Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum astrologiczne gdzie omawiane są horoskopy sławnych osób. Omawiamy tu zarówno horoskopy urodzeniowe, ale również prognostyczne.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Wektor mojej miłości.
Wektor mojej miłości. 8 lat(a), 5 mies. temu  
Jestem ciekaw co można wyczytać z samego kompozytu, nie znając horoskopów natalnych i porównawczego oczywiście.
michael
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Ostatnio zmieniany: 2011/04/25 11:01 Przez michael.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Re: Wektor mojej miłości. 8 lat(a), 5 mies. temu  
Ciekawie się to wszytko porozkładało. Ja tu widzę dużo napięć, ale każdy horoskop ma swoją mądrość, więc nie wchodziłabym w pochopne interpretacje nie znając postaci, tym bardziej ze są tu lepsi spece ode mnie.
Bo na przykład kompozyt Angeliny Jolie i Brada Pitta wskazywać mógłby na to, że najchętniej pozabijaliby się. I co z tego? widocznie obydwojgu potrzebne są wzajemne prowokacje do podtrzymania wysokiej temperatury związku i właśnie to ich kręci.

Niestety pewne elementy są tu bardzo podobne do mojego horoskopu urodzeniowego (szczególnie opozycja Saturna w bliźniętach w 7 domu do jowiszoneptuna w 1 domu). Mogę tylko powiedzieć, że u mnie osobiście w tym aspekcie urodzeniowym realizował się w relacjach męsko damskich dość boleśnie i jak dotąd nieubłaganie mój dług karmiczny . Powiedziałabym nawet, że bardzo boleśnie...
hallina
graphgraph
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Kraków Urodziny: 09/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Dziękuję za wkład o saturnie i jowiszu.
Długiem karmicznym nazywasz co? Coś co Ci spokoju nie daje?

Pochopne interpretacje też mogą być i właśnie bez znajomości postaci.
michael
Admin
graphgraph
Fiodor Dostojewski
Eddie Murphy

michael napisał:
Jestem ciekaw co można wyczytać z samego kompozytu, nie znając horoskopów natalnych i porównawczego oczywiście

Kuku Michael,

Bardzo intensywny kompozyt z dominacja ognia i powietrza, a z aspektow najsilniej dzialajace: koniunkcje i opozycje :-) Duzo emocji, wzajemnej inspiracji i jednoczesnie niezaleznosci. Moim zdaniem przypadki nie istnieja, a tu widac tego dowod :-)

Aimer, ce n'est pas se regarder l'un l'autre, c'est regarder ensemble dans la même direction. Terre des hommes (1938) Antoine de Saint-Exupéry

Kochac, to nie patrzec na siebie, to patrzec razem w tym samym kierunku. Ziemia, planeta ludzi (1938). Antoine de Saint-Exupéry

Voici mon secret. Il est très simple: on ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux. Le Petit Prince (1943) Antoine de Saint-Exupéry

Oto moj sekret. Jest bardzo prosty : tylko patrzac sercem dostrzegamy prawdziwosc tego, co widzimy. Najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu. Maly Ksiaze (1943). Antoine de Saint-Exupéry

Pozdrawiam
Pani Świstak
graphgraph
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

tak, w pewnym sensie węzły karmiczne dostrzec można w powtarzających się scenariuszach życiowych, które pomimo naszych największych starań zawsze stawiają nas przed jakimś murem i czujemy, jakbyśmy walili w niego głową. W tym sensie coś nam nie daje spokoju. Choć Saturn u mnie symbolizuje także zahamowania, oraz ucieczkę przed problemami i ograniczeniami, czyli lekcję, przed którą chcę uciec. Karmę oczywiście odzwierciedla cały horoskop.
hallina
graphgraph
Płeć: Kobieta piekna-inaczej1 Miejsce: Kraków Urodziny: 09/22

.... a mi się ten kompozyt podoba, nawet bardzo: Chciałabym mieć taki wykres z moim mężem, ech... Jest silnie zaznaczona atrakcyjnośc wzajemna, Mars z Wenus w koniunckji i to na IC, w trygonie do Księżyca...uczucia, uczucia i jeszcze raz uczucia. Piękny trygon Świateł, spotkanie drugiej połówki, jedność. Plutoniczna, głęboka przyjaźń, obecność Plutona w XI domu, intelektualne porozumienie, Słońce z Merkurym na MC - te same cele w życiu. Para robi pozytywne wrażenie na otoczeniu, obecność Jowisza i Neptuna w I domu, a Saturn w VII domu, że związek ten traktuja poważnie.

Michael, a patrzyłeś jak wygląda ten kompozyt wg Davisona?
lubeka
graphgraph

Bardzo budująca interpretacja, dziękuję.
Według Davisona:
michael
Admin
graphgraph
Fiodor Dostojewski
Eddie Murphy

Do góryStrona: 1234