Andrzej Cedzyński – Koyasan

Andrzej Cedzyński

Urodziłem się w samochodzie i od dziecka jestem w drodze. Wiele adresów zamieszkania, wiele zawodów, wielu poznanych ludzi. Nie należę do typów "osiadłych". Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą i sprawdzam się na płaszczyźnie internetu jako projektant czy sprzedawca.


Przygodę z ezoteryką rozpocząłem trenując jogę mając 14 lat (porzuciłem ją po 2 latach). Wraz z nią otworzyłem się na treści, które wcześniej były mi obce – hinduizm, buddyzm, mistykę czy filozofię. Dorastałem wśród książek. Od zawsze wpatrzony w niebo szukałem odpowiedzi na pytania, na które nie ma odpowiedzi: po co żyjemy, jaki jest sens wszystkiego, czym jest człowiek i jego świat. W 1988 roku odkryłem fascynujący świat astrologii i do dnia dzisiejszego pozostaję pod jego urokiem. Jako "dusza niepokorna" szerokim łukiem omijam autorytety. Swój własny ezoteryczny świat buduję sam, bez terminowania u jakiegokolwiek mistrza czy uczestnictwa w rozlicznych kursach i szkoleniach. Omijam świat "niedzielnych szkółek". Nie tylko w astrologii, również tarota poznawałem nie z książek, lecz z rozmyślań nad kartami czy metody prób i błędów.

Uważam, że cała wiedza tkwi w nas samych. My niczego nowego tak naprawdę nie odkrywamy, raczej odsłaniamy tylko to, co istnieje w nas od zawsze. Pilnie słucham ludzi, ale zawsze staram się mieć własne zdanie. Od 2010 roku chcę całkowicie poświęcić się astrologii, dorzucić do tej fascynującej wiedzy własną cegiełkę. Innymi słowy, wzrok skierowany od ponad 20 lat w głąb siebie odwracam w przeciwną stronę i cieszy mnie to niezmiernie.

Prywatnie – jestem zwolennikiem zen, zdrowego rozsądku i... gór, w których chcę zamieszkać razem z drugą połową jabłka, której szukałem od 45 lat.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona: Astrogeneza.wordpress.com