Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 1234
TEMAT: ZŁO w horoskopie
#8037
Re: ZŁO w horoskopie 13 lat(a), 8 mies. temu  
Lubię się czasem poawanturować , pozłościć, tak , dla zasady


ale czy to jest zło ?

No wiesz, na pewno to nie świadczy dobrze o Tobie, skoro masz takie skłonności i lubisz stwarzać awantury i takie sytuacje tylko dla zasady. :] Awantury raczej dobre nie są, no może, jak ja mam jakieś inne pojęcie zła, niż Ty?
Mytoin
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8038
Re: ZŁO w horoskopie 13 lat(a), 8 mies. temu  


No wiesz, na pewno to nie świadczy dobrze o Tobie, skoro masz takie skłonności i lubisz stwarzać awantury i takie sytuacje tylko dla zasady. :] Awantury raczej dobre nie są, no może, jak ja mam jakieś inne pojęcie zła, niż Ty?



:

Eh!
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8039
Re: ZŁO w horoskopie 13 lat(a), 8 mies. temu  
Jako, że po mojej wypowiedzi w swoim poprzednim poście dopisałaś:

2)

Skąd pomysł na Twój niczek ?

To odpowiem teraz: z głowy. ;P
Po prostu wymyśliłem sobie taki nick i uznałem, że ciekawie brzmi i pasuje do tematyki forum astrologicznego. A Twój nick skąd pochodzi? ;)
Mytoin
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8040
Re: ZŁO w horoskopie 13 lat(a), 8 mies. temu  
macie horoskopy ludzi, których znaliście, którzy wyrządzili Wam wiele krzywdy i wobec których jesteście pewni, iż to jednostki - może nawet z gruntu – złe.

Nie wierzę by istnieli ludzie z gruntu źli - a przynajmniej ja ich nie spotkałam.

Miałaś zatem szczęście do ludzi na tyle, by takich nie spotkać. :) Ja spotkałem niestety.


Nie przypadkiem d. VII horoskopu, czyli dom wrogów jawnych, znajduje się po przeciwległej stronie d.I, czyli naszej szacownej osoby. Oznacza to, że każdy ma swoje sposoby i środki, aby narobić sobie wrogów bądź też oddawać się temu, czasem wielce podniecającemu zajęciu.

Wrogowie jawni – aspekt maleficzny pomiędzy władcą d.VII bądź planety posadowionej pomiedzy 20 a 24 stopniem d.VII, przy czym władca Asc jest sygnifikatorem adwersarzy jawnych; również gdy władcy d VII i X pozostaja w konflikcie

Wrogowie iluzoryczni – gdy władcą d. VII i/lub XII jest Neptun i w dodatku pozostaje on w maleficznym aspekcie z inną planetą

Wrogowie osobiści, prywatni – w d.XII planeta maleficzna lub władca d.XII ma zły aspekt z Asc, bądź z jego władcą

Władca d.I silniejszy niż władca d XII lub VII i w sekstylu lub trygonie pomiędzy nimi zapowiada panowanie nad wrogością.
Przeciwnie, gdy władcy d.XII lub VII są maleficzni i silniejsi niż władca Asc, szczególnie gdy występuje aspekt maleficzny pomiedzy nimi, oznacza to wrogów niebezpiecznych; w tej konfiguracji, jeśli władca d.XII zajmuje pozycję w tym domu, oznacza to wrogość, która jest lub będzie bardzo silna.

Na podstawie "Ariadna Wyrocznia" L.Zawadzki

Podaj swoje dane urodzeniowe, zobaczymy co z twoimi wrogami.
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/07/15 22:34 Przez neptis.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8041
Re: ZŁO w horoskopie 13 lat(a), 8 mies. temu  
A Twój nick skąd pochodzi? ;)


Mój niczek to pierwsze słowo , które mi przyszło do głowy gdy zaistniała konieczność stworzenia sobie niczka na potrzebę Astrolabium, gdyby mi przyszło do głowy kotek-płotek , piesek-zszedł to tak bym siebie nazwała :)



Pozdrawiam :)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8044
Re: ZŁO w horoskopie 13 lat(a), 8 mies. temu  
*
Rudzińska
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 13:20 Przez Rudzińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8047
Re: ZŁO w horoskopie 13 lat(a), 8 mies. temu  
Mój niczek to pierwsze słowo , które mi przyszło do głowy gdy zaistniała konieczność stworzenia sobie niczka na potrzebę Astrolabium, gdyby mi przyszło do głowy kotek-płotek , piesek-zszedł to tak bym siebie nazwała :)

Dobrze, rozumiem, mój Ty kotku-plotku. ;)
Pozdrawiam ciepło. :))
Mytoin
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234