Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678...10
TEMAT: Prosba o interpretacje
Re: Prosba o interpretacje 9 lat(a), 6 mies. temu  
anuka napisał:

8.10.78 Lubliniec godz. 14:20 ... U mnie wyszło, że Słońce i Pluton są najsilniejsze, choć nie za silne, bo nie miały wielu punktów. Pluton jest co prawda u siebie w domu, ale nie wiem czemu Słońce miałoby być silne, chyba, że ten Pluton go wzmacnia.

no ja tez nie wiem dlaczego Słońce wyszło silne ... Słońce jest co prawda w recepcji z Jowiszem ale Słońce w Wadze jest w upadku więc wychodzi na "0" ... dodatkowo posadowione w VIII domu jednym z trudniejszych domów ... hm ... ciekawe jaki tam jest opis, dlaczego Słońce wyszło tam silne

wg mnie najsilniejszy (sumując godność podstwową i przygodną) jest Mars ...

pozdr

ps. "Kobieta, która kocha i szanuje swoją matkę i jest z nią związana, jest duzo atrakcyjniejsza dla mężczyzn niz kobieta związana z ojcem, a odrzucająca matkę" (B.Hellinger "Miłość szczęsliwa") polecam bardzo
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/09/12 00:33 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Dzięki Lucy za spojrzenie w mój radix, miło mi.
No właśnie nie było tam opisu, więc nie mam czym tego uzasadnić, ale mi też to Słońce nie pasuje, na to, żeby było silne, bo tak jak mówisz jest w upadku.
Mars...hm, no u mnie z wszystkich planet jedynie Mars jest we współwładztwie i Uran egzaltuje się, no i ten Pluton u siebie w domu, ale ja wciąż myślę, że Saturn jest silny, ze względu na władzce ASC. Chociaż wolałabym, żeby Mars był silniejszy, bo brakuje mi zdecydowania:-)
pozdrawiam serdecznie
anuka
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

lucy napisała:
ps. "Kobieta, która kocha i szanuje swoją matkę i jest z nią związana, jest duzo atrakcyjniejsza dla mężczyzn niz kobieta związana z ojcem, a odrzucająca matkę" (B.Hellinger "Miłość szczęsliwa") polecam bardzo
Kiedyś byłem na stażu psychoterapeutycznym w ośrodku, w którym pracowano z ustawieniami rodzin, i w związku z tym brałem udział w wielu ustawieniach. Oprócz ustawień rodziny pokoleniowej i aktualnej można robić ustawienia symboliczne, gdzie reprezentanci odgrywają jakieś rzeczy. Pamiętam, jak podczas jednego ustawienia byłem reprezentantem pieniędzy i jak czułem, że kobieta po przeciwnej stronie sali bardzo mnie pożąda. Im bardziej mnie pożądała, tym bardziej – jako pieniądze – chciałem od niej uciec...

Pzdr.
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/09/12 14:43 Przez panTo.

hej Tomku
znam siłę ustwień hellingerowskich ... no nie dziwię się że chciałeś ucieć ;)
lucy
graphgraph

Anuka uslyszymy sie za tydzien jak wroce z wakacji. Trzymaj sie cieplo. Lucy piekne zdanie przytoczylas o milosci do matki ... Nie sadze, ze ktokolwiek chce i chcialby miec zle kontakty z wlasna matka. Takie jest zycie niestety. Cale mnostwo sierot w domach dziecka. Ogrom rodzin patologicznych. Nie wystarczy przeczytac ksiazke przez kogos madrze napisana. Chociaz moze to byc krok do zrozumienia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
bilancia
graphgraph

przepraszam za moje nie polskie pismo, ale na mojej klawiaturze nie mam polskich znakow . Jeszcze raz pozdrawiam .
bilancia
graphgraph

bilancia napisał:
Lucy piekne zdanie przytoczylas o milosci do matki ... Nie sadze, ze ktokolwiek chce i chcialby miec zle kontakty z wlasna matka. Takie jest zycie niestety. Cale mnostwo sierot w domach dziecka. Ogrom rodzin patologicznych. Nie wystarczy przeczytac ksiazke przez kogos madrze napisana. Chociaz moze to byc krok do zrozumienia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

no tak się składa że ja jestem na codzień z tymi co uważasz że mają złe kontakty z własnymi matkami ... pracuję w domu dziecka, wczesniej moja mama pracowała w domu dziecka i przyjazniłam się z dzieciakami z domu dziecka ... więc moja wiedza nie opiera sie tylko na przeczytanej książce ;) ... te dzieciaki kochaja swoje matki i często maja bardzo dobre kontakty z nimi ... sporadycznie się zdarza że dziecko unika kontaktów z matką i równie rzadko zdarza się żeby matka oddała własne dziecko ... i żeby jeszcze uświadomić poziom skomplikowania relacji dodam, ze aktualnie prawie 50% dzieci w domach dziecka to dzieci które wróciły z rodzin zastepczych i adopcyjnych ...

a wbrew pozorom ... czasami wystarczy przeczytać (usłyszeć) jedno zdanie by życie zaczeło toczyć się inaczej ;) ... wiem to doświadczam tego codziennie, gdy widzę zdziwione buzie dzieciaków ;)

Hellinger fajnie pisze o rozwiązywaniu problemów naprawdę bardzo polecam jego książkę "Miłość szczęśliwa", polecam również ustawienia. Ja miałam przyjemność uczestniczenia w wykładzie i w warsztatach prowadzonych osobiście przez Hellingera. Czasami naprawde jedno zdanie otwiera serce na nowe życie.

pozdr Lucyna
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/09/13 09:22 Przez lucy.

Do góryStrona: 12345678...10