Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

godz 22:22 "Lightworkers"
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: godz 22:22 "Lightworkers"
godz 22:22 "Lightworkers" 7 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Pogrzebałam w necie. To w nawiązaniu do mojego wczorajszego postu na temat częstego spoglądania na zegarek o godzinie 22:22:

Cytat z innego forum:
"Pati
12/06/2008 23:45
Istnieje wiele teorii dotyczących tej konkretnej godziny. Moja, pokrywająca się częściowo z teorią autora książki: "Ręce precz od tej książki" - Jana Van Helsinga mówi, że w przypadku gdy np. spoglądając na zegarek dostrzeżemy tego typu godzinę oznacza to, że znajdujemy się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie naszego życia. Innymi słowy, nasza życiowa ścieżka biegnie dokładnie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy jeszcze przed narodzinami. Ktoś inny może powiedzieć: "wypełniamy życiowy plan". Oczywiście to tylko teoria, związana także z sytuacjami, przy których:
a. myślimy o czymś, gdy nagle ktoś z bliskich zaczyna o tym mówić
b. wymawiamy coś równocześnie z inną osobą

Natomiast godzina 11:11 jest ściśle powiązana z kalendarzem Majów i jego końcem, który przypada 21.12.2012 roku. Tajemnicza godzina, to właśnie dokładny czas końca cyklu.
Inna teoria mówi o tym, że osoby często stykające się z określonymi schematami liczbowymi, w tym nadzwyczaj często zwracający uwagę na godziny 11:11, 22:22 itd, są tzw. Misjonarzami Światła lub Niosącymi Światło (z ang. lightworkers). Ich zadaniem jest kumulowanie pozytywnej energii - światła na naszej planecie. Być może celem ich życia jest wypełnienie określonej misji, mającej pomóc innym na Ziemi.

A to fragment wyjęty z jednego z forów: ( cytuję):
,,Zazwyczaj gdy zerka się na godzine 22:22 bądz 11:11 mówi się, ktoś mnie kocha. i może zgadza się do godziny 11:11, co do 22:22 mam inne zdanie. ostatnio zaczęłam szukać informacji na ten temat, natrafiłam na pewne forum i była tam mądra wypowiedz. kiedy jest się z kimś związanym i spogląda się cały czas na zegar i widnieje na nim 22:22 oznacza to, że po prostu nie jesteście dla siebie, dodano tam by zajżeć to Bibli i przeczytać ostatni fragment jej (rodział i wers)z tym, że przeczytać wers 18. coś mnie w tym bardzo zaciekawiło, Biblia kończy się na rodziale 22 i wersie 21 (22:21) a w wersie 18 napisane jest tak: "Co do mnie, to świadczę każdemu, który słucha proroctwa tej księgi: jeżeli ktoś dołoży coś do nich, dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze". "

i link do pewnej stronki nt Lightworkers:

in-spiritus.blog.onet.pl/Przekaz-ze-stro...mbra,2,ID386493115,n

Czy Ktoś - kto może interesuje się rozwojem duchowym słyszał coś więcej?
pzdr
jagna
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/10/04 22:33 Przez jagna.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: godz 22:22 "Lightworkers" 11 mies. temu  
Wow, ależ ten czas leci. Sześć lat minęło. Poproszę o życie wieczne ;) Chyba..
Zaglądnęłam na odwiedzane tematy i był obecny.
jagna
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 1