Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Czego mogę się spodziewać?
(1 wejść) (1) Gość
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 12
TEMAT: Czego mogę się spodziewać?
Re: Czego mogę się spodziewać? 8 lat(a), 4 mies. temu  
Przypomina mi się taka myśl z Gretkowskiej ( nie przepadam za nią specjalnie)

Faceta nie da się zmienić - chyba, że na innego

Według mnie dość trafna , pomyśl czy masz czas na to, by dalej znosić złe sytuacje.
lula322
:)
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Jeszcze ci dopisze ze chirn w retrogracji leczy , bylby w ruchu prostym , to pewnie ucielabys sie w palec lub cos podobnego.
Badz dzielna i przejmuj sie tak bardzo , to juz jakos sie ulozy. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Saturn w Lwie w 7 i Mars w Wadze jest źródłem mojej interpretacji. Znak Skorpiona ( dom 10 jako znak 4 od 7 (des) – sposób działania do osiągnięcia celu ( kariera ) . Domy równe. Źródło trochę horoskopów z Marsem w Wadze. Koniunkcja Marsa z Wenus daje tylko otoczkę uprzejmości i taktu. Według mnie ta osoba jest b. inteligentna, oczytana, kulturalna w mowie, ale nie w czynie i działaniu stellum w domu 9 – Mars – Waga. Saturn w znaku Lwa da chęć kontrolowania, partnera , otoczenia i zakamuflowane manipulowanie.
Dla mnie Mars jest władcą Skorpiona – klasyczna. Tak pracuje.
Pozdrawiam  Michale.
potrek
graphgraph

Odpowiadam: według mnie nie jest oczytany. Przeczytał tyle ile musiał, żeby móc zarabiać pieniądze pracą umysłową, a nie fizyczną. Z drugiej strony pracujemy zawodowo z tekstami, ale poza tym on nie czytał nic oprócz lektur obowiązkowych w szkole.
Inteligencja w sensie "spryt" - tak, duża inteligencja praktyczna, "ziemska". Dzięki temu rozwija drugi biznes, w którym musi umieć robić dobre wrażenie.
"Kulturalny w mowie, ale nie w czynie" - Absolutnie tak!
Jego sposób działania kojarzy mi się z pająkiem i siecią.
hallina
graphgraph
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Kraków Urodziny: 09/22
Ostatnio zmieniany: 2011/06/05 00:39 Przez hallina.

Do góryStrona: 12