Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1...345678910
TEMAT: Prosba o interpretacje
Re: Prosba o interpretacje 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Racja, niestety wiedza 'trawi' się kilka razy dłużej niż jej przyswajanie.

Podaj mi maila lub napisz na rgendarz@gmail.com to wyśle Ci diagram.
RafalGendarz
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jyotraff1 Astrologia Wedyjska Rohinaa
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Jyotish / Polska / www.rohinaa.com

Neptis ! nie jest tak zle ! jeszcze nikogo nie zabilam ( jeszcze hahaha ) jestem dobra wrazliwa osoba , kocham wszystko to co mnie otacza. Jestem najlepsza przyjaciolka na swiecie taka do ktorej mozna dzwonic o 3 w nocy jak sie ma problem . Co do kwadratury slonce- mars to chyba w moim przypadku chodzi o slomiany zapal . Chce wszystko zrobic ale od razu . Ty robisz cos do kresu sil a ja do poki starcza ciekawosc i zapal . Nigdy w moim zyciu nic nie doprowadzilam do konca . Tylko ksiazki czytam do konca ! chociaz to . Ogolnie wiecznie czegos szukam . To z powodu stellium w 8 domu . Smierc -narodziny i tak w kolko .
bilancia
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

RafalGendarz napisał:
Racja, niestety wiedza 'trawi' się kilka razy dłużej niż jej przyswajanie.

Podaj mi maila lub napisz na rgendarz@gmail.com to wyśle Ci diagram.

ewelina77@hotmail.it Ciekawa jestem jak on wyglada . Znaczenia domow sa takie same jak w astrologi zachodniej ?
bilancia
graphgraph

RafalGendarz napisał:
Wielkie dzięki. Sprawdzam różne reguły :)
Astrologia klasyczna to mylny termin, w Indiach klasyczna to wedyjska, więc precyzyjniej - grecka bądź zachodnia.

Co testowałem?
Stelium jest w 10. W 4 od 7.
Merkury + Księżyc dają medycyne. U Ciebie ta kombinacja jest w 10 domu. Oczywiście jest tam również Słońce, Rahu oraz Venus. 3 benefiki w takiej pozycji dają dobrą żone ;)
Merkury+Księżyc+Rahu w 9 lub 10 w Navamsie (w zależności od godziny) zazwyczaj dają osobę związaną z medycyną więc jest to troche dziwne. Możesz zdradzić jakie zawody wykonywałaś?

Napisałem, że Merkury jest najważniejszy bo w stellum jest najsilniejszą planetą (egzaltacja) , choć Słońce ma więcej stopni i spala Merkurego. Tak czy inaczej Nipuna Yoga (Su+Me) w znaku ludzkim (panna) w 4 domu (od 7) daje osobę inteligentną. Organizacja bo jest Vishnu Yoga (4 dom +5/9). 4 dom jest jednak uszkodzony (od 7); więc rodzina/mama/dom - tak można spodziewać się wielu transformacji.

Sny bardziej powinny być związane z łódkami, pływaniem, stawami, ogrodami. Oczywiście ciemne. Uczucie zamknięcia raczej związane jest z Rybami (mukti/bandhana), także trudno mi to narazie wytłumaczyć.

Osoba nerwowa - Strzelec, Merkury jest negatywną planetą dla tego ascendentu, tutaj jest uszkodzony i z Księżycem co może dawać lekką nadwrażliwosć/nerwowowość.

Sprawy rodziny ważne - Atmakaraka (planeta, która ma najwięcej stopni) w 4 od 7;

Żołądek, wątroba; AL (=arudhapada) z Rahu; +Jowisz - zęby/kości; Są tam 3 benefiki więc dlatego pewnie nic poważnego (skoro do tej pory nic się ne pojawiło 10 dom - młodość).

Terminy pewnie obce;) tak czy inaczej dosyć ciekawy horoskop.

Dziwne z ta medycyna . nawet przez mysl mi nigdy nie przeszlo zeby wykonywac zawod zwiazany z medycyna . I nawet dalsza kuzynaka w mojej rodzinie nie ma nic wspolnego z medycyna . Ja to bym sie widziala raczej w roli prawnika . Ale prawnikiem nie jestem . W Polsce pracowalam w salonie Forda jako sprzedawca . A tutaj we Wloszech (gdzie obecnie mieszkam ) przez 6 lat prowadzilam biuro nieruchomosci . Obecnie mysle o pracy zwiazanej z estetyka ale ostatnio nic sie nie rusza w moim zyciu zawodowym . Wszystko jakby spalo juz od dluzszego czasu . Zreszta kariera zawodowa , sukcesy nigdy nie byly dla mnie na pierwszym miejscu w prost przecinie , sa na ostatnim . Jestem ostatnia osaba na swiecie ktora dazy jak to sie mowi "po trupach do celu " Awanse , rozwoj zawodowy to dla mnie obce slowa .
bilancia
graphgraph

hm. zbliżone ;) Grecy troche poplątali :P
RafalGendarz
graphgraph

hm. zbliżone ;) Grecy troche poplątali :P
RafalGendarz
graphgraph

Samochody, mieszkania - 4 dom - czyli zamiast medycyny (inna sfera 4 domu) ta się zamanifestowało. Pewnie wynika, to z faktu, iż Rahu jest w tym samym stopniu co Księżyc - więc Księzyc (medycyna) została pokonana, szczególnie po wyjezdzie za granicę (Rahu - władca 9).
RafalGendarz
graphgraph

Do góryStrona: 1...345678910