Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Zw±tpienie w dzia³anie astrologii
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Zw±tpienie w dzia³anie astrologii
#6945
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6948
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
stargaz
darlut
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6950
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
No wlasnie zdarzylo mi sie zwatpic ale teraz mysle, ze moze po prostu tych pozytywnych rzeczy nie zauwazylam bo oczekiwalam sensacji, wielkich rzeczy a tymczasem ...

Niedawno Jowisz zrobil mi koniunkcje do ASC i wszedl do pierwszego domu. Bardzo pozytywny trazyt, ktory zazwyczaj znacznie podnosi jakosc zycia, prawda? No i jak oczekiwalam conajmniej wygranej w lotto. A tymczasem znalazlam nienajgorzej platna prace blisko domu z darmowym posilkiem. Dodaje, ze wczesniej przez ponad rok nie moglam znalezc nic a nic, nawet dorywaczo. Standard mojego zycia znaczaco sie poprawil, druga wyplata daje mozliwosc odetchniecia i zaprzestania zaciskania pasa.

Pozatym szklanka jest dla mnie czasem w polowie pusta a nie w polowie pelna wiec oczekuje niewiadomo czego a tymczasem jednak cos sie wydarzylo tylko wedle mojej oceny za malo.
black_halo
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6952
Pani Jadzia: O intuicji 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/03/06 14:03 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6953
Pani Jadzia: Do Magdy 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6954
Re: Pani Jadzia: Do Magdy 14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2010/03/06 14:20 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6955
14 lat(a), 1 MiesiÄ…c temu  

No wlasnie zdarzylo mi sie zwatpic ale teraz mysle, ze moze po prostu tych pozytywnych rzeczy nie zauwazylam bo oczekiwalam sensacji, wielkich rzeczy a tymczasem ...

Niedawno Jowisz zrobil mi koniunkcje do ASC i wszedl do pierwszego domu. Bardzo pozytywny trazyt, ktory zazwyczaj znacznie podnosi jakosc zycia, prawda? No i jak oczekiwalam conajmniej wygranej w lotto. A tymczasem znalazlam nienajgorzej platna prace blisko domu z darmowym posilkiem. Dodaje, ze wczesniej przez ponad rok nie moglam znalezc nic a nic, nawet dorywaczo. Standard mojego zycia znaczaco sie poprawil, druga wyplata daje mozliwosc odetchniecia i zaprzestania zaciskania pasa.

Pozatym szklanka jest dla mnie czasem w polowie pusta a nie w polowie pelna wiec oczekuje niewiadomo czego a tymczasem jednak cos sie wydarzylo tylko wedle mojej oceny za malo.<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567