Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Program Astrolog
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Program Astrolog
#13003
Program Astrolog 12 lat(a), 9 mies. temu  
Hallo Forum.
Nie znam tego programu , ale z tej niewielkiej poczty ktora poczytalam na naszym forum, wynika ze ten wspanialy czlowiek , ktory sie przy tym programie bardzo napracowal nie raczy BYLE KOMU odpowiedziec na pytania.
Mam austriacki program Astroplus , ktory jest doskonaly , posiada ogromny bank przeroznych dat okolo 22000 tysiace , jest przejrzysty super funcje i jest tez do niego forum strona. Na kazde pytanie dostanie sie odpowiedz , jest milo , grzecznie i szybko i nie wazne kim jest stawiajacy pytanie.W koncu program jest do sprzedania i ma sie prawo klienta.
Mam wielka nadzieje, ze to sie tez w naszym kraju kiedys zmieni.
www.astrologie.de/forum7astroplus-f27/
Nie jest tutaj latwo tez w innych dyskusjach , jest duzy ped w kierunku , delikatnie mowiac "spontanicznej wymiany zdan"
Mam polska telewizje i tez czasem slucham roznych " dyskusji" na rozne tematy i zachodze w glowe , dlaczego tak , a nie inaczej.
Ale mam nadzieje ze kiedys bedzie lepiej i po europejsku.I bardzo sobie tego zycze, zeby nie podkreslac ciagle z jakiego wspanialego kraju jestem i nie ogladac ,jako odpowiedz niedowierzajace spojzenia.
W mysl powiedzenia " nadzieja umiera ostatnia" mam jednak ta nadzieje. Pozdrawiam serdecznie forum . Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1