Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Horoskop porównawczy
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Horoskop porównawczy
#4411
17 lat(a), 8 mies. temu  
awfmarta
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4412
17 lat(a), 8 mies. temu  
Z tego co pamietam to nic sie szczegolnego nie stalo. Minal jakis czas (to bylo ponad pol roku) i juz sie nie zastanawiala nad tym czy to ten czy nie, po prostu zyla i byla.. z nim :) Mysle, ze moze miala dosc tych watpliwosci wiec zaczela zyc zamiast sie zastanawiac. A po za tym ja jej powiedzialem, ze czasem watpliwosci w zwiazku to ma wiele osob. A juz na pewno na poczatku zwiazku, bo pol roku to nie jest bardzo dlugo.

Wiem co masz na mysli piszac o tym, ze jest intensywnie. Oboje macie slonca (i nei tylko) w znakach wodnych wiec na pewno jest duzo emocji. Pewnie masz wrazenie jakbyscie sie znali duzo dluzej niz pol roku :)

Nie martw sie ta jego wenus w bliznietach. Wenus to tylko jeden element, choc przyznam, ze wazny. On jako rak na pewno dazy do stabilizacji, choc na 100% nie powiem Ci, ze bedzie z Toba. Popatrz na to, ze Ty masz ksiezyc w bliznietach. Ja bym powiedzial, ze ksiezyc nawet bardziej moze swiadczyc o niestalosci, a jak to z Toba jest to sama wiesz lepiej :)
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5509
16 lat(a), 8 mies. temu  
lina
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5530
16 lat(a), 8 mies. temu  
Hej:)
Milo ze odpowiedzialas na moj post:)
Podobaja mi sie rzeczy oryginalne, najlepiej czarne lub brazowe( rzadko odstepuje od reguly), stylowe krzyze, i gotyckie dodatki, ale najczesciej nie mam czasu(lub nastroju) aby wszystko dograc czy w ogole zalozyc i rzeczy sie kurza w domu:( ogolnie wszystko zalezy od mojego nastroju, takze ubior. Zlotych dodatkow nie cierpie, szybciej nutka romantyzmu nawet do czarnego stroju jak najbardziej podoba mi sie:) Nie lubie jaskrawych kolorow( w czerwonym sie czuje bardzo zle) ani mocnych dynamicznych wzorow.
Jak cos zaczynam robic, czesto nie mam tyle determinacji by to skonczyc, np zapisuje sie na jakis kurs, a po tygodniu juz rezygnuje. Czy teraz bedziesz potrafila powiedziec mi cos wiecej?:)

Pozdrawiam
Marta
awfmarta
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12