Drogi Adolfie!

Horoskop Adolfa Hitlera

Gdy patrzę w Twój kosmogram to widzę: zieleń drzew, słyszę muzykę, podziwiam obrazy mistrzów malarskich, czuję wonności i aromaty. Jesteś, drogi Adolfie - dostrojony do rytmów przyrody i silnie przywiązany do Natury. Dużą przyjemność sprawia Ci z nią obcowanie. Lubisz wypoczywać na łonie przyrody. Jesteś estetą, umiesz dostrzegać piękno w otaczającym Cię świecie: potrafisz zachwycić się pięknym widokiem za oknem. Lubisz ziemskie rozkosze. Cenisz dobre perfumy, markowe ubrania, miłą dla ucha muzykę. Gustownie się ubierasz: starannie i z wyczuciem dobierasz kolory. Doceniasz rozkosze podniebienia, być może posiadasz zmysł kulinarny i lubisz sobie w tej kwestii dogadzać. Podobasz się kobietom.

{slide=Zobacz horoskop} Horoskop Adolfa Hitlera {/slide}

W tym, co robisz - jesteś Adolfie: precyzyjny, dokładny i sumienny. A przy tym sprawy doprowadzasz do końca. Cenisz ład i porządek, nie znosisz chaosu i bałaganu. W swoich postanowieniach i dążeniach potrafisz być stanowczy. Być może niektórzy mówią o Tobie, że jesteś niezłomny, zdeterminowany. Jasno trzymasz się obranego kierunku. Powierzoną Ci sprawą zajmujesz się od początku do końca. Posiadasz  zdolność precyzyjnego planowania, wytyczania celów.

W swoich działaniach nie lubisz zewnętrznego nacisku, być może jesteś uparty. Taka postawa może Cię jednak doprowadzić w ślepy zaułek.

Odnoszę Adolfie wrażenie, że nie lubisz słuchać innych ludzi, a może chciałbyś, ale nie potrafisz się na nich otworzyć. I chyba jesteś małomówny. Czasem warto wyjść poza własną skorupę, spróbować spojrzeć na świat poprzez inną, niż swoja własna -  perspektywę. Dzięki innym ludziom mógłbyś otworzyć się na nowe prądy i idee. Ludzie mogliby Tobie pomóc w podejmowaniu decyzji.

Widzę też Adolfie, że posiadasz jakąś silną blokadę emocjonalną. Nie lubisz widoku chorych, cierpiących ludzi, małych dzieci. Czujesz się pośród nich jak w obcym świecie. Gorąco pragnęłabym, abyś zrozumiał, że taki świat też istnieje; że tuż obok są ludzie inni od Ciebie, którzy od Ciebie potrzebują pomocy, czekają na Twojej dłoni przychylny gest. Pomyśl, jaką wdzięcznością mogliby Ciebie obdarzyć. Zastanów się nad tym Adolfie.

 


 

Anita MałyszNiniejsza interpretacja została napisana przez Panią Anitę Małysz, co było częścią Jej pracy domowej na kursie prowadzonym przez Panto. Dla wtajemniczonych dodaję, że interpretacja opiera się jedynie na ilościowym rozkładzie żywiołów i jakości w horoskopie Adolfa Hitlera.