Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Jak zdobyć kobietę?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Jak zdobyć kobietę?
#291
Jak zdobyć kobietę? 20 lat(a) temu  
Do tej pory odkryłem cztery sposoby na zdobycie kobiety:

1. Rozmowa
2. Taniec
3. Pieniądze
4. Charyzma

Proszę nasze drogie czytelniczki o ciągniecie tego wątku i podpowiedzenie męskiej części naszego forum jak można zdobyć kobietę spod jakiegoś znaku zodiaku. Jak byście chciały być zdobywane? Nie zapomnijcie dodać, w jakim znaku zodiaku w Waszych horoskopach jest Mars i Słońce.

Myślę, że w imieniu męskiej części forum mogę obiecać, że gdy już będziemy mieli odpowiedzi wszystkich znaków zodiaku, to się zrewanżujemy.
B)

Pozdrawiam wiosennie
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#292
Re: Jak zdobyć kobietę? 20 lat(a) temu  
:laugh: ha :) :) ha ha :P :P :P ha i turlam się :laugh:

A po co? Tak od razu chcesz wszystkie rwać?
Ja rozumiem...
Do zakochanego astrologa panie chętnie by wracały.... ;)
bezlitosna mucha
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#293
Re: Jak zdobyć kobietę? 20 lat(a) temu  
Droga rozhahana Muszko

Nie zapominaj, że Astrolabium jest portalem, który zajmuje się astrologią praktyczną. Myślę, że jest to dobre pytanie, które niektórym może dac bogatą wiedzę na temat praktycznego zastosowania astrologii.

Napisałem ten post pod wpływem jednego pytania, które pojawiło sie na gazetowym forum. Brzmiało ono następująco:

mojm problemem jest pewien chlopak ktory nie chce na mnie zwrocic uwagi .A z krotkich informacji wiem ze jest z pod znaku byka .i prosze o rade jak mam zwrocic byka aby sie mna zainteresowal.
No, widzisz Muszko. Trzeba wychodzić na przeciw zapotrzebowaniom klientów.
:laugh:

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#295
Re: Jak zdobyć mężczyznę? 20 lat(a) temu  
Drogi Pantomasie!
Może niech rozsypie zawartość piórnika na jego widok ;) ?
Pomoże jej w zbieraniu....... kredek............ ;)

Mimo wszystko separuję się od tematu

Niemniej pozdrawiam zalotnie :P
mucha
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#297
Re: Jak zdobyć mężczyznę? 20 lat(a) temu  
Odpowiedziałem jej tak:

Dla Byków bardzo ważne jest to, co dociera do nich z pomocą zmysłów. Musisz więc:

1. Ładnie wyglądać;
2. Ślicznie pachnieć;
3. Być miła w dotyku;
4. Mieć śpiewny ton głosu;
5. Twe ciało musi wspaniale smakować.

Gdyby to niepomogło, to możesz jeszcze spróbować sposobu naszych pra pra babek. Jeżeli chcesz aby Cię pokochał daj mu do zjedzenia kawałek chleba zanurzony w Twej krwi menstruacyjnej. Sam tego nie sprawdzałem, bo jestem mężczyzną i żadna z kobiet, które mnie zdobyły, do czegoś podobnego mi się nie przyznała. ;)


:P

Pozdrawiam
Pantomas
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#302
Re: Jak zdobyć mężczyznę? 20 lat(a) temu  
Jezeli mozna to chcialam zauwazyc, ze ten menstruacyjny rytual zakrawa na czarna magie.
Osobiscie nie radze tego robic, gdyz konsekwencje tego sa okrutne, bo ta wlasnie krew wiaze na cale zycie. Uwolnic sie potem od takiego adoratora niezmiernie trudno i trzeba uruchomic cala potege rytualow uwalniajacych.

ladnie wygladac i pachniec zawsze mozna i nalezy, ale krew to juz wyzsza szkola (wiez braterska Indian wiazala ich na cale zycie i byli bracmi) i trzeba byc bardzo ostroznym tudziez zdeseprowanym, zeby posiasc niby w naturalny sposob (bo krew), jednak manipulacyjny spsosb kogos kogo sie jeszcze nie kocha.

Milosc i NATURA najwazniejsza - ponad wszystko.

KW.
podpisuje sie pod tym calkowicie, gdyz zglaszaly sie do mnie osoby, ktory po godzinnej rozmowy przyznawaly sie do tychze rytualow. Uwolnienie sie potem to bolesny proces. Nie radze.

:)
KateWilder
Posty: 49
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#309
Re: Jak zdobyć kobietę? 20 lat(a) temu  
Jak mnie można zdobyć ? ;)

Przedewszystkim musi zaiskrzyć i tu na mnie nie da rady nic, albo to coś jest albo tego nie ma.
Jeżeli już poczuje to przyciąganie w dalszej kolejności spontaniczność i nieprzeciętność oraz oryginalność. Tym może mnie chłopak ująć. Szalone pomysły, ognisty temperament i napewno nie może mnie ograniczać ! Magiczne przyciąganie erotyczne i sex mają wielkie znaczenie.

PS. Słońce mam w strzelcu, a marsa w lwie.

Pozdrawiam Alex
Alex
Posty: 7
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234