Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Czy to jest pograniczne zaburzenie osobowosci - borderline?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Czy to jest pograniczne zaburzenie osobowosci - borderline?
#7209
Re: Czy to jest pograniczne zaburzenie osobowosci - borderline? 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7211
Re: Czy to jest pograniczne zaburzenie osobowosci - borderline? 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Podajac sie na Astrolabium za osoba potencjalnie cierpiaca na pograniczne zaburzenie osobowosci chcialem sie blizej przyjrzec etyce astrologow. Samemu bedac chirurgiem, pamietam jak kilka lat temu skladalem przyrzeczenie lekarskie, aby chorym niesc pomoc majac wylacznie ich dobro i okazujac im nalezny szacunek, a do kolegow odnosic sie z nalezna im zyczliwoscia, nie podwazajac zaufania do nich. To tylko czesc przyrzeczenia, ktore przede wszystkim ma na celu sluzyc zyciu i zdrowiu ludzkiemu. Ciekaw jestem czy astrologowie zobowiazani sa do podobnego etycznego zachowania? Proponowalbym im skorzystac z z przysiegi Hipokratesa: Przysiegam na Apollona, na Asklepiosa, Hygieje i Panaceje oraz wszystkich bogow i biginie...zeby swiadomie (nie) wyrzadzac krzywdy lub szkodzic w inny sposob...jezeli ja (przysiege) przekrocze i zlamie niech mnie los przeciwny dotknie. Podczas dyskusji ponTo od samego poczatku z pelnym profesjonalizmem nakierowywal mnie na zglebienie tajnikow astrologii, takze odnoszac sie do religii, majac na celu zapewne moja nauke i jak rozwoj duchowy. Gdy pojawila sie Black_halo dostalem tak ogromny zastrzyk pozytywnej energii, ze nawet gdybym mial zdiagnozowane Borderline, to czulbym sie jak jeden z 99% ludzi. Wnioskujac, jesli wszyscy sa chorzy to nikt nie jest chory;)Tej pani jestem winien ogromny bukiet czerwonych roz. Dyskusja przebiegala poprawnie, az pojawila sie ze swoim "zgrzytem" Paula, blednie zrozumianym i podanym przykladem powiesci Dostojewskiego wraz z sarkastycznymi docinkami zakompleksionego adepta astrologii. Piekna riposta panTo uczynila go w moich oczach Wielkim Mistrzem Duchowosci. W koncu sprowokowalem Stargazer do skomentowania postu otrzymujac chlodna, acz profesjonalna odpowiedz, ktora gdyby byla dodana na poczatku dyskusji, zamknelaby ja. Horoskop jedynie wskazuje na potencjalne mozliwosci, a reszta zalezy od wielu czynnikow. Horoskop nie jest werdyktem. No coz, poza jednym przypadkiem mialem przyjemnosc obcowac tutaj z profesjonalistami. Co do "Trzech panow", ktora jest banalna historyjka to cisnie mi sie do glowy Gogol: " Z czego sie smiejecie? Z samych siebie sie smiejecie." Proponuje Pauli, jak i sobie wiecej etycznego poczucia humoru, no i moze prawdziwego Borderline;) Pozdrawiam
Satarn
Posty: 41
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7212
Re: Czy to jest pograniczne zaburzenie osobowosci - borderline? 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
Jak obiecalem.
Satarn
Posty: 41
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7213
Re: Czy to jest pograniczne zaburzenie osobowosci - borderline? 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
A to dla Ciebie, Paula.
Satarn
Posty: 41
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7215
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

Nie wiem jak moglem pomylic madrosc i doswiadczenie Eremity, poszukujacego drogi do prawdy, do wedrowca zbierajacego doswiawczenia zyciowe, a ze swoim pozostawianiem zgliszczy za soba bardziej podobny jest on do Glupca.[...]<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/03/23 11:25 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7217
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

Podobno Judasz (skorpion) byl najwierniejszym przyjacielem Jezusa, ale historia go wrobila.<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/03/23 11:46 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7218
Skurwysyn bez oka 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

...<
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/03/23 12:09 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678