Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Dom Leszka Szumana
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Dom Leszka Szumana
Dom Leszka Szumana 13 lat(a), 11 mies. temu  
Ostatnio pracuję z horoskopem Piotra ze Szczecina. Gdy dowiedziałem się, że pochodzi z tego miasta, spytałem, czy przypadkiem nie zrobiłby mi kilku zdjęć miejsc, z którymi był związany Leszek Szuman. Oto rezultaty:

-----Original Message-----
From: Piotr
Sent: Friday, July 14, 2006 3:44 PM
To: Panto

Witam Panie Tomaszu

Dowiedziałem się mniej więcej, gdzie mieszkał Leszek Szuman, bądź co bądź na ulicy, na której mieściło się moje przedszkole. Uzbrojony w aparat fotograficzny właśnie zamierzam jechać i odnaleźć dawne miejsce zamieszkania tego wybitnego astrologa. Nie znam dokładnego adresu, ale jak to się mówi koniec języka za przewodnika. Jak tylko będę miał fotografie to prześle Panu mailem.

Pozdrawiam
Piotr

-----Original Message-----
From: Piotr
Sent: Friday, July 14, 2006 5:13 PM
To: Panto

Witam Pana Ponownie

Właśnie wróciłem z "polowania na zdjęcie domu Leszka Szumana". Piękna poniemiecka willowa dzielnica, tonąca w bluszczu, zalana zielenią. Kilka przystanków autobusowych od mojego post prl-owskiego blokowiska. Będąc już na ul. [...] podszedłem do starszej Pani robiącej porządki w swoim ogródku, spytałem o dom Pana Leszka Szumana. Od razu zorientowała się, o kogo chodzi i wytłumaczyła mi jak mam dojść do mojego celu. Za pierwszym podejściem się udało :) i oto efekt.

Pozdrawiam
Piotr

<br><br>Edytowany przez: Panto, w: 19.07.06 01:52
panTo
Admin
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 1