Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Saturn ma czasss
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Saturn ma czasss
#2972
Saturn ma czasss 19 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam
Ostatnio krążyło mi po głowie określenie: "Saturn ma czas" - bo, przyznam się, choć pięknie brzmiące, nie było dla mnie zrozumiałe.

Aż tu nagle... Tak! Saturn ma czas, tak jak Mars go nie ma! A ponieważ natura obdarzyła mnie ognistym Marsem aplikującym kwinkunksem do Saturna ziemskiego, to problem znany mi był z dawna.

Takie ”co nagle, to po diable” „prześpij się z problemem” prześladowało od dzieciństwa – ile razy zapomniałam o czasie, tyle razy pac! Po łbie dostawałam od losu. Obecnie doszłam do takiego absurdu, że nawet gdy cos bardzo mi się spodoba, to czekam z zakupem do następnego dnia. Daję czas temu i sobie samej.

Jak się z tym żyje? Całkiem nieźle, świadomie wielce.
Może właśnie jest tak z naszymi radiksami, że uczą nas pewnych zachowań, a my nie zauważając tego narzekamy na cały świat, zamiast zrozumieć siebie?

Jak myślicie?
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2973
Re: Saturn ma czasss 19 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jak się z tym żyje? Całkiem nieźle, świadomie wielce.
Może właśnie jest tak z naszymi radiksami, że uczą nas pewnych zachowań, a my nie zauważając tego narzekamy na cały świat, zamiast zrozumieć siebie?

Jak myślicie?[/quote]

...ja sie w pelni zgadzam:laugh: ...ostatnio sama doszlam do wniosku, ze nalezy porzucic stare schematy :dry: - takie male "linienie" B) i zaczac w reszcie systematycznie pracowac nad soba, a pozniej zobaczymy co z tego wyjdzie :rolleyes: ...

pozdrawiam ;)
Małgosia
Posty: 77
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1