Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

mój V dom i jego wp³yw na ca³y kosmogram, proszê o pomoc w interpretacji ;)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: mój V dom i jego wp³yw na ca³y kosmogram, proszê o pomoc w interpretacji ;)
#12819
12 lat(a), 10 mies. temu  
szymaszek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: stalowa wola Urodziny: 03/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12820
12 lat(a), 10 mies. temu  
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12822
12 lat(a), 10 mies. temu  
szymaszek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: stalowa wola Urodziny: 03/04
Ostatnio zmieniany: 2011/06/12 13:41 Przez szymaszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12835
12 lat(a), 10 mies. temu  
Hallo szymaszek.
Interpretacja calego horoskopu , to duzo pracy , a wiec proponowalabym Tobie , na bardzo pilne pytania szukac odpowiedzi u profesjonalnego astrologa.
Oczywiscie my tutaj tez odpowiadamy na pytania , ale moze bys najpierw cos o sobie napisal.
Byc moze, ze twoja mamusia miala klopoty przy twoim urodzeniu , ale ja tego nie widze, bo
na wschdniej czesci twojego horoskopu jest malo planet , powiedzmy zadnych planet.I z mojego skromnego doswiadczenia , mysle ze wyleciales na swiat , jak bomba i powiedziales, zobaczcie , to jestem ja , jestem teraz z wami, czy cos takiego.
Byc moze nie zgadza sie absolutnie czas twojego urodzenia , albo tez data.

Napisz prosze ciutko o sobie , co robisz , czy sie jeszcze uczysz , czy moze juz zarabiasz pieniazki , czy mieszkasz jeszcze w " Hotel Mama " , czy moze juz dobrze stoisz na swoich wlasnych nogach.
Wiesz, drogi szymaszku , na gwiazdach nie stoja zadne imiona , ani nazwiska.
Co do twojego piatego domu to byc moze bedziesz mial duza rodzine, albo moze urodzles sie jako nowy Picasso, byc moze twoja zyciowa partnerka wniesie duzy majatek w twoj zwiazek , to wszystko mozna papatrzec , ale do tego potrzebne sa bardzo dokladne daty , szczegolnie godzina urodzenia i konkretne pytania.
Pozdrawiam cie bardzo serdecznie . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12851
12 lat(a), 10 mies. temu  
szymaszek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: stalowa wola Urodziny: 03/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12904
12 lat(a), 10 mies. temu  
Drogi Szymaszek,
Dalam sobie troszke czasu na twoj horoskop i masz naprawde wyjatkowo rzadkie ulozenie planet.
Najpierw masz w 8 domu slonce / jowisz ( krolewski aspekt) a wiec nie bedziesz w przyszlosci cierpial biedy bo zawsze jakies pieniazki " spadna ci z nieba"
Twoj 8 dom , to drugi dom partnerki , a wiec bedzie to dziewczyna z dobrze ulozonym kontem w banku.
Masz bardzo duzo talentow i mysle, ze to sie rozwinie z czasem , ale mysle tez ze bedzie to w kierunku intelektulych ,kreatywnych zawodow. Rob wszystko co ci sprawia przyjemnosc
prawdziwy kierunek wykrystalizuje sie po pierwszym przejsciu saturna ( 28-31 lat)
Mysle tez, ze w przyszlosci cos osiagniesz, ze staniesz sie publiczna osoba , bedziesz tez czesto za granica , mysle ze w pozniejszym wieku bedziesz tez gdzies w Europie mieszkal.
Byc moze bedziesz pisal ksiazki , moze byc tez muzyka ( Ryby). Twoje oblozenie planet w Strzelcu , robi cie inteligentnym, doskonala pamiec i duzo przeroznych talentow.
Masz Saturna w opozycji do chirona i czasem jestes leniwy , pracoj nad tym, pamietaj gwiazdy , gwiazdami , ale robic to juz musisz ty sam,a wiec wywal lenistwo do smietnika.
Powodzenia, Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12905
12 lat(a), 10 mies. temu  
szymaszek
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: stalowa wola Urodziny: 03/04
Ostatnio zmieniany: 2011/06/23 15:41 Przez szymaszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12