Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

nów progres. - ¶wiêcenia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: nów progres. - ¶wiêcenia
#14013
12 lat(a), 7 mies. temu  
Hallo , lucy, kruk i stargazer
Witam, Was Dziewczyny.
To jest jakas bardzo nieszczesliwa kobieta. Daje w swojej poczcie jakies kosmetyczne porady dla ciala , ktore sie przedwczesnie starzeje.
To bywa , ma ta kobieta zapewne cala mase kompleksow , no i zle ustawionego urana.
Uran w zwiazku z osiami AC i MC , lub z osobistymi planetami, slonce , ksiezyc ,merkury, wenus
sprawiaja, ze czlowiek wyglada o wiele mlodziej i ma zdrowa bardzo mloda nature.
Jest to logiczne, ze ta pani z ta ogromna angielska poczta musi miec mase problemow i jest okropnie zakompleksiona i nieszczesliwa. Pewnie sie bardzo szybko starzeje.
Mozemy jej tylko wspolczuc i nic wiecej.
I jeszcze jedno , stoi uran ze sloncem , a dolaczy sie jeszcze merkury , to jest doskonaly " zlota raczka " aspekt , bardzo czesto u polskich panow , ktorzy umieja po prostu absolutnie wszystko, od auta do ogrodka.
Pozdrawiam Was serdecznie ,Antares

PS. My Polki jestesmy mile , ladne, zdrowe, umiemy sie dobrze bawic , jestesmy pracowite
i jak cos robimy to zawsze na 100 %
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14014
12 lat(a), 7 mies. temu  
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14015
12 lat(a), 7 mies. temu  
Dziekuje kochana Lucynko , ze sie tobie tez , chociaz raz na cos przydalam. Bo juz myslalam ze nikt mnie nie lubi i bede musiala plakac ze zmartwienia.
Dzieki , dzieki.
Ale chce cos innego.....
Zwroc prosze uwage na ostatnie rejestracje na forum.
Popatrz sobie wrzesien i koniec sierpnia i zwroc uwage na te pseudonimy , ktorymi sie ktos , albo jakas klika dzieci posluguje, ale tez na daty rejestracji.
Bo w miare dorosly czlowiek nie bedzie sie tak wyglupial.
W koncu o mailowy adres nie trudno, mozna sobie zrobic z ameryki czy chile , jak komu pasuje.
To musza byc jakies byc moze, niezbyt rozwiniete dzieciaki , bo normalny czlowiek tego nie robi. Moze sa to jakies biedne dzieci z wadami na umysle , to sie przeciez czesto zdaza , zwlaszcza przy tej zawrotnej konsumpcji alkoholu przez rodzicow.
Zaczelam robic mala statystyke forum , ale jestem jeszcze w powijakach. Chce policzyc ile jest poczty 0, ile 3, 5 , 10 itd.
Ale nawet na poczatku i pozniej nie ma tego co teraz w tych ostatnich 2-3 tygodniach.
Ktos wyraznie robi sobie zarty, to jest mozliwe , tylko moja intuicja mowi mi ze, to ma zwiazek z niedorozwinietym mozgiem. To przykre , ale nikt za to nic nie moze.
Pozdrawiam cie serdecznie. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14020
12 lat(a), 7 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14021
12 lat(a), 7 mies. temu  
Dzieki kochana. No widzisz jaka glupia baba.
Moj computer uzywam tylko do astrologii, a jak mi cos nie idzie to robi mi moj synus.
Przepraszam za takie pismo, moj syn pokazal mi jak moge pisac po polsku , ale zgubila mi sie kartka.
To pewnie ta pelnia mnie oglupia. Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam cie. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14029
12 lat(a), 7 mies. temu  
axionia
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14040
12 lat(a), 7 mies. temu  

<
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234