Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Pro¶ba o interpretacjê
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345
TEMAT: Pro¶ba o interpretacjê
#8662
13 lat(a), 8 mies. temu  

Niestety Mars w koniunkcji do Saturna.<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/09/04 23:27 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8663
13 lat(a), 8 mies. temu  

Posty: 15
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna www.fotograficy.biz.pl Miejsce: Urodziny: 03/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8726
13 lat(a), 7 mies. temu  
Witaj Marcin,
Weszlam wczoraj po raz pierwszy na ten portal i....trafilam na Twojego posta. Musze Ci powiedziec, ze Twoje slowa, a raczej Twoje uczucia ubrane w slowa bardzo mnie poruszyly.
Mam nadzieje, ze Twoj stan ducha sie wzmocnil :-) Mysle, ze moge sie tylko domyslac z czym sie zmagasz...Sen proroczy, o ktorym pisales przysnil Ci sie na dlugo przed jego urzeczywistnieniem?

Mialabym taka mala prosbe do tych, ktorzy tego posta beda czytac: wyslijcie Marcinowi tyle pozytywnych mysli, ile tylko mozecie, byc moze sami ktoregos dnia bedziecie potrzebowac tego samego, kto wie....

Pozdrawiam serdecznie

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#8754
13 lat(a), 7 mies. temu  

Posty: 15
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna www.fotograficy.biz.pl Miejsce: Urodziny: 03/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8777
13 lat(a), 7 mies. temu  
Witaj Marcin,
Pytalam sie kiedy Ci sie ten sen przysnil, bo ja tego typu sny rowniez miewam od czasu do czasu, dotycza glownie bliskich mi osob, a konkretnie rodziny. Niestety wiekszosc z nich ma negatywny wymiar i mowi z regoly zblizajacej sie smierci kogos bliskiego, choc miewam rowniez sny - ostrzezenia. Na poczatku sny snily mi sie na dlugo przed danym wydarzeniem (1 do 3 lat), a z biegiem lat sa coraz blizsze nadchodzacej rzeczywistosci. Sny miewam codziennie, jednak pamietam po przebudzeniu tylko te, ktore wydaja sie wazne. Zastanawialam sie przez te kilka dni, czy pisac Ci czy nie o snie, ktory przysnil mi sie w nocy po przeczytaniu Twojego posta, ale Ci jednak o nim napisze, bo moze ma jakies znaczenie dla Ciebie. Snilo mi sie, ze poszlam do lekarza, ktory zrobil przeswietlenie mojego kregoslupa i na poziomie ledzwiowym, z prawej strony pokazal mi cos w rodzaju guza, zaslanialam poczatkowo obraz rekami, bo nie chcialam patrzec na to zdjecie, balam sie, ze to cos zlego... Jednak lekarz byl bezwzgledny i kazal mi patrzec, po czym ten wyciagnal cos w rodzaju strzykawki z rurka na ktorego koncu znajdowala sie igla ? tym sprzetem dostal sie do tego czegos przy kregoslupie i igla wyciagnal jego zawartosc (tu wydawalo sie, ze to nie jest guz ale raczej rodzaj krwiaka ? moze naczyniak.. ?) po czym zamiast wyciagnac sprzet z ciala wraz z jego zawartoscia przesunal igle w kierunku wewnetrznej powloki ciala i wycisnal jego zawartosc, ta zawartosc przybrala poprzednia forme, po czym powoli przeszla na druga strone (zewnetrzna), a tam zamienila sie w cos w rodzaju pasozyta (robaka). A propos : nie mam problemu z kregoslupem i co mnie jeszcze bardziej zastanawia, ze przysnil mi sie ten sen po przeczytaniu Twojego posta?zastanawiam sie wiec czy to przypadek ?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#8778
13 lat(a), 7 mies. temu  
Jeszcze jedno wlasnie przyszlo mi do glowy: skoro sen Ci sie proroczy przysnil ostrzegajac przed problemami, to niby co mialoby Ci sie zlego wydarzyc, skoro nie masz snow (a moze masz, tylko nie pamietasz, bo trudno mi zrealizowac, ze nie snisz w ogole)? Moze warto by bylo sie raczej skupic teraz na pozytywnych aspektach?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#8779
13 lat(a), 7 mies. temu  

Posty: 15
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna www.fotograficy.biz.pl Miejsce: Urodziny: 03/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345