Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Internet
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Internet
#3408
Internet 19 lat(a) temu  
Kiedy nie mam dostępu do netu na samym początku jestem zła, albo wręcz wściekła lecz z czasem to mija.
Lecz...
to pewnie uzaleznienie bo do kafejki musiałam zajść.
Najbardziej męczy ten brak dostępu w każdym momencie alez czasem mija.
To jak odwyk.

Według mnie kobiety bardziej wpadają w wir intenrtu od mężczyzn.
Wielu mężczyzn woli grać w swoje gry ale mogę się też mylic.

Teraz mam więcej czasu i bardziej to doceniam.
astrei
Posty: 195
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3752
Re: Internet 18 lat(a), 10 mies. temu  
Świetnie cię rozumiem. Ja interesuje się (oprócz astrologii rzecz jasna) internetem, webmasterią, komputerami, grami i wszystkim, co z tym związane. :)

Według mnie kobiety bardziej wpadają w wir intenrtu od mężczyzn.
Wielu mężczyzn woli grać w swoje gry ale mogę się też mylic.


Nie powinnaś tak rozgraniczać, ja lubie zarówno gry jak i internet, bo przecież jak można zdobyć najlepsze - najnowsze gry, którycb nie można zdobyć od znajomych (bo naprzykład ich nie mają), gdyby nie dostęp do internetu? :laugh:

No może jak komuś pasuje kupowanie gry za 100zł ^^ jedna, lub 200zl w przypadku gier na PS2 np. (mówie o hiciorach, nie o badziewiu z gazet, bo gry z gatez typu CD-ACTION, czy Click są albo stare, albo "dobreinaczej" ^^, oczywiście zdarzają się wyjątki).
Tak więc są ze sobą ściśle powiązane. ^^

A internet tak wciąga, poniewż to nieskończone i nieprzeniknione źródło informacji! :) W netcie można znaleźdź WSZYSTKO + jeszcze więcej! :)
To bez wątpienia jeden z najwpanialszych wynalazków ludzkości, bez którego życie byłoby pustrze i bardziej szare.


Jednym słowem: jak ktoś lubi grać w gry komputerowyme/konsolowe itp i (nie mówie tu o n00bach, myślących, że najlepsza gra na świecie to deluxi ski jumping, czy pasjans na windowsie :) ), to, żeby zdobyć najnowsze gry właśnie(zakłądając, że nie ma możliwości pożyczenia) musi porafić umiejętnie korzystać z google chociażby. ^^
Umiejętnośc korzystanie z najpotężniejszej krainy informacji czyli internetu, a dokładnie www.google.com :-)), przydaje się też w powiązanych dziedzinach jak np. hacking, ale może na ten temat nie będę się ropisywał. ... :P
ikazu
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4562
Re: Internet 17 lat(a), 6 mies. temu  
ikazu napisał:

A internet tak wciąga, poniewż to nieskończone i nieprzeniknione źródło informacji! :) W netcie można znaleźdź WSZYSTKO + jeszcze więcej! :)
To bez wątpienia jeden z najwpanialszych wynalazków ludzkości, bez którego życie byłoby pustrze i bardziej szare.



a zarazem jest w nim tyle klamstwa i zla, zem gotowa stwierdzic, ze to czyste dzielo niemoralnego Merkurego:D

nie, net to dzielo Szatana...:)

rozwniez jestem uzalezniona od netu, i gdy go nie mam mam objawy abstynencji:)
Kiedys w momencie laczenia sie z siecia zaczynaly mi z podniecenia drzec dlonie, pocic sie pachy, szybciej oddychac i odczuwac pozytywny niepokoj... moze tego wlasnie potrzebuje:)
RareRose
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1