Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...345678910
TEMAT: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie
#9254
Re: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie 13 lat(a), 6 mies. temu  



Bo ja nie za bardzo rozumiem astrologie jako nauke, moze to kwestia tego, ze nigdy nie celowalem z dziedzinach scislych.

Jesli ktos jest w stanie dokonac interpretacji obu kosmogramow i umie wyjasnic na jezyk przecietnego zjadacza chleba co oznaczaja te wszystkie polaczenia, bede zobowiazany.
pkrl1979
Posty: 51
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9255
Re: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie 13 lat(a), 6 mies. temu  
np to:
Z moja introwertycznoscia stawiam na godz 4:30<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/02 20:44 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9263
Re: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie 13 lat(a), 6 mies. temu  
Witam Pkrl1979,

1. A na ile w ogole jest wiarygodna godzina Twoich urodzin, ktora podajesz miedzy 4h - 5h rano? Zanim przystapi sie do interpretacji trzeba ja uscislic jak najbardziej sie da - od tego zalezy wlasnie dokladnosc analizy.

2. Wspominasz o wezle polnocnym, ktory znajduje sie u Ciebie w X domu, a nie XI ! w Pannie, a przebywa on tam od 3h45 - 6h10, wiec tu akurat czy urodziles sie o 4h czy 5h rano nie ma na to wplywu, o ile faktycznie podany przez Ciebie zakres jest wiarygodny...

3. Twoj Saturn jest w Pannie i przebywa w XI domu od 3h15 - 5h10 rano, wiec jego polozenie tez sie nie zmienia. Saturn w Pannie obdarza czlowieka dosc duzo dawka krytycyzmu, zbyt duze przywiazywanie wagi do detali, ktora moze byc dla innych przytlaczajaca...

4. Zanim zajmiesz sie analiza Chirona, Lilith i Wezlow Ksiezycowych radze przeanalizowac na poczatek dokladnie polozenie planet w Twoim kosmogramie - moje zdanie jest takie, tym bardziej, ze jak piszesz jestes poczatkujacy w tej materii - ze od nadmiaru elementow moze sie bardziej obraz zamacic. Od czegos trzeba zaczac, ja zaczynalam, kiedy jeszcze nie bylo programow astro - bynajmniej nie wiedzialam wtedy, ze byc moze takowe istnieja, wiec polozenie poszczegolnych planet liczylam na piechote z efemeryd, a kosmogram rysowalam cyrklem...

5. Przejscie tranzytujacego Saturna raz w przod raz w tyl przez natalny Ksiezyc moze byc wyjatkowo przyblokowywujace, zwlaszcza, ze w okolicy znajduje sie Twoj Pluton i to wszystko w XII domu. Nie dawno tez Saturn "zamknal swoj cykl" i wymagal od Ciebie tzw. rachunku sumienia poprzednich lat. Rozumiem, ze jest Ci ciezko, mimo to wierze, ze mamy na barkach tyle, ile jestesmy w stanie uniesc. Nie trac nadziei, te trudnosci sa przejsciowe. Jesli czujesz, ze numerologia, czy astrologia pomagaja Ci w zrozumieniu siebie, to zglebiaj te wiedze. Mam wrazenie, ze ta niemoc w wymiarze fizycznym, kieruje Twoje zainteresowania w strone rozwoju duchowosci i dobrze. Nalezy jednak pamietac, ze Twoje cialo istnieje w wymiarze fizycznym i o nie tez musisz dbac.

6. Probuj zrozumiec swiat i otaczajacych Cie ludzi, nie wymagaj od wszystkiego i od wszystkich, ze to oni sie do Ciebie przystosuja.

Pozdrawiam

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/03 17:40 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#9271
Re: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie 13 lat(a), 5 mies. temu  
W USC bylem, ladnie sie usmiechnalem...ale nie ma tam godziny urodzenia.

Jedynym zrodlem, z ktorego wiem, ze moja godz. narodzi wypada miedzy 4:30 a 5 nad ranem pochodzi od matki, ktora po prostu zapamietala to zdarzenie.

Niestety, nie wiem, jak interpetuje sie polozenie planet w aspektach horoskopu, wiec nie widze szansy podjac sie samemu tego zadania. Moja wiedza jest bardzo mala, poza tym nie wszedzie jest wszystko napisane, a co najwazniejsze, osoby z doswiadczeniem potrafia dokonac takich interpretacji wykorzystujac wiele innych rzeczy, maja po prostu duze doswiadczenie.
pkrl1979
Posty: 51
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9272
Re: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie 13 lat(a), 5 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9284
Re: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie 13 lat(a), 5 mies. temu  

www.scribd.com/doc/17108821/Bryk-Planety...czenie-Astrologiczne

proastro.wordpress.com/category/planety-w-domach/

tu taki najprostrzy opis


Przestudiowalem troche wstepnych informacji i jak narazie nic nie znalazlem, co tak stro moze wplywac na mnie. Generalnie mam duzo predyspozycji do tzw rozwoju duchowego, i pewna introwertycznosc ale to tyle, co samemu wydedukowalem. Wyglada na to, ze trzeba by zwrocic sie do profesjonalnego astrologa i porpsic go o wyczerpujaca interpretacje z wyszczegolnieniem tego, co mnie blokuje i proba dowiedzenia sie, co na to wplywa.
pkrl1979
Posty: 51
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9286
Re: Okreslenie dokladnej godziny urodzin po wygladzie 13 lat(a), 5 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...345678910