Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

o Boskiej Pieczeci
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: o Boskiej Pieczeci
#4390
o Boskiej Pieczeci 17 lat(a), 7 mies. temu  
Mamy to szczescie, ze zyjemy w czasach, gdzie kosmogram jest latwo dostepny.Z interpretacja juz gorzej, bo wymaga ona ogromnej wiedzy , praktyki, i TALENTU! Ale jesli mamy juz te mozliwosc ,posiadania tej szczegolnej "boskiej" pieczeci, czy tez MAPY NASZYCH POTENCJALOW I OGRANICZEN..to... mamy nawet obowiazek, starania sie ,by ja pojac. Ja daje sobie jakies 30 lat, na doglebne astrologiczne "studia". I wierze , ze wszystko co zostalo nam uswiadomione , nie moze byc dla nas niebezpieczne. ps.Gosiu, i co Nam z tych zabaw zostalo? napisz prosze....pozdrawiam
liru vivis sisy
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4391
Re: o Boskiej Pieczeci 17 lat(a), 7 mies. temu  
Probowalam sie odezwac do Ciebie na gg ale slabo cos mi idzie :P bo sie nie odzywasz, moze to wina netu, bo dzisiaj cos mi wolno dziala :/...
Małgosia
Posty: 77
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4392
Re: o Boskiej Pieczeci 17 lat(a), 7 mies. temu  
Nie bylo mnie w domu,ale juz jestem.pozdrawiam M
liru vivis sisy
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4399
Re: o Boskiej Pieczeci 17 lat(a), 7 mies. temu  
liru vivis sisy napisał:
Mamy to szczescie, ze zyjemy w czasach, gdzie kosmogram jest latwo dostepny.Z interpretacja juz gorzej, bo wymaga ona ogromnej wiedzy , praktyki, i TALENTU! Ale jesli mamy juz te mozliwosc ,posiadania tej szczegolnej "boskiej" pieczeci, czy tez MAPY NASZYCH POTENCJALOW I OGRANICZEN..to... mamy nawet obowiazek, starania sie ,by ja pojac.
a dlaczego niby mamy obowiązek, człowiek jest istotą wolną i posiada cos w rodzaju wolnej woli

Ja daje sobie jakies 30 lat, na doglebne astrologiczne "studia".
a dlaczego tylko tyle?
lukas
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4400
Re: o Boskiej Pieczeci 17 lat(a), 7 mies. temu  
HMMM....JESLI MASZ OCHOTE IGNOROWAC "LIST OD PANA BOGA", CZY TEZ SILY WYZSZEJ, NAPISANY WPRAWDZIE W FORMIE ZASZYFROWANEJ, SYMBOLICZNEJ, ALE JEDNAK....TO ROB TO! MASZ OCZYWISCIE WOLNA WOLE....w PELNA WOLNOSC NIE WIERZE,"JA" JEST ILUZJA, A SMIERC NIE ISTNIEJE.ZGADZAM SIE ZE STWIERDZENIEM, IZ ASTROLOGIA NIE ZNA PRZECIWNIKOW, A TYLKO IGNORANTOW. DZIEKI ASTRO, ZBLIZAM SIE DO POZNANIA PRAWDY O SAMEJ SOBIE, GODZE SIE Z PEWNYMI OGRANICZENIAMI, BA! ZYJE....A 30 LAT, TO TAKI MALY PSTRYCZEK, DLA TYCH KTORZY JAKO MLODZI LUDZIE, FERUJA WYROKI I SADY.DO PEWNYCH RZECZY TRZEBA DOJRZEC, MLODY ASTROLOG BUDZI MOJE PODEJRZENIA....NO CHYBA , ZE TO JEGO KOLEJNE WCIELENIE W SLUZBIE KROLOWEJ NAUK....POZDRAWIAM
liru vivis sisy
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4403
O CapsLocku 17 lat(a), 7 mies. temu  
Hej,

Zwracam uwagę na CapsLocka - zazwyczaj w postach i wszelkich wypowiedziach, jak to powiada Panto: 'Nie krzyczymy'.

Pozdrawiam,
Nataszka
nataszka
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1