Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 1234
TEMAT: ZŁO w horoskopie
ZŁO w horoskopie 9 lat(a), 3 mies. temu  
Witam serdecznie.
Jak powszechnie wiadomo, nie wszyscy ludzie są dobrzy, dobroduszni, nie wszyscy mają dobre serce. Niektórzy są zwolennikami tezy, iż nie wszyscy po prostu są z gruntu dobrzy, a wśród nas rodzą się także niestety jednostki z gruntu złe. W każdym razie wiadomo o co chodzi. I tutaj powstaje moje pytanie: Co Waszym zdaniem, jakie układy, aspekty, ułożenia świateł i planet, położenie, etc mogą wskazywać na zło w ludzkim horoskopie? Przez zło rozumiem skłonności, do: podelstwa, zawiści, nienawiści, brutalności, agresji, mściwości, chamstwa, materializmu, oceniania innych po pozorach (takich, jak wygląd, sytuacja finansowa, ciuchy, itd), skłonności do uważania się za kogoś lepszego, wywyższania się (szczególnie, jeśli chodzi o ocenę na podstawie cech nadmienionych wyżej), skłonności do narcyzmu, braku skrupułów, sumienia, etc.
Może macie horoskopy ludzi, których znaliście, którzy wyrządzili Wam wiele krzywdy i wobec których jesteście pewni, iż to jednostki - może nawet z gruntu - złe (nie chodzi tutaj o sławnych złych ludzi, jednak o jednostki, które znacie lub poznaliście w Waszym życiu i wiecie, iż to jednostki pełne zła właśnie)? Zapraszam Was do dyskusji i liczę na wyczerpujące wypowiedzi. :)
Pozdrawiam. :)

PS: Wiem, iż jest temat o horoskopach morderców, aczkolwiek chciałbym poruszyć w tym temacie sprawę zła we wszelakiej formie. Wprawdzie nie każdy ... na tym świecie kogoś zamordował, aczkolwiek zapewne wielu by tak postąpiło, gdyby nic za to im nie groziło. Poza tym nie zawsze skłonności i to co siedzi w środku danej jednostki zostaje wydobyte na światło dzienne, ewentualnie wiedzą o tym tylko nieliczni, np. ofiary, dręczeni.
Mytoin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/07/15 10:14 Przez Mytoin.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: ZŁO w horoskopie 9 lat(a), 3 mies. temu  
A jesteś może spod znaku skorpiona ? :)

1)Nie wierzę by istnieli ludzie z gruntu źli - a przynajmniej ja ich nie spotkałam ( pewnie to jeszcze przede mną ?!:)
2) Określenie zła w horoskopie np. na podstaie aspektów to takie uproszczenie jest ( np. ten ma kwadraturę Saturna do Księzyca więc będzie miał kamienne serduszko).

3) Zdarzało mi się doświadczac przykrości od ludzi o wyjatkowo harmonijnych horoskopach.
4) Jestem ciekawa jaką astrologię ja uprawiam :) wierzę że horoskop to tylko mały dodatek do całości , absolutnie nie wyznacznik czegokolwiek .

Pozdrawiam :)

Acha i temat Zło w horoskopie też mi brzmi dość ogólnikowo
lula322
:)
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

A jesteś może spod znaku skorpiona ? :)
Nie. ;)

1)Nie wierzę by istnieli ludzie z gruntu źli - a przynajmniej ja ich nie spotkałam ( pewnie to jeszcze przede mną ?!:)
Miałaś zatem szczęście do ludzi na tyle, by takich nie spotkać. :) Ja spotkałem niestety.

Acha i temat Zło w horoskopie też mi brzmi dość ogólnikowo
Ja myślę, że to konkretna nazwa, chociaż faktycznie chodzi tutaj o różne przejawy zła - poza tym opisałem o co dokładnie chodzi. :)

3) Zdarzało mi się doświadczac przykrości od ludzi o wyjatkowo harmonijnych horoskopach.
Jakie to przykrości były? Lekkie, czy mocniejsze? Na czym polegały te przykrości?
Jeśli były to bardzo duże przejawy zła ze strony innych, a horoskopy tych osób zdawały się harmonijne, to już mamy pierwszy trop. ;)

Cóż, liczę, iż inni będą skłonni do napisania więcej na ten temat. ;)
Pozdrawiam również. :)
Mytoin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/15 11:18 Przez Mytoin.

*
Rudzińska
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 13:20 Przez Rudzińska.

Napisałam tyle ile miałam ochotę w momencie napisać , jeśli liczysz na dyskusję nie oceniaj ! :)

Link dla Ciebie

www.taraka.pl/?id=zlo

lula322
graphgraph

Napisałam tyle ile miałam ochotę w momencie napisać , jeśli liczysz na dyskusję nie oceniaj ! :)
Nie oceniam. Coś Ci się wydaje.. no może, jak jakieś zło się w Tobie ujawnia, czy coś. :P

PS: Zabieram się do czytania treści linka. ;)
Mytoin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/15 11:45 Przez Mytoin.

No wiesz, myślałam , że bardziej rozbudujesz swoją wypowiedź :)

Lubię się czasem poawanturować , pozłościć, tak , dla zasady

ale czy to jest zło ?

P.S.
1) Mój komp to masakra , skutecznie utrudnia mi pisanie, przeczytaj ksiażkę Jana Guillou pt. Zło ( film na jej podstawie też jest niezły ) to kopalnia wiedzy na temat zła i jego mechanizmów .

2)

Skąd pomysł na Twój niczek ?
lula322
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/15 11:58 Przez lula322.

Do góryStrona: 1234