Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

O co Wam w życiu chodzi? Co jest dla Was ważne?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: O co Wam w życiu chodzi? Co jest dla Was ważne?
#6140
O co Wam w życiu chodzi? Co jest dla Was ważne? 13 lat(a), 8 mies. temu  
Tak po prostu. Może być w powiązaniu z horoskopem, ale niekoniecznie. Ewentualnie - jak Wam się wydaje, o co głównie chodzi w Waszym życiu? Nie pytam o sens życia, gdyż tego z reguły się nie wie, dopóki się go nie przeżyje, a niektórzy nigdy nie wiedzą :) Chodzi mi o obecny moment i dotychczasowe obserwacje oraz doświadczenia.

Jeśli chodzi o moje życie, to widzę parę głównych motywów. Jednym z nich jest na pewno zdobywanie wiedzy, myślenie i dzielenie się tym, co wymyśliłam (silne Bliźnięta i Merkury w koniunkcji z Jowiszem w 3 domu).

Kolejny - rozprawianie się z własną przeszłością i przechodzenie do porządku dziennego nad tym, co było w niej złe i zachowywanie w pamięci tego, co było dobre. Dlatego nie zgadzam się ze stwierdzeniem z innego wątku, że nie należy myśleć o przeszłości, tylko skupić się na przyszłości. Myślę, że bez dojścia do ładu z przeszłością nie da się ot tak po prostu iść dalej. U mnie w horoskopie łączy się z tym kilka czynników - Słońce w Raku w I domu, jego kwadratura z koniunkcją Księżyc/Pluton oraz Saturn w IV domu.

Następna rzecz - w końcu mieć poczucie bezpieczeństwa, pewności i stałości w życiu. Też tak macie czasem, że gdy już zaczynacie się czuć pewnie i bezpiecznie, gdy myślicie, że wszystko się układa i wreszcie możecie się zrelaksować, nagle dzieje się coś takiego, jakby ktoś wyciągnął Wam spod nóg dywanik, na którym stoicie, i zaśmiał się szyderczo: "Nie bądź taka/i pewna/y"? Mnie się to zdarza ciągle. Nie jestem pewna, do czego to przyporządkować, ale może być Uran w kwadraturze do MC. Przez to wszystko mam dosyć zmian i chciałabym w końcu trochę spokoju i relaksu.

Ciekawa sprawa - odnoszę wrażenie, że w moich celach i dostępnym mi zakresie doświadczeń nie ma miejsca na to, do czego dąży większość ludzi, a przynajmniej większość tych, z którymi mam styczność. W moim życiu nie chodzi na pewno o założenie własnej rodziny i prokreację. Nie chodzi też o jakąś wielką karierę, a już na pewno nie o stanowisko kierownicze i władzę nad kimkolwiek. Nie chodzi tez raczej o związki, bo gdyby tak było, dawno już miałabym jakieś doświadczenia w nich. Może to kwestia obsadzenia domów kątowych - w pierwszym mam problematycznie aspektowane Słońce, w czwartym Saturna, a siódmy i dziesiąty pusty.
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2010/01/10 14:33 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6141
Re: O co Wam w życiu chodzi? Co jest dla Was ważne? 13 lat(a), 8 mies. temu  
Następna rzecz - w końcu mieć poczucie bezpieczeństwa, pewności i stałości w życiu. Też tak macie czasem, że gdy już zaczynacie się czuć pewnie i bezpiecznie, gdy myślicie, że wszystko się układa i wreszcie możecie się zrelaksować, nagle dzieje się coś takiego, jakby ktoś wyciągnął Wam spod nóg dywanik, na którym stoicie, i zaśmiał się szyderczo: "Nie bądź taka/i pewna/y"


Miałam podobne sytuacje, myślę że brały się stąd, ze nie byłam gotowa na pewne zmiany. Moja obecna sytuacja jest taka : masę rzeczy robię i trudno mi ocenić co jest właściwe, a co nie. Potrzebuję czasu? Pozdrawiam:) Paula
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/01/10 16:11 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1