Potrzeba uwagi i dowartościowania, aż do próżności. Romantyzm i dramatyzm w uczuciach. Serdeczność, wspaniałomyślność, skłonności twórcze.

Wenus w Lwie

05-wenus Zmysłowość, wygody, przyjemność. Luksus, piękno, duże znaczenie pieniędzy. Potrzeba dotyku i bliskości fizycznej. Stałość w uczuciach, zaborczość.

Z Wenus w znaku Lwa, lubisz się czuć kimś szczególnym i zauważanym. Potrzebujesz bardzo dużo uwagi i dowartościowywania. Z reguły jesteś dość próżny i łatwo można Cę sobie zjednać pochwałami i komplementami. W miłości jesteś bardzo romantyczny, a zarazem dramatyczny. Jesteś skłonny do wielkich słów i wielkich gestów, a przy tym serdeczny i wspaniałomyślny. Możliwe, że zdarza Ci się dowartościowywać, wzbudzając zazdrość partnera lub partnerki – np. opowiadając o tym, jakie masz powodzenie u płci przeciwnej. Jednak z reguły na tym się kończy, gdyż w gruncie rzeczy jesteś wierny, lojalny i stały w uczuciach. Ciekawe, że wszelkie przejawy czyjejś zazdrości o Ciebie odbierasz jako komplement, wnioskując, że widocznie tej osobie na Tobie bardzo zależy. Możesz mieć jakiś talent artystyczny, np. zdolności aktorskie, i chcieć stworzyć coś własnego, by czuć się spełnionym w życiu.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstów jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie należą do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisać komentarz do interpretacji zapoznaj się z regulaminem