Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

czy mój horoskop dyskryminuje mnie jako klienta astrologa?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: czy mój horoskop dyskryminuje mnie jako klienta astrologa?
#10650
13 lat(a) temu  

[
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10658
13 lat(a) temu  
gucio
nihil est?
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Szczytno Urodziny: 12/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10666
13 lat(a) temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10685
13 lat(a) temu  
gucio
nihil est?
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Szczytno Urodziny: 12/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10699
13 lat(a) temu  
witam Moj saturn jet w lwie w 7 domu... Lucy bardzo ciekawa ta strona ktora podalas. Podkreslasz mi , ze nie powinno sie wniuoskowac tylko z jednej cechy , tak wiem , tylko , ze w tym tekscie ten saturn w 7 domu byl szczegolnie uwidoczniony i podkreslony to dlatego tylko o nim napisalam . Szkoda , ze w astrologi nic nie ma czarnego albo bialego , to dlatego czlowiek musi sie jej uczyc przez cale zycie i nigdy sie jej nie nauczy do konca . I mozna prowadzic nad jednym aspektem nieskonczone dyskusjie , z jednej strony jest to ciekawe a z drugiej bardzo meczace . Nieraz mysle , ze nie powinno sie w astrologi rozdrabniac wlosa na cztery , bo to do niczego dobrego nie prowadzi . Komplikuje tylko konkretna interpretacjie. A co do Gucia to mysle , ze kazdemu mozna zinterpretowac horoskop, a co z tym horoskopem ktos pozniej zrobi to juz jego problem a nie astrologa. Sam fakt, ze ktos sie zwraca do astrologa o interpretacjie swojego kosmogramu mowi o pewnym zaineresowaniu a czy pozniej ta wiedze wyrzuci to kosza to juz jego sprawa . Pozdrawiam
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10700
13 lat(a) temu  

witam Moj saturn jet w lwie w 7 domu... Lucy bardzo ciekawa ta strona ktora podalas. Podkreslasz mi , ze nie powinno sie wniuoskowac tylko z jednej cechy , tak wiem , tylko , ze w tym tekscie ten saturn w 7 domu byl szczegolnie uwidoczniony i podkreslony to dlatego tylko o nim napisalam . Szkoda , ze w astrologi nic nie ma czarnego albo bialego , to dlatego czlowiek musi sie jej uczyc przez cale zycie i nigdy sie jej nie nauczy do konca . I mozna prowadzic nad jednym aspektem nieskonczone dyskusjie , z jednej strony jest to ciekawe a z drugiej bardzo meczace . Nieraz mysle , ze nie powinno sie w astrologi rozdrabniac wlosa na cztery , bo to do niczego dobrego nie prowadzi . Komplikuje tylko konkretna interpretacjie. A co do Gucia to mysle , ze kazdemu mozna zinterpretowac horoskop, a co z tym horoskopem ktos pozniej zrobi to juz jego problem a nie astrologa. Sam fakt, ze ktos sie zwraca do astrologa o interpretacjie swojego kosmogramu mowi o pewnym zaineresowaniu a czy pozniej ta wiedze wyrzuci to kosza to juz jego sprawa . Pozdrawiam"chce"realizacja chceniachcen
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10701
13 lat(a) temu  
gucio
nihil est?
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Szczytno Urodziny: 12/15
Ostatnio zmieniany: 2011/04/15 12:11 Przez gucio.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234