Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

pilna prosba o szczegolowa interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: pilna prosba o szczegolowa interpretacje
#8932
Re: pilna prosba o szczegolowa interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
Niestety, ale w ksiazeczce zdrowia dziecka nie poadno godziny przyjscia na swiat, tak wiec pozostaje przedial pomiedzy 4:30 a 5:00 nad ranem. Opis fizyczny pasuje bardziej do ascendnetu w Wadze, takze cechy osobowosciowe...
pkrl1979
Posty: 51
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8933
Re: pilna prosba o szczegolowa interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2010/10/01 12:54 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8934
Re: pilna prosba o szczegolowa interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
To prawda, szybko doroslem (a raczej od mlodego wieku czulem sie bardziej dojrzaly), jednak ciagle mieszkam w domu rodzinnym (nie dlatego, ze jestem zwiazany z rodzina, ale raczej z powodu problemow natury materialnej oraz tego, ze nie czuje sie w jakikolwiek sposob zwiazany z rowiesnikami czy tym, co teraz dzieje sie w swiecie - moda, nurty, zawody etc.). Powiem bardziej drastycznie: otaczajaca mnie rzeczywistosc do tego stopnia dziala na mnie depresyjnie, ze nie potrafie wrecz na planie fizycznym zmusic sie do istnienia w niej.

Nie umiem dostosowac sie do autorytetow, po prostu zbyt silna blokada. Dla mnie zycie takie, jak zyja inni ludzie, to wiezienie powodujace ogromny dyskomfort psychiczny, wlasciwie uniemozliwiajacy mi normalne funkcjonowanie (robie sie drazliwy, nieprzyjemny, wywoluje klotnie, wykroczenia). Z tym Neptunem i ,,nie wiem czego chce" to calkowita prawda, ale to trwa conamjniej od 20 roku zycia!

We wrzesniu 2009 roku zauwazylem olbrzymi spadek mozliwosci zarobkowania, co wczesniej (przez okres okolo 2 lat, wychodzilo mi o wiele lepiej).
pkrl1979
Posty: 51
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8940
Re: pilna prosba o szczegolowa interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8942
Re: pilna prosba o szczegolowa interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  



Co do tych idealizacji to ja w ogole idealizuje ludzi i swiat...tak, mialem 1 chyba powazne rozczarowanie (ona mnie odrucila), moze drugiem mniejsze w tym roku ale jakos przelknalem to.

Z tym Ksiezycem/Plutonem to by sie zgadzalo, bo juz niejedna osoba wspominala cos o zagranicy , problem w tym, ze kompletnie nie wiem co mialbym tam robic i nie ciuagnie mnie tam (opcja ciezkiej pracy i oddalenia od stron rodzinnych, nienznai ludzie, pogon za pieniadzem to nie dla mnie). Co mozesz powiedziec wiecej o roli kobiety w moim zyciu? Nie widze zadnej na razie na horyzoncie...

Z matka czy w ogole rodzicami zawsze mialem konflikty, z ludzmi w ogole tez. Chyba nie bylo zadnych faktow i w tej chwili nawet nie interesowalyby mnie juz, kazdy ma swoje wlasne zycie...
pkrl1979
Posty: 51
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/10/02 16:46 Przez pkrl1979.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8957
Re: pilna prosba o szczegolowa interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  



Czy mozesz powiedziec cos na temat czegos takiego, jak Chiron? Ponoc mam go w 7ym domu...
pkrl1979
Posty: 51
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/10/04 20:26 Przez pkrl1979.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8968
Re: pilna prosba o szczegolowa interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234