Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Tranzyty planet a my
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Tranzyty planet a my
Tranzyty planet a my 15 lat(a), 8 mies. temu  
Planety tranzyt a my ;)

Potrek napisał: Neptuna tranzytowego na Dsc mamy takiego jakigo sami sobie w swej głowie storzymy

Myślałam o tym wieczornie - i odkryłam Amerykę zapewnie. ;)

W skrócie - na tym własnie może polegać podstawowa zasada tranzytów - tylko te, co mają odpowiednik w radixie działają. Albo pełniej: Tylko to, co ma odpowiednik w skłonnościach radixowych działa. Nie układ, nie planeta, nie znak zodiaku, ale znaleziona skłonność, cecha...

Możemy wtedy przyjąć, że określony tranzyt rezonuje w nas dane tęskonoty/skłonności i działając jak katalizator wyciąga na wierzch.

Dla mnie, adepta sztuki astrologii, to jeszcze jedna szykana na drodze do poznania - bo trzeba mocno orientować się w charakterze danego elementu radixu, by móc stawiać kropki nad i.
:(
Nawiedziło mnie, ale jestem pewna tego, powyżej. Ale w hyde, bo można mnie wcisnąć w błoto za herezje.
Pozdrawiam.
mucha
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Tranzyty planet a my 15 lat(a), 8 mies. temu  
Ja sie z Tobą zgadzam w zupełności. :)

Bodajże Leszek Weres pisał o 'Literach astrologicznych', czyli o dwunastu podstawowych archetypach. Znaki, domy i ich władcy, a nawet aspekty da się podzielić na 12-cie podstawowych.
Mam na myśli na przykład, że księżyc w koziorożcu/ X domu ma dużo wspólnego z saturnem w raku/ IV domu?
I w związku z tym tranzyt saturna przez IV dom uaktywnia działanie na przykład księżyca w koziorożcu, albo saturna w raku (radixowe).

Michael
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Re: Tranzyty planet a my 15 lat(a), 8 mies. temu  
Mam na myśli na przykład, że księżyc w koziorożcu/ X domu ma dużo wspólnego z saturnem w raku/ IV domu?
I w związku z tym tranzyt saturna przez IV dom uaktywnia działanie na przykład księżyca w koziorożcu, albo saturna w raku (radixowe).

No... a Neptun na DSC z Wenus w X domu... Takie proste teraz i jasne. :)
mucha
graphgraph

Re: Tranzyty planet a my 15 lat(a), 7 mies. temu  
a co powiecie na tranzytującego plutona przez ascendent w koniunkcji do marsa? :ohmy:
fox
graphgraph

Re: Pluton na Marsie 15 lat(a), 7 mies. temu  
fox napisał(a):
a co powiecie na tranzytującego plutona przez ascendent w koniunkcji do marsa? :ohmy:
Jak dla mnie, to wygląda to w następujący sposób:

[color=#A7A7A7][W tym miejscu były pewne zdjęcia, które ze względu na wrażliwość jednej z Raczyc musiały stąd zniknąć. Obecnie znajdują się [/color]tutaj i tutaj. Uwaga: dla osób wrażliwych oglądanie niewskazane!]

Oczywiście nie panikuj, bo jak na razie, to nie wiemy, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Zresztą zdjęcia te potraktuj jako moją małą prowokację, choć Ci co się trochę znają powinni zrozumieć, dlaczego właśnie one się tutaj pojawiły. To po prostu Pluton na Marsie.

Znałem kiedyś kobietę, która miała urodzeniową koniunkcję Plutona i Marsa w Pannie. Nie pamiętam, w którym była domu, ale dobrze pamiętam, że takową miała. Była dermatologiem i pisała doktorat na temat zmian skórnych w okolicach narządów rodnych. Zdjęć o podobnej wymowie miała mnóstwo...

Tylko nie uciekaj...

Pozdrawiam
Pantomas

PS: Polecam również ten wątek...
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Uwaga treść

Chodzą pogłoski że osobnicy płci męskiej z Marsem w Strzelcu (przez który przechodzi aktualnie Pluton) mają pewne kłopoty.
Proszę o zweryfikowanie pogłosek - wystarczy się trochę dokładniej umyć.
Ścisła koniunkcja z Plutonem, może spowodować utratę przyrodzenia.
W celach porównawczych prezentujemy fotki zdrowych egzemplarzy.
przed tranzytem

autor: Michael
konsultacje: Mylogi
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Boże!, czy coś takiego mi urośnie???? - mam urodz. koniunkcję marsa z pluto?

Do góryStrona: 12