Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Program uwzględniający planetoidy
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Program uwzględniający planetoidy
#14877
Re: Program uwzględniający planetoidy 12 lat(a) temu  
Z tego, co widzę, liczy bez ograniczeń - do 2226 roku nie było problemu ;-)) Jest bardzo wygodnym narzędziem, jeżeli chodzi o szukanie aspektów w tranzytach/progresjach/dyrekcjach - można pilotem dodawac minuty/godziny/dni/tygodnie/miesiące lub w kalendarzu wskazac wybraną datę i wykreśla się na bieżąco horoskop - też do wyboru jaki(directed chart, directed/radix, directed/radix - radical, directional keys). Tej ostatniej opcji jeszcze nie rozumiem, ale cóż - pewnie kiedyś doczytam :)
Kuba
Posty: 83
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14887
Re: Program uwzględniający planetoidy 12 lat(a) temu  
Dzięki,
używam do dyrekcji prymarnych astro.com - tam nie ma błedów, (nie zauważyłam tam błędów).
astroplus ma jakieś ograniczenie. Mogę wpisać zakres ~360 lat-(co da mi 360°-365.25 dni, 360° - 27.325 dni) ale niestety wyrzuca dane tylko do 200 lat. I nie podaje dyrekcji do Asc
Morinus - tylko 100 lat tu dane nie pokrywają się z tymi z innych programów , ale to może być spowodowane tym, że jeszcze nie doszłam, jak każda opcja jest liczona( mnóstwo różnych sposobów liczenia dyrekcji prymarnych)
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234