Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prośba o wskazanie ważnych tranzytów
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Prośba o wskazanie ważnych tranzytów
Re: Prośba o wskazanie ważnych tranzytów 5 lat(a), 7 mies. temu  
przepraszam za post pod postem, z perspektywy czasu widzę, że Saturn nauczył mnie braku zaufania do innych, nie wiem czy to dobre, bo teraz boję się wchodzić w jakąkolwiek bliższą relację, dla mnie to masakra.
idzekt
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Jak to nauczył, skoro jest brak? Raczej oduczył. Ciężko jest żyć z Saturnem w horoskopie, ciężko jest żyć z własnym horoskopem, ciężko jest żyć, ze świadomością, że każdy ma horoskop i każdy ma w nim Saturna, znikąd ratunku :( Bierz przykład z Kazika, pie.dol Saturna.
Idę prosto dopóki sam nie padnę
Idę prosto, to jest powód do troski
Idę prosto, mam w dupie obie wasze Polski
Idę prosto, nie zbaczam ni w lewo ni w prawo
Idę prosto, to dawno już nie jest zabawą
Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
Idę prosto dopóki nie padnę
Michor
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

dobre to, lubię Kazika, ale tego nie znałem :D
idzekt
graphgraph

Nie zmieniaj tematu :D Ja tego nie widziałem:

Michor
graphgraph

idzekt napisał:
przepraszam za post pod postem, z perspektywy czasu widzę, że Saturn nauczył mnie braku zaufania do innych, nie wiem czy to dobre, bo teraz boję się wchodzić w jakąkolwiek bliższą relację, dla mnie to masakra.

wydaje mi się naturalnym, że po zakończeniu związku ( bo chyba u Ciebie tak się stało)
ma się poczucie, że nikomu się już nie zaufa. Potem jest czas, że zaczynamy tęsknić za bliskością z drugą osobą i otwieramy się bardziej na, że tak powiem nowe doznania ;)..
Teraz się boisz i widać po tym, co piszesz, że to nie jest czas na wchodzenie w związki. Mam wrażenie, że jednak bardzo się spieszysz i oczekujesz, że koniecznie i to jak najszybciej musisz być w związku. Jak to jest, Paweł?
jagna
graphgraph

Jagna ale z Ciebie wiedźma :P nie wiem, może robię to podświadomie, boję się samotności wiec szukam, albo to najzwyklejszy zegar biologiczny. Ciekawe co tam jeszcze widzisz :D Ps. jaki to aspekt?
idzekt
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2014/01/12 23:56 Przez idzekt.

:-) A dziękuję.

Nie patrzyłam w ogóle w Twój horoskop, kiedy to pisałam :)
może Kuba zerknie i napisze coś od siebie..?
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że progresywna Wenus zrobi koniunkcję do Twojego Słońca już niebawem, co może przynieść związek. Natomiast bardzo ciekawie w sprawach damsko- męskich może się zrobić końcem 2017 roku.

pozdrowionka ;)
jagna
graphgraph

Do góryStrona: 1234