Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Generał Petelicki - samobójstwo czy morderstwo ?
(1 wejść) (1) Gość
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 12345
TEMAT: Generał Petelicki - samobójstwo czy morderstwo ?
Re: Generał Petelicki - samobójstwo czy morderstwo ? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Bona, dzięki za zwrócenie uwagi.
Onet chyba przeniósł ten artykuł do innego działu i dlatego link przestał działać. Tu jest nowy link.

Przy okazji, zachęcam badających temat do zapoznania się z tym wywiadem, którego Generał udzielił 5 lutego 2011.
.

Krytykuje w nim otwarcie i bezpardonowo obecny rząd, byłego ministra obrony narodowej i sprawę komisji śledczej w spr. katastrofy smoleńskiej. Ponadto, ujawnia pewną istotną tajemnicę dot. oddania śledztwa Rosjanom, zamiast NATO.

Nie ma wątpliwości, że Generał ma ostry język i mówi otwarcie o niewygodnych faktach, czym przysparza sobie wrogów. (Uran w 7.domu, w kwadraturze do Słońca).
"Bezpośredni" to cecha ASC w Strzelcu. I te "wyraziste oczy o uważnym spojrzeniu"

cdn.
unj
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Ostatnio zmieniany: 2012/06/19 10:18 Przez unj.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A

Ten drugi link u mnie też nie działa. Czy chodzi o to: biznes.onet.pl/gen-slawomir-petelicki-zo...net-wiadomosci-detal ?

Jeśli generał miał Strzelca na Asc to czy w ostatnim czasie miał jakieś niespodzianki ze strony partnerki? wrogów, przeciwników? Tranzytujący Uran w trygonie do Asc miał już miejsce.

Teraz Neptun w antiscii do Jowisza wł. Asc.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Nie wiem dlaczego linki u mnie działają, a na forum nie, ale Petelicki był na tyle znaną osobą, że mamy mnóstwo informacji o jego życiorysie w internecie, choćby na Wikipedii, więc jest gdzie sprawdzać.

Ja jestem przekonany, że miał Strzelca na Asc, jak o nim czytam i widzę jak się wypowiada w telewizji. Władca horoskopu Jowisz z Marsem w domu 10. pasują do kariery wojskowego jak ulał. Ponadto tego Neptuna w 10. domu odczytuję, jako zawodowe działanie w tajnych służbach.

Zaznaczam raz jeszcze, że nie ma oficjalnej godziny urodzenia i 12:20 przyjąłem po dłuższej analizie wielu czynników. Może się okazać, że się mylę, ale jeśli tak to pewnie niewiele.
unj
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/06/19 11:57 Przez unj.
Pozdrawiam
A

Re: Generał Petelicki - informacje o WH i okoliczności śmierci 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Zanim przejdę do analizy poszczególnych tranzytów, chciałbym podać kilka ważnych informacji o WH i okolicznościach jego śmierci.

Gen. Petelicki znany był z ciętego języka, a zwłaszcza dał się we znaki w ostatnich latach, otwarcie krytykując m.in. obecny rząd, MON, śledztwo Smoleńskie.
On też ujawnił treść sms'a wysyłanego po katastrofie wśród członków PO, z instrukcjami jak wypowiadać się na ten temat. Nie ulega wątpliwości, że swoim zachowaniem mógł stworzyć sobie poważnych wrogów. Wystarczy posłuchać jego wywiadu, który wcześniej wkleiłem.

W dniu śmierci, miał powiedzieć żonie, że idzie do garażu, a kiedy nie wracał po dłuższym czasie i wielu próbach telefonicznego kontaktu od żony, znalazła go ona martwego, w zaułku garażu, za swoim samochodem.
Było to miejsce którego nie mogła zarejestrować kamera monitoringu.

Po opublikowaniu wiadomości, media zdecydowanie (podejrzanie...) zaczęły sugerować, że wszystko wskazuje na samobójstwo.
W tą wersję nie mogą uwierzyć jednak przyjaciele i osoby ze środowiska wojskowego, którzy znali go jako "faceta o żelaznej psychice", twardego komandosa, który radził sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu.

Wątpliwości wzbudziło też pierwotne podanie przez media znalezienia ciała Petlickiego z "ranami postrzałowymi" (liczba mnoga). Później skorygowano to, że rana była jedna i to ona miała być przyczyną zgonu.

Pistolet z którego oddano strzał w głowę należał do zmarłego i "nie było śladów działania osób trzecich".

Mimo pewnych sugestii, że miał kłopoty finansowe, jego znajomi twierdzą, że to nie prawda. Miał podobno podpisać w najbliższych dniach umowę na duże zlecenie w firmie którą prowadził.

Są też sugestie "problemów prywatnych" oraz "postępującej choroby Alzheimera". Być może to jednak tylko plotki. Poza tym, czy to rzeczywiście mogłyby być przyczyny samobójstwa ?

Zwolennicy teorii zabójstwa zauważają, że po raz kolejny w niejasnych okolicznościach umiera wpływowa osoba. Do "samobójstwa" dochodzi w sobotę, a śledztwo i sekcja zwłok rozpoczyna się dwa dni później - w poniedziałek. Padają sugestie, że mógł zostać obezwładniony przez napastnika substancją chemiczną, która do czasu sekcji zwłok miałaby wyparować z ciała denata.

Domniemany "samobójca" nie pozostawił listu pożegnalnego, co również odbierane jest jako dziwne.

Kilka dni później inny Generał (Szeremietiew), wydaje oświadczenie, że jest zdrowy i nie ma zamiaru popełniać samobójstwa. Sugeruje w ten sposób, że Petelicki mógł zostać zamordowany, a on sam nie chce pozostawić możliwości upozorowania samobójstwa, jego potencjalnym wrogom. Szeremietiew miał się swego czasu dowiedzieć, że ktoś "chce go uciszyć na zawsze".
unj
graphgraph
Pozdrawiam
A

Zawsze, z założenia i przyzwyczajenia poddaję w wątpliwość godz. urodz. Nawet jak wydaje mi się bardzo prawdopodobna, tak jak w tym wypadku.
Mam z tym horoskopem taki problem: Jeśli ten Uran to przeciwnicy, a Pluton i Mars (12d) to coś (ktoś) niewidocznego, ukrytego to jak mam odróżnić samobójstwo dla nas niewytłumaczalne, bo spowodowane np.: no nie wiem czym, od potajemnego zamordowania?
Bona
graphgraph

Bona, ja też mam z tym problem (samobójstwo czy potajemne morderstwo).
Widzę dużo napięć z wielu stron, ale jakoś bardziej skłaniam się w kierunku morderstwa.
Za chwilę wrzucę moje szczegółowe analizy.

Jeśli chodzi o przyczynę domniemanego "samobójstwa", to mówi się, że mogła to być choroba Alzheimera. OK, może i chorował od kilku lat - odkąd mu tranzytujący Neptun zaczął chodzić po 3. domu (umysł, intelekt, pamięć niszczona przez Neptuna).
Ale czy to mogłoby być przyczyną śmierci komandosa, twardego faceta, który dowodził jedną z najlepszych jednostek specjalnych na świecie (GROM) ?
unj
graphgraph
Pozdrawiam
A

Jeśli był chory i świadomy choroby to jako osoba, która dowodziła "wszystkimi" zrobił to wtedy, kiedy jeszcze mógł "dowodzić sobą".
Bona
graphgraph

Do góryStrona: 12345