Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pasterka w Watykanie (2009 rok)
(1 wejść) (1) Gość
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 1
TEMAT: Pasterka w Watykanie (2009 rok)
Pasterka w Watykanie (2009 rok) 12 lat(a), 9 mies. temu  
Jak podaje portal tvn24.pl tuż przed rozpoczęciem mszy o godz. 22, w kierunku papieża gwałtownie ruszyła nieznana kobieta. Ubrana w czerwoną kurtkę napastniczka przeskoczyła barierki oddzielające zgromadzonych od idącego w kierunku ołtarza papieża i popchnęła go. Benedykt XVI upadł na ziemię.

Ta sama kobieta "zaatakowała" również 87-letniego francuskiego kardynała. Ten upadł tak niefortunnie, że złamał nogę.

Jak powiedział rzecznik Watykanu, kobieta prawdopodobnie jest chora psychicznie. Podczas przesłuchania miała powiedzieć, że "chciała przytulić papieża".

Stacje telewizyjne transmitujące pasterkę nie pokazały incydentu. Widać było jedynie, że w kierunku Benedykta XVI zaczęło nagle biec kilkunastu ochroniarzy. Po chwili, gdy papież wstał, rozległy się brawa. Następnie Benedykt XVI podszedł do ołtarza i zainaugurował mszę.

Dlaczego ? To pytanie ? Pasterka w Watykanie została w tym roku przeniesiona z godziny 24 na 22.
Było to tłumaczone wiekiem Papieża. W astrologii chrześcijańskiej planet Saturn była uznawana za Szatana. W dniu 24.12.2009 godzina 22.oo roku mamy kwadraturę Saturna do Słońca i opozycję Księżyca. Każdy astrolog może zrobić horoskop na ten czas i miejsce.
Pozostaje pytanie ? Czy godzina rozpoczęcia Pasrerki została zmieniona celowo ?
Jak mógłbyś byś Tomaszu to wklej kółko na ten moment :)
potrek
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/01/10 22:03 Przez admin.Powód: Zmiana tytułu, dla lepszej archiwizacji.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Watykan: horoskop Pasterki 2009 12 lat(a), 9 mies. temu  
Witaj Piotr

Przepraszam, że odpisuję dopiero dzisiaj, ale różne inne sprawy mnie pochłaniały. Poniżej horoskop na godzinę 22:00 24.12.2009 Rzym (kliknij aby powiększyć).

Władca horoskopu w ścisłej koniunkcji z Rachu. Na temat rachu pisałem kiedyś na forum Anahelli. Oto linki do tych wątków:

1) Rahu pożerający Księżyc, 2) Rahu pożerający Księżyc cd...

Ten cytat z TVN24, który przytaczasz:
w kierunku papieża gwałtownie ruszyła nieznana kobieta. Ubrana w czerwoną kurtkę napastniczka przeskoczyła barierki oddzielające zgromadzonych od idącego w kierunku ołtarza papieża i popchnęła go. Benedykt XVI upadł na ziemię.
Jest taki podobny do opisu kobiety, która ma w horoskopie urodzeniowym Księżyc w koniunkcji z Rahu. Dyskusja na ten temat toczyła się w wątku Pijane życie na forum Anahelli.
Jest bardzo agresywna, atakuje słownie i za pomocą tego, co ma pod ręką (nóż, tłuczek, garnek)
Rahu, jestem chyba bardzo blisko zrozumienia jego znaczenia. Tak czy inaczej, jeden obraz tysiąc słów (kliknij aby powiększyć):

Niniejszym witam Cię serdecznie na Forum Astrolabium i mam nadzieję, że kilka cennych wskazówek praktycznych tu zostawisz.

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2009/12/29 19:31 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Benedykt XVI: tranzyty na pasterkę 2009 12 lat(a), 9 mies. temu  
Piotr, jeszcze jedna rzecz, która mi przeszła przed oczami:

(kliknij aby powiększyć)

W ostatnim wykresie wyłączyłem Plutona w kwadraturze do Lilith, by było bardziej przejrzyście.

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2009/12/29 19:30 Przez panTo.

Film: Atak na Benedykta XIV 12 lat(a), 9 mies. temu  

Taka czerwień. To Rahu musiał być. Mówię Ci Piotrek.
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2009/12/29 19:42 Przez panTo.

Re: Czy Benedykt XVI korzystał z wiedzy astrologów? 12 lat(a), 9 mies. temu  
Piotr, ostatni wpis, bo muszę już zmykać. Ale jeszcze jedna rzecz rzuciła mi się w oczy. Zobacz na profekcje na 24.12.2009 w horoskopie Watykanu (źródło P. Piotrowski).

Zwróć uwagę na Ascendent profekcyjny na Rahu. Jestem ciekaw, co na temat tego powie Natalia, która z profekcjami pracuje już kilka lat, o czym możesz więcej poczytać w tym wątku.

Tak czy inaczej ta kobieta w czerwonym płaszczu, która przeskakuje przez barierkę by powalić na ziemię głowę KK ma moim zdaniem wiele wspólnego z Rahu.

I na marginesie dodaję: Zwróć również uwagę na Ketu, które w horoskopie Benedykta XIV jest na MC (Horoskop Ratzingera przedstawiałem wcześniej). Zawadzki u siebie na stronie ma takie opracowanie na temat planet w astrologii wedyjskiej. Jest tam napisane tak:
Jeśli chodzi o cechy Ketu, to planeta ta nazywana jest moksha karaka, czyli wskaźnikiem oświecenia. I rzeczywiście, obdarza bardzo subtelnymi skłonnościami duchowymi, szczególnie właściwościami ascetycznymi i nie przywiązywania się. I dlatego dość często znajdujemy prominentne posadowienie Ketu w horoskopach osób oddanych poszukiwaniom duchowym. Ketu znany jest również jako Gnana karaka. Gnana to termin oznaczający wiedzę, mądrość i rozróżnianie, które w Indiach jest uważane za szczególną ścieżkę do oświecenia. Dlatego tworząc skłonności duchowe ta planeta nadaje zarazem wielką moc rozróżniania, aż do poziomu umiejętności psychicznej.
Dobra, mógłbym tak jeszcze z trzy dni, ale muszę już lecieć. Jestem ciekaw Twoich spostrzeżeń.

Pozdrowienia dla Madzi i Ciebie
Tomasz
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Ale co to są profekcje ?
Żadnych info w sieci :(
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
graphgraph
Przesunąć horyzont !

Ale co to są profekcje?
Darlut, na Twoje pytanie odpowiadam tutaj: www.astrolabium.pl/forum/19-astrologia-p.../4308-profekcje#6064
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2009/12/30 12:01 Przez panTo.

Do góryStrona: 1