Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...10
TEMAT: Prosba o interpretacje
#8673
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
no rzeczywiscie mamy cos podobnego, chociaz nie sadze , za masz tak "ostre" stellium w wadze jak ja.W ogole sadze, ze w twoim horoskopie nie ma zadnego silnego stellim. masz tam 3 planety i tak samo w skorpionie. Co do matki to dzieki , ze napisalas , bo tutaj to co napisalam raczej nie bylo mile widziane przez innych. A jeszcze bardziej stosunki sa napiete jak oprocz ksiezyca w wadze matka jest z pod znaku byka. Co do ksiezyca w koziorozcu to moge powiedziec , ze sa to osoby jednoczesnie slodkie i "gorzkie" w jednym. DZiecko ksiezyc-koziorozec jakby tu powiedziec i nikogo nie urazic... mysla o swojej matce jako o osobie ktora tak naprawde jest nie potrzebna do niczego w sensie spolecznym. A jeszcze bardziej konflikt sie narasta jak matka jest z pod znaku raka. Jak dobrze przeczytalam to urodzilas sie 8 . 10 . Ksiezyc w kozioroscu daje ci mozliwosc wiecznej adoracji to wlasnie czego chcesz. A jak juz tak jestem tutaj i pisze to chcialam ci sie spytac co do podrozy. Moim zdaniem powinnas ich miec co nie miara, zreszta tak jak ja. Moze sa przeszkody w tym , nie wiem . nastepnym razem przepatrze dokladniej twoj kosmogram . Pozdrawiam serdecznie.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8674
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
anuka
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/09/11 11:57 Przez anuka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8675
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
urodzeni z ksiezycem w koziorozcu chca byc wiecznie adorowani, lubiani i podziwiani w sensie pozytywnym i ten uklad daje wlasnie taka mozliwosc . Saturna mamy w wadze az do 2012 roku, to nam daje mozliwosc wlasnie na poglebienie naszej wiedzy . Napewno ci sie uda skonczyc studia. moja planeta dominujaca to absolutnie Wenus ,bo patronka wagi a wlasnie tam wszystko jest skupione. A co do Saturna to trzeba go polubic i wykorzystac to co ma do zaoferowania. W Twoim przypadku wlasnie teraz go mozesz wykorzystac , daje ci duza energie do nauki. Jak mozesz to napisz mi swoje dane urodzic to sobie oblicze na komie twoj horoskop bo tutaj nie zabardzo widze. A juz po twoim horoskopie widze, ze dla ciebie to nie problem , bo jestes bardzo otwarta na swiat i masz bardzo malo sekretow. Zreszta tak jak ja. Do nastepnego.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8676
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
co do ciaglych zmian miejsca zamieszkania to moim zdaniem tu nie jest "winien " dom 9 , on raczej nas prowadzi w dalekie podroze , oczywiscie w miare mozliwosci . To silny dom 8 ktory nam tak "miesza w kartach". Dom smierci. Wszystko to co nie daje nam satysfakcji i z czego juz nie mozemy czerpac korzysci nie tylko materialnej ale przedewszystkim duchowej odsuwamy na dalszy plan. Pozwalamy zeby umarlo tak by cos nowego mialo mozliwosc narodzin.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8677
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
i w krodkich znadiach poniewaz jak dochodzi do wyslania to wszystko mi znika i na nowo musze pisac.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8678
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
anuka
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8679
Re: Prosba o interpretacje 13 lat(a), 7 mies. temu  
anuka
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...10