Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123
TEMAT: Ascendent w Pannie
Ascendent w Pannie 9 lat(a), 6 mies. temu  
** To jest dyskusja do artykułu: Ascendent w Pannie **
admin
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 06:34 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Ascendent w Pannie 15 lat(a), 2 mies. temu  
Znalezione w notesie kobiety z Ascendentem w Pannie: "Kobietę zdobi skromność, nie ma innych ozdób."
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 06:16 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Ascendent w Pannie 15 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Kobieta: Asc. w Pannie Słońce, Księżyc, Wenus w Rybach w VII domu – totalne zaprzeczenie skromności. Jednak niekoniecznie :P
RELA
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 06:25 Przez admin.Powód: Formatowanie.

Re: Ascendent w Pannie 11 lat(a), 11 mies. temu  
U mnie zgadza sie na 100% mam ascendent w pannie i nie nosze zadnych ozdob nawet zegarka ale zawsze mowie ze gdyby mnie bylo stac na extra jakosciowo wypracowana nierazaca bizuterie to bym nosila z duma. A jak ma byc plastik to bardzo dziekuja, nie...
Zaba
graphgraph

Re: Ascendent w Pannie 9 lat(a), 6 mies. temu  
Panna i jej Merkury słuchają. Osoba z ascendentem w Pannie jest zaabsorbowana odbiorem, analizą tego, co słyszy oraz widzi. Skupia się na tym, bo w jej naturze leży służenie innym. Bez dobrego zrozumienia przekazu drugiego człowieka nie mogłaby w niczym pomóc.
Drugi koniec kija - słucha po to, aby móc wytknąć błędy językowe, merytoryczne, błędny tok myślenia czy nieadekwatną gestykulację biednego rozmówcy.

Takie osoby mają swoje rytuały, przetarte szlaki, utarte tory. Wpadają w panikę, gdy nie mogą jak zwykle po jedzeniu umyć rąk albo nie mogą wykonać czegoś tak, jak zawsze to wykonują. Rutynowe czynności wykonywane w równych odstępach czasu to ich żywioł. Sprzątanie co sobotę, pranie w poniedziałki, kawa tylko przed śniadaniem o danej godzinie itd itp...

Przez otoczenie postrzegane jako osoby niezwykle poukładane, rzeczowe, roztropne, sumienne, inteligentne. Ale i niezwykle nudne! Wydają się tylko potakiwać, dobierać ostrożnie tematy, ciągle tylko chodzą z miotełką i po wszystkich sprzątają. Nie dają sobie nawet pomóc, a potem płaczą i wypominają, że są wykorzystywane. Strasznie narzekają.

Dbają też o swój schludny wygląd. Nie przepadają za ozdobami i krzykliwym ubiorem, ale zawsze stawiają na jakość. W sklepie dokładnie sprawdzą szwy i procent bawełny w bawełnie. Często się myją, dbają też o ciało i lubią je pielęgnować. Przejawiają też skłonność do zdrowej żywności, potraw wegetariańskich, nie objadają się, wietrzą przed spaniem pokój, a pościel i piżamę zawsze składają w kostkę.

Z wyglądu osoby z ascendentem w Pannie są "pszeniczne". Wydają się stapiać w jeden, złotawo-pszeniczny kolor. Są szczupłe, twarz mają pociągłą, długie kończyny, małe oczy, wąskie usta. Wszystko w nich wydaje się być za długie, pociągłe, wybiedzone.
Dziewczyny z tym ascendentem łądnie wyglądają w końskich ogonach i do twarzy im w okularach.
nataszka
graphgraph

Ascendent w Pannie 9 lat(a), 6 mies. temu  
Zaobserwowałam, że Panny najczęściej występują w dwóch typach kolorystycznych - jeden, jak piszesz, pszeniczny, a drugi brązowy - brązowe włosy i oczy, cera w odcieniu beżowym lub oliwkowym. Wszystko w kolorach natury :)
stargazer
Admin
graphgraph

Re: Ascendent w Pannie 9 lat(a), 6 mies. temu  
Z tą skromnością, a zwłaszcza schludnością, to nie przesadzałabym, mam asc w PA, ale ci co widzieli bałagan na moim biurku i w pokoju, w to powątpiewają, a tymczasem jest to fakt niezbity. Optuję raczej za tym, że porządek powinien być w głowie, tzn w sposobie myślenia, ale przyznaję, że w dawnych przedastrologicznych czasach bardziej dbałam o ład w otoczeniu, teraz z tego "wyrosłam"! Zresztą zawsze decyduje całość horoskopu, także chińskiego - w moim przypadku trudno żądać od Smoka, żeby lubił sprzątać! Woli fruwać!
Pozdrowienia i oklaski za nową odsłonę Astrolabium!
kotomanka
graphgraph

Do góryStrona: 123