astrogram za pomocą tabel, a wiec piszę z prośba o książki czy jakieś materiały do takich tabel i instrukcji jak to zrobić tytuły i autorów bym prosił mam nadzieje że znajdzie się ktoś z pomocą. jestem tradycjonalistą dlatego programy astrologiczne jakąś mnie nie przekonują jest ich masa w necie i dlatego nie wiadomo na ile można im ufać.
Wisza
graphgraph

jestem tradycjonalistą dlatego programy astrologiczne jakąś mnie nie przekonują jest ich masa w necie i dlatego nie wiadomo na ile można im ufać.

to polecam Pronay "Zarys astrologii urodzeniowej" i koniecznie w zestawie Frawley "Rzeczywista astrologia" (z zakreślaczem, żeby zaznaczać cenne perełki)

pozdr Lucy
lucy
graphgraph

"Vademecum polskiego astrologa" R.Prinke BDB
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Do góryStrona: 1234