Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Lilith w Horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Lilith w Horoskopie
#12020
Re: Lilith w Horoskopie 12 lat(a), 11 mies. temu  

ATTENTION ? Caution !
The interpretations are general statements.
No interpretation should be considered isolated.
?
The following interpretations could possibly inspire, support
or in any other kind affect you positively, but also disturb,
confuse, mislead, frighten or in any other kind affect you negatively.
?
Please consider before you continue to read, whether you would
like to be confronted with any negative interpretations.
?
You read and use the following interpretations at your own risk.<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12021
Re: Lilith w Horoskopie 12 lat(a), 11 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12022
Re: Lilith w Horoskopie 12 lat(a), 11 mies. temu  
W solariszu na ten rok mam ascendent w koninkcji z N Lilith, i Lilith w koniunkcji z Ksiezcem .
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12030
Re: Lilith w Horoskopie 12 lat(a), 11 mies. temu  
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#12031
Lilith......... Ciag dalszy 12 lat(a), 11 mies. temu  
Dzien dobry .
Lilith w horoskopie to jest ten punkt gdzie w momencie naszych urodzin , Ksiezyc byl na najdalej oddalonym punkcie od Slonca. Jest to tylko punkt , nie planeta i tez nie Astroida. Astrolodzy nazywaja ten punkt " Czarny Ksiezyc"
Lilith potrzebuje 3232 dni zeby pokonac droge przez caly horoskpo co oznacza okolo 9 lat,
dokladnie 8,85 lat.
Porusza sie z predkoscia okolo 6 do 7 dokladnie 6'41 astrologicznych minut w ciagu jednego dnia, potrzebuje 9 mieiecy zeby pokonac 1 znak zodiaku. Ksiezyc , Wezly ksiezycowe i Lilith powinnismy rozpatrywac jako specyficzna calosc.Co 6 lat stoi Lilith prawie dokladnie na polnocnym , lub poludniowym wezle ksiezycowym. Do ktorego znaku Lilith nalezy sa zdania podzielone. Mysle ze trzeba w indywidualnym horoskopie popatrzec jakie aspekty tworzy Lilith z naszymi planetami i AC, DC, MC, IC

Lilith jest zenska i mocno zwiazana z naszymi emocjami , z nasza dusza ktora czesto
" wpada w ciemna gleboka piwnice , mokra od lez, albo wynosi nas na Mount Ewerest gdzie mozemy cieszyc sie pieknym Sloncem , czystym powietrzem i podziwiac swiat z gory.
Pozdrawiam wszystkich, ciesze sie ze moge byc z Wami. Marianna

PS , moje madrosci mam z mojego seminarium, niczego jeszcze sama nie wymyslilam.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12032
Re: Lilith......... Ciag dalszy 12 lat(a), 11 mies. temu  
Lilith prezentuje sie bardzo silnie w zawodach zwiazanyc ze sztuka.
Malarze , pisarze, poeci ,tez wynalzcy, psycholodzy, astrolodzy,organizacje dobroczynne,
wszystko to co pomaga naszej duszy i duszy naszych bliskich i tez nieznajomych ludzi, wyniesc sie z ciemnej piwnicy na piedestal szczescia.

Tez u lesbijek i homoseksualistow Lilith prezentuje sie na silnym miejscu w horoskopie.
Poszukajcie w internecie legende o Lilith, gdzie jest ona przedstawiona jako nasza pierwotna matka ,ktora walczyla o swoje miejsce na ziemi , a walka natkana byla szczesciem , lzami , rozpacza .

PS . Nigdy nie patrze w swoj wlasny horoskop( no bo jestem taka strasznie madra )
Znamy to wszyscy , tak bardzo sie od siebie nie roznimy.
I co ? Wjechalam autem na murek , lampa wisi , zderzak zrujnowany, i bok ma spore uszkodzenie. Mnie sie nic nie stalo i tez nikomu innemu, nikogo tez nie bylo, ale klopot mam.
Lilith zmienila znak , no i dala mi troche popalic.
Blagam Was uwazajcie na siebie. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12033
Re: Lilith w Horoskopie 12 lat(a), 11 mies. temu  
Witam , jest to wspanialy przyklad ktory podajesz. Ale mysl prosze o tym, ze moze to sie odwrocic. A wiec nie spekuluj i uwazaj na twoje finanse.
Prosze , badz bardzo ostrozny , posiadasz ten kompfort patrzec we wlasny horoskop.
Fajnie piszesz ,zycze ci pieknego dnia . Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234