Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prosba o interpretacje
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678...10
TEMAT: Prosba o interpretacje
Re: Prosba o interpretacje 9 lat(a), 6 mies. temu  
no rzeczywiscie mamy cos podobnego, chociaz nie sadze , za masz tak "ostre" stellium w wadze jak ja.W ogole sadze, ze w twoim horoskopie nie ma zadnego silnego stellim. masz tam 3 planety i tak samo w skorpionie. Co do matki to dzieki , ze napisalas , bo tutaj to co napisalam raczej nie bylo mile widziane przez innych. A jeszcze bardziej stosunki sa napiete jak oprocz ksiezyca w wadze matka jest z pod znaku byka. Co do ksiezyca w koziorozcu to moge powiedziec , ze sa to osoby jednoczesnie slodkie i "gorzkie" w jednym. DZiecko ksiezyc-koziorozec jakby tu powiedziec i nikogo nie urazic... mysla o swojej matce jako o osobie ktora tak naprawde jest nie potrzebna do niczego w sensie spolecznym. A jeszcze bardziej konflikt sie narasta jak matka jest z pod znaku raka. Jak dobrze przeczytalam to urodzilas sie 8 . 10 . Ksiezyc w kozioroscu daje ci mozliwosc wiecznej adoracji to wlasnie czego chcesz. A jak juz tak jestem tutaj i pisze to chcialam ci sie spytac co do podrozy. Moim zdaniem powinnas ich miec co nie miara, zreszta tak jak ja. Moze sa przeszkody w tym , nie wiem . nastepnym razem przepatrze dokladniej twoj kosmogram . Pozdrawiam serdecznie.
bilancia
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Witam Balancia,

cieszę się, że tak szybko odpisałaś:-) Zgadza się, moje stellium jest zdecydowanie słabsze, u Ciebie dochodzi ten Księżyc. Twój znak Wagi jest bardzo silny i tak mocno obsadzony dom 8. U mnie jest po równo w domu 8 i 9.
Jestem początkująca w astrologi i żałuje, że nie mogę Ci pomóc w jakiejś większej interpretacji, ale co uda mi się wychwycić, to powiem. Też nie jestem pewna co do Twojej planety przewodniej, ale Saturn, władzca ASC jest w domu 7, a tan jest on wywyższony, więc wydaje mi się, że jest dość ważny. U mnie też tak jest i ja nie lubię tego mojego Saturna. Zawsze się czułam bardziej Wagą, ale mam w Koziorożcu dwa z trzech najważniejszych czynników horoskopu, ASC i Księżyc. Teraz jak tak patrze na swoje życie, to chyba jestem bardziej postrzegana po Saturnowemu, niż Wenusowemu. U mnie ten Saturn to chyba się przejawia w ograniczeniach w komunikacji z najbliższymi.
Jeśli chodzi o matkę, to nigdy się nad tym nie zastanawiałam przy analizie mojego radixu. Zwróciłam dopiero uwagę jak Ty wspomniałaś o tym Księżycu w Wadze, bo tak się składa, że mój brat go tam ma. Tak a'propos to ona jest Bliźniakiem. Zauważyłam, że Ty jednak przywiązujesz wielka wagę do problemów z Twoja matką przy analizie horoskopu. Może próbujesz odnaleźć tam odpowiedzi na powody Twoich stosunków z nią. Wszyscy chyba próbujemy znaleźć gdzieś wytłumaczenie naszych problemów. Ja też tak mam, z tymże w moim przypadku ja szukam w astrologi odpowiedzi na to, dlaczego wybieram nieodpowiednich partnerów - drugie nieudane małżeństwo. Ale nie będę się nad tym teraz rozwodzić.
Jeśli chodzi o te podróże, to zgadza się, ciągle zmieniam miejsce zamieszkania, nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. W przeciągu ostatnich 6 lat mieszkałam w 6 różnych miejscach. Co roku gdzie indziej. Ale trochę mnie te przeprowadzki zmęczyły, więc kupiliśmy dom. I po raz pierwszy drugi rok mieszkamy na tym samym miejscu. Chce skończyć moje rozpoczęte kilka lat temu studia, więc jestem uziemiona na następne dwa lata. Ale czuje, że to nie koniec moich podróży. Już mnie nosi i pewnie jak skończę studia, znowu gdzieś wyjadę.
Nie rozumiem jednak co miałaś na myśli, mówiąc, że Księżyc w Koziorożcu daje mi możliwość wiecznej adoracji tego czego chce, sorry ale nie za bardzo rozumiem sensu, możesz mi to przybliżyć jeszcze raz.
Dzięki, pozdrawiam serdecznie.
anuka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/09/11 11:57 Przez anuka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

urodzeni z ksiezycem w koziorozcu chca byc wiecznie adorowani, lubiani i podziwiani w sensie pozytywnym i ten uklad daje wlasnie taka mozliwosc . Saturna mamy w wadze az do 2012 roku, to nam daje mozliwosc wlasnie na poglebienie naszej wiedzy . Napewno ci sie uda skonczyc studia. moja planeta dominujaca to absolutnie Wenus ,bo patronka wagi a wlasnie tam wszystko jest skupione. A co do Saturna to trzeba go polubic i wykorzystac to co ma do zaoferowania. W Twoim przypadku wlasnie teraz go mozesz wykorzystac , daje ci duza energie do nauki. Jak mozesz to napisz mi swoje dane urodzic to sobie oblicze na komie twoj horoskop bo tutaj nie zabardzo widze. A juz po twoim horoskopie widze, ze dla ciebie to nie problem , bo jestes bardzo otwarta na swiat i masz bardzo malo sekretow. Zreszta tak jak ja. Do nastepnego.
bilancia
graphgraph

co do ciaglych zmian miejsca zamieszkania to moim zdaniem tu nie jest "winien " dom 9 , on raczej nas prowadzi w dalekie podroze , oczywiscie w miare mozliwosci . To silny dom 8 ktory nam tak "miesza w kartach". Dom smierci. Wszystko to co nie daje nam satysfakcji i z czego juz nie mozemy czerpac korzysci nie tylko materialnej ale przedewszystkim duchowej odsuwamy na dalszy plan. Pozwalamy zeby umarlo tak by cos nowego mialo mozliwosc narodzin.
bilancia
graphgraph

i w krodkich znadiach poniewaz jak dochodzi do wyslania to wszystko mi znika i na nowo musze pisac.
bilancia
graphgraph

Witaj ponownie,
przykro mi, że miałaś problemy z wysyłaniem, ja tez się zawsze denerwuje, jak się naprodukuje i z jakiegoś powodu np. zgubie połączenie i wszystko znika. Mam nadzieje, że już Ci się to nie powtórzy:-)
Rozumiem teraz o co Ci chodziło z tym Księż. w Kozior. Choć nie chcę się do tego przyznać to jednak to prawda, natomiast czy układ ten daje mi taką możliwość, to już inna historia, bynajmniej nie w tym okresie mojego życia. Trochę ciężko jest mi ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że się to zmieni, może jak Saturn wyjdzie z trzeciej ćwiartki mojego radixu. Mam głęboką nadzieję jednak, że pomoże mi on ukończyć studia. Nigdy nie byłam dobra w dokańczaniu spraw. Ale teraz czuję, że mam więcej wytrwałości.
Masz rację to musi być ten VIII dom, bo faktycznie, jak mi coś nie daje satysfakcji, to chcę z tym skończyć. Dzięki, że pozwoliłaś mi zrozumieć bliżej jak działa VIII dom, bo nigdy nie byłam pewna jak interpretować tą regeneracje i śmierć.
Wiesz jak klikniesz na ten obrazek radixu, to Ci się on powiększy, gdyby jednak Ci się nie udało, to masz moje dane: 8.10.78 Lubliniec godz. 14:20. Bardzo mi miło, ze masz ochotę zajrzeć bliżej do mojego radixu. Powiedz mi, po czym poznałaś, że jestem otwarta na świat i nie mam sekretów, bo to prawda.
A tak jako ciekawostka, miałam Ci to wcześniej napisać, ale zapomniałam: Mars w Raku, to jakieś problemy z alkoholem, mam nadzieję, że Ty takowych nie masz. Mój ojciec ma Marsa w Raku i u niego się to niestety zgadza.
pozdr. serd. i do następnego:-)
anuka
graphgraph

Aha, jeszcze jedno, na stronie astrowin.org, jeśli jej jeszcze nie znasz, można dokonać kalkulacji, która z planet, znaków i domów jest najsilniejsze. Nie wiem na ile jest to wiarygodne, ale możesz spróbować. U mnie wyszło, że Słońce i Pluton są najsilniejsze, choć nie za silne, bo nie miały wielu punktów. Pluton jest co prawda u siebie w domu, ale nie wiem czemu Słońce miałoby być silne, chyba, że ten Pluton go wzmacnia. A ze znaków to Skorpion wyszedł silniejszy niż Waga, a na trzecim miejscu Koziorożec. Chyba się zgadza, bo oprócz trzech znaków w Skorpionie, mam tam też MC.
anuka
graphgraph

Do góryStrona: 12345678...10