Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: Do Kuby
Do Kuby 8 lat(a) temu  
Kuba,
kiedy kolega został ograbiony z pieniędzy? Kiedy miał za^płacić rachunek telefoniczny?
Bona
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Do Kuby 8 lat(a) temu  
Widzę, że śledzisz i inne fora :)
Dzisiaj wszystkiego postaram się dowiedzieć.

Dlaczego nie piszesz na astroportalu?
astroportal.pl/forum/viewtopic.php?f=13&p=18305
Kuba
graphgraph
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Ostatnio zmieniany: 2012/05/20 07:58 Przez Kuba.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Do Kuby 8 lat(a) temu  
Dużo czytam :)

Dlaczego nie piszę na innych forach o astrologii, które czytam? Na niektórych piszę troszkę, ale nie wszystko mi odpowiada.
1. Zamieszczanie horoskopów. Pod względem graficznym, najbardziej odpowiadał mi Astromix (zawsze takie same horoskopy - trzeba było się do tego raz przyzwyczaić, ale później nie traciło się czasu na zastanawianie się co oznacza jakiś tam znaczek)
2. Moje poglądy na astrologię zbliżone są najbardziej do poglądów założycieli tego forum. Dokładniej chodzi mi o ten artykuł Luźne uwagi nt. astrologii a w nim te części: "Źródła astrologii – nauka, czy wiara?" i "Czym jest astrologia?". Wiele świadczy o tym, że "astrologia jest po prostu konwencją mentalną". Zanim to przeczytałam myślałam, że jestem jedyną osobą, która tak myśli. Pamiętam, że jak przeczytałam to co napisał Panto, to byłam nie ukrywam :) troszkę rozczarowana? (sorry, ale nazywanie emocji nie jest moją mocną stroną, jest ich tak dużo) Ale równocześnie zadowolona, bo potwierdzało to moje poglądy.
3. To forum jest najbardziej tolerancyjne. Czy można tak powiedzieć?
Bona
graphgraph

Re: Do Kuby 7 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Bona, istnieje z Tobą możliwość kontaktu mailowego? Czy adres, który podajesz przy pisaniu komentarzy jest prawdziwy? Miałbym sprawę na priva :)
Kuba
graphgraph
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19

Re: Do Kuby 7 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Wpisałam skróconą wersję :)
Bona
graphgraph

Do góryStrona: 1